שלום לכולם!

שלום לכולם!

שלום ח'ברה! אני חדש פה... שמי יונתן אני בן 17 (עוד חודשיים) מהצפון - יש לכם אחלה קהילה :-)

היי יוני!

מותר לי לקרוא לך יוני??? מה המצב? אני תום, <בת>, ו... אני בת 15 מרחובות, באמת יש לנו אחלה קהילה, ואתה מוזמן להצטרף, ברגע זה ממש- ממש משעמם לי, אז אתה מוזמן לפתח שיחה...

ביי יוני!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יוני דימיוני

היי יוני!

מותר לי לקרוא לך יוני??? מה המצב? אני תום, <בת>, ו... אני בת 15 מרחובות, באמת יש לנו אחלה קהילה, ואתה מוזמן להצטרף, ברגע זה ממש- ממש משעמם לי, אז אתה מוזמן לפתח שיחה...

תוםםםםםםםם... איפה את?? כנסי!!

איפה את??? למה את לא שולחת לי יותר מיילים??? חלאס עזבת אותי?

יוסיייייייייייייייייייי, מותק, כנס

לא שמתי ממך הרבה זמן, חשבתי שאתה לא פה יותר, כי לא החזרת מיילים... וגם לא היית בפורום, בכל מקרה, אני פה, דבר איתי!!!

תם...

נראה לך שעזבתי??? אני יכול לעזוב אותך??? ומה אני לא החזרתי לך איי מייל??? אולי לא הגיע לי! אז את מוזמנת לשלוח לי עוד!! ובכייף!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יוני דימיוני

----------------------- חבר'ה - חדשות מרעישות -------------------------------

אהוד ברק ונאווה נפרדו.... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

תם...

נראה לך שעזבתי??? אני יכול לעזוב אותך??? ומה אני לא החזרתי לך איי מייל??? אולי לא הגיע לי! אז את מוזמנת לשלוח לי עוד!! ובכייף!

טוף... בכל מקרה...

מה חדש? איפה היית? ספר משו, הפורום נהיה משעמם בלילה, ובדרך כלל אני פה רק בלילה... מעניין למה... אוףףף, תגיד, מה אתה עושה שבוע לפני הלימודים??? אם עוד מישו רואה את זה, ככה במקרה, אז שיגדו גם הם מה הם עושים...

----------------------- חבר'ה - חדשות מרעישות -------------------------------

אהוד ברק ונאווה נפרדו.... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

נאוה פנויה ?!

כאילו זה מה שעניין אותך בכתבה?

אווווווווווווווי.... בואו נשתתף בצערם...

מאיפה אתה יודע את זה בכלל??? ו... סתם עוד שאלה אליך... מאיפה אתה משיג את כם האורחים?? (סנדרה, ויעל...)

טוף... בכל מקרה...

מה חדש? איפה היית? ספר משו, הפורום נהיה משעמם בלילה, ובדרך כלל אני פה רק בלילה... מעניין למה... אוףףף, תגיד, מה אתה עושה שבוע לפני הלימודים??? אם עוד מישו רואה את זה, ככה במקרה, אז שיגדו גם הם מה הם עושים...

כנסי כנסי תם..

שחכת שסיימתי ללמוד??? אבל לא משנה אני יגיד לך מה עשיתי השבוע! כמובן שטיפלתי באוטו שלי!! הלכתי לצלול.. ו.. עבדתי!!

אההההה...

כן, שמתי לב שמשו בהודעה שלי לא נכון... תמיד אני מתבלבלת בין אלה שסיימו ללמוד לבין אלה שלא סיימו, בכל מקרה, סורי... אהה, אז היה לך מעניין... לא?

כן בטח!!

בטח שהיה לי מעניין!!! איזו שאלה עשיתי את הדברים שאני הכי אוהב!!!

נאוה פנויה ?!

כאילו זה מה שעניין אותך בכתבה?

וואי - איזה שרשור תוך רבע שעה-זה תמיד ככה? חחחח טוב אני זז יש משמרת שלישית בערוץ שלוש

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר