אנשייייייים, יש לי שאלה...

תראו, מכיוון שבצפר זה מאוד משעמם, אני החלטתי לשים במחברות דברים מעניינים, כמו תמונות קטנות וחמודות כאלה, ומשפטים חכמים, ומפגרים, אז מי שרוצה מוזמן לעזור לי לחפש, פליייז תעזרו לי, אם יש לכם משו חמוד לשלוח לי, פלייז תעשו את זה, או אם יש לכם אתרים לחיפוש כדי לתת לי... טנקס!!!

אתם פה???

יש לי כמה משפטי אהבה כאלה.....................

אם בא לך אז אני במייל : yaldonet007@walla.co.il או באיי סי קיו:165574075 בשבילך תמיד נועה טוני

אז ככה אחי, עזוב אותך מתמונות או משפטי מחץ !

הינה עצה ממישהו שמ-א-ד נהנה ללכת לבית הספר..... אז ככה... מי נראית לך הכי שרמוטה בכיתה ? אבל הכי, לא ערסית, פשוט נימפומאנית ?יפה, יש לך בראש נכון ? עכשיו לעבודה !! תהפוך לחבר הכי טוב שלה בעולם, כמובן שתקבל את מה שאתה רוצה קודם, בלי זה זה לא שווה, קיצר, תגרום לה לתת לה לגעת בה תמיד !! אבל תמיד !! אמרנו נימפומאנית !! בקיצור, זאת תהיה השנה הכי טובה בחיים שלך, מנסיון, תגיע למצב שמורים מעירים לך במהלך השיעור להפסיק לחרמן אותה, מידי פעם מעבירים אותך מקום, בנים מסתכלים עליך ומקנאים, בנות עושות אחת לשניה "איזה חמוד הא, מה הוא מצא בה ?!" בקיצור, אתה תראה, בשנה הזאת יהיה לך מה לעשות, והרבה :-) אולי זה נשמע לא טוב, או כאילו אני זבל של בנאדם, אבל איך נעביר את הזמן לכל הרוחות ?! בכל אופן, גם אם אתה לא ממש בקטע של מצ'ו, תאמין לי, עם נימפומאניות אתה תצליח, רק תמצא את המתאימה... יאלה, בהצלחה אחי, חיים נעמים, ובהצלחה עם הנעימים לילו, לא סטיצ', לילו !

אתם פה???

כמה מישפטים.

אני מכירה כמה מישפטים מעניינים בישבילך: 1)דמיון חשוב יותר מידע. ידע הוא מוגבל,דמיון יכול להפליג סביב העולם.(אלברט איינשטיין). 2)גילוי הוא ליראות מה שכולם ראו אבל לחשוב מה שאיש עוד לא חשב.(אלברט איינשטיין). 3)כל מה שאפשרי כבר נעשה - כל מה שבלתי אפשרי ייעשה.(יוליוס קיסר). 4)מה ההבדל בין חכם לפיקח? חכם לא היה נכנס לצרה שפיקח היטיב להינצל ממנה. 5)כישלון הוא הצלחה אם לומדים ממנו. 6)כדי לומר את הדבר הנכון בזמן הנכון עליך לישתוק רוב הזמן.(אוסקר ויילד). 7)שיפוט טוב רוכשים מנסיון- נסיון רוכשים משיפוט גרוע. 8)גאונות היא סבלנות אין סופית.(מיכלאנג'לו). 9)מעץ אחד ניתן להכין מיליון גפרורים- בגפרור אחד ניתן להשמיד מיליון עצים. 10)הנעורים הם הזמן שבו לומדים חכמה הזיקנה היא הזמן שבו משתמשים בה. זהו I finished!!

שכחתי...

יש לי עוד מישפטים בסיגנון הזה וגם כמה תמונות. אם אתה צריך עוד האי סי שלי הוא:274430910 ביי.

אז ככה אחי, עזוב אותך מתמונות או משפטי מחץ !

הינה עצה ממישהו שמ-א-ד נהנה ללכת לבית הספר..... אז ככה... מי נראית לך הכי שרמוטה בכיתה ? אבל הכי, לא ערסית, פשוט נימפומאנית ?יפה, יש לך בראש נכון ? עכשיו לעבודה !! תהפוך לחבר הכי טוב שלה בעולם, כמובן שתקבל את מה שאתה רוצה קודם, בלי זה זה לא שווה, קיצר, תגרום לה לתת לה לגעת בה תמיד !! אבל תמיד !! אמרנו נימפומאנית !! בקיצור, זאת תהיה השנה הכי טובה בחיים שלך, מנסיון, תגיע למצב שמורים מעירים לך במהלך השיעור להפסיק לחרמן אותה, מידי פעם מעבירים אותך מקום, בנים מסתכלים עליך ומקנאים, בנות עושות אחת לשניה "איזה חמוד הא, מה הוא מצא בה ?!" בקיצור, אתה תראה, בשנה הזאת יהיה לך מה לעשות, והרבה :-) אולי זה נשמע לא טוב, או כאילו אני זבל של בנאדם, אבל איך נעביר את הזמן לכל הרוחות ?! בכל אופן, גם אם אתה לא ממש בקטע של מצ'ו, תאמין לי, עם נימפומאניות אתה תצליח, רק תמצא את המתאימה... יאלה, בהצלחה אחי, חיים נעמים, ובהצלחה עם הנעימים לילו, לא סטיצ', לילו !

אופס.. היא בת..

ולא נראה לי שכדאי ליעץ בכיוון ההפוך

אנשייייייים, יש לי שאלה...

תראו, מכיוון שבצפר זה מאוד משעמם, אני החלטתי לשים במחברות דברים מעניינים, כמו תמונות קטנות וחמודות כאלה, ומשפטים חכמים, ומפגרים, אז מי שרוצה מוזמן לעזור לי לחפש, פליייז תעזרו לי, אם יש לכם משו חמוד לשלוח לי, פלייז תעשו את זה, או אם יש לכם אתרים לחיפוש כדי לתת לי... טנקס!!!

יש לי עצה...

שמע, אני לא יודע איזה כיתה אתה, אבל אם זה ט ומעלה, אז עדיף לך לקרוא את מה שכתוב בלוח(אני לא חרשן, אבל עדיף..חחח..) אם ט ומטה, יש לי עצה! אני הייתי פעם עושה יומנים, לוקח מחברת רגילה, ומדביק תמונות, כותב דברים בעט, טושים מה לא, בסוף היו יוצאים לי יומנים שלא היו מביישים יומן נוער מהודר.... את התמונות והמשפטים וכל זה הייתי מוציא מעיתונים, כתבי עת וכו' וכמובן אינטרנט! יש מלא אתרים...כנס לפה בוואלה, כתוב בשורת החיפוש, תמונות או שולחן עבודה, וייצאו לך מלא אתרים מהסוג הזה.. מקווה שעזרתי, בן.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר