כוס ראבק יש לי דילמה הורססססת..צריכה דעותיכם...פלייז

כל החופש...יותר אפילו מהבגרות בהיסטריה..אני מנדנדת לאימא שלי שנלך לבקר את חברים שלנו בנתניה,שהבן שלהם בגילי ואנחנו חברים טובים כאלה ... כי לא ראיתי אותו מאז,יותר מחודשיים,עכשיו שחזרתי מהים,אימא שלי אומרת אנחנו נוסעים אליהם אני ממש ממש ממש רוצה ללכת,אבל... לפני שבועיים חברות שלי אמרו שהן עושות על האש עם עוד כמה ואני מוזמנת,וזה היום,בערב,כל אחד מביא משהו ואני לא ממש יכולה לדפוק אותם ולא לבוא,כי אמרתי שבטוח אני באה. מה אני עושה?,אני יכולה להגיד תאמת לחברה שלי שאני ממש ממש רוצה לבוא אבל אני עוד יותר רוצה ללכת לידיד שלי בנתניה שלא ראיתי אותו יותר מחודשיים ובשביל לא לדפוק אותם עם האוכל אני יכולה להגיד שאני יביא תאוכל ותשתיה -מה שאני צריכה להביא אבל אני לא יבוא... יווו אתם חייבים להביע תדעה שלכם לגבי זה...מה אני יעשה?...מה לדעתך אני צריכה לבחור? אני צריכה להודיע עם ככה או ככה לשני הצדדים עם אני באה או לא...אופפפ החלטה גדולה עליייי... helllp meee

אז ככה

קודם כל, תסעי לידיד שלך - לא ראית אותו חודשיים ואת ממש רצית (ורוצה) לראות אותו, אז כשאמא שלך סוף סוף מסכימה לנסוע, תייק דא צ'אנס ותסעי. עם החברות שלך תוכלי לבלות בפעם אחרת, ומתי תוכלי לנסוע אליו שוב - לא יודע. עכשיו, בקשר למה להגיד לחברות שלך, את צריכה תירוץ ט-ו-ב שלא ייעלבו עליך, עכשיו זה כבר תלוי בהן, אם את חושבת שאת יכולה להגיד להן ת'אמת אז תגידי, אבל אם את חוששת שהן יעלבו אז תגידי ש...אחד התירוצים שלי...הדוד מארה"ב נמצא אצל הדודים בנתניה וכולם נאספים שם וגם המשפחה שלך נוסעת וזה בהפתעה, רצו להפתיע אתכן.......אצלי זה תמיד עובד :-) בהצלחה

את לא יכולה גם וגם???

בכל מקרה...... את רוצה יותר לסוע לידיד- תסעי! החברות יבינו... אני הייתי עושה על האש... ונפגשת איתו מתישהו בקרוב! אבל שיקול שלך :) בעיות של עשירים!

לכי ל הידיד..

ספרי לחברות שלך טת האמת ותציעי להביא את החלק שלך באוכל.. מי יודע מתי יצא לך לראות את ידידך שוב..

מה שיוצא מה הכל?

דיברתי עם חברה שדלי סיפרתי לה על הדילמה היא נשמעה לא ממש שמחה עם העיניין אבל אמרה שאני יעשה מה שבא לי והיא לא תעלב או משהו,היא לא מוכנה שטאני אביא ת חלק שלי באוכל אם אני לא באה. אבל כולנו יודעים שבמי שאני לא אבחר ללכת אליו הוא יעלב...שבחרתי בו או בה... אבל ... 1-אימא שלי אומרת לי לבחור בחברות..ללכת אליהן,כי הן הכי חשובות והן אמורות להיות בדרגה הראשונה שלי בבחירה 2-בזמן האחרון יש לי מין- ריבון קטן כזה שלא דיברו אותי במשך הרבה זמן...עכשיו זה קצת הסתתדר 3-ידידי גם חשובב ליי כי באמת מתי אני אראה אותו שוב?

תראי

אז אולי באמת תלכי לחברות שלך - יש 2 אפשרויות: תסעי לידיד ויהיה לך כייף שם ותהני והכל או שתסעי לידיד ולא תהני שם ותתחרטי שלא הלכת לחברות...השאלה היא מה ===את=== רוצה לעשות??? זה הכי חשוב!!! תראי, היום זה היום האחרון של החופש וכדאי לך לנצל אותו טוב ולעשות את מה שאת רוצה ולהנות למה מחר בית סוהר...בית ספר....אותו דבר.....

כל החופש...יותר אפילו מהבגרות בהיסטריה..אני מנדנדת לאימא שלי שנלך לבקר את חברים שלנו בנתניה,שהבן שלהם בגילי ואנחנו חברים טובים כאלה ... כי לא ראיתי אותו מאז,יותר מחודשיים,עכשיו שחזרתי מהים,אימא שלי אומרת אנחנו נוסעים אליהם אני ממש ממש ממש רוצה ללכת,אבל... לפני שבועיים חברות שלי אמרו שהן עושות על האש עם עוד כמה ואני מוזמנת,וזה היום,בערב,כל אחד מביא משהו ואני לא ממש יכולה לדפוק אותם ולא לבוא,כי אמרתי שבטוח אני באה. מה אני עושה?,אני יכולה להגיד תאמת לחברה שלי שאני ממש ממש רוצה לבוא אבל אני עוד יותר רוצה ללכת לידיד שלי בנתניה שלא ראיתי אותו יותר מחודשיים ובשביל לא לדפוק אותם עם האוכל אני יכולה להגיד שאני יביא תאוכל ותשתיה -מה שאני צריכה להביא אבל אני לא יבוא... יווו אתם חייבים להביע תדעה שלכם לגבי זה...מה אני יעשה?...מה לדעתך אני צריכה לבחור? אני צריכה להודיע עם ככה או ככה לשני הצדדים עם אני באה או לא...אופפפ החלטה גדולה עליייי... helllp meee

י-ב-ש פ-ה

אכן כן.... יש לך רעיון כיצד לשנות זאת?

תשאירי תאוכל ולכי לנתניה

תשאירי תאוכל ולכי לנתניה

:

אממממ....נתניה עדיף בשבילך

לפחות אם באה לנתניה

תני לו אל תיהיה חמאריתתני לו להנות .. דרך אגב מההשם אולי אני מכיר חחח
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר