ערב טוב לכולם

כן...גם לי!

ערב טוב לכולם

הייתי שמחה לתת עצות בנושא לבוש, סטייל ואופנה. תנו שאלות ממוקדות, כלומר נתונים אישיים או כל שאלה ספציפית.

שלום סנדרה :)

מה שלומך? קודם כל אני רוצה להגיד שאני מעריצה את הסטייל שלך, ושאת עושה עבודה נפלאה בכל מקום שאת נמצאת. אז בהצלחה בכל אשר תיפני :) שאלתי היא, אני בת 17 ומבנה הגוף שלי הוא רחב באיזור הירכיים וצר יותר באיזור הבטן. רציתי לשאול איזה מכנסיים כדאי לי ללבוש בכדי לטשטש את ההבדל הזה. מבחינת: צבע וגיזרה. אשמח לקבל תשובה ממקצוענית כמוך, יום נעים שיהיה לך תודה :)

מה היית ממליצה ללבוש כדי להשיג תדמית וסטייל של ראפר?

אני מתכוון, שילובים של צבעים. איזה סוגי מכנסיים. שילוב עם חולצות. סוגי נעליים.

ערב טוב לכולם

הייתי שמחה לתת עצות בנושא לבוש, סטייל ואופנה. תנו שאלות ממוקדות, כלומר נתונים אישיים או כל שאלה ספציפית.

הייי סנדרה....

יש לי שאלה.. מה הסגנון לבוש הכי אופנתי עכשיו? מבחינת צבע אופנתי וסוגי בגדים... בתדה אירנה...

תשובה

ג'ינס נשמע פתרון נכון אבל אינני מכירה את סגנון הלבוש שלך ואת מבנה גופך וגווניך. אשמח לקבל פרטים נוספים.. צייני אם בבית ספרך מחייבים תלבושת אחידה.

אהלן סנדרה

אני אולי קצת מבוגר כאן אך יש לי שאלה אלייך אישית אני עברתי תאונת דרכים לא פשוטה וכעט אני צועד ואין לי חוסר בחלקי גוף אך...יש לי בעית דהיבור חמורה עקב כך בנות נמנעות מלהקרב קירבה רומנטית שאלתי היא איך בכל זאת ניתן להיתקרב אליהם מבחינה רומנטית אההה כן אני גם לומד לתואר ראשון כך שטיפש אני לא התגיבי אליי בבקשה אגב גם לינדה מכירה אותי טוב מאוד למעשה גם את משפחתי היא יודעת מה ומי אני התעזרי לי בבקשה. אלי

אני מתכוון, שילובים של צבעים. איזה סוגי מכנסיים. שילוב עם חולצות. סוגי נעליים.

תפתח עיתונים וכאלה ותראה

תודה סנדרה

עושה טובה שהיא עונה...

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר