אני צריך עזרה דחוף!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה על חיים או מוות

אוקי הכל התחיל בסוף שנה גנבו לילד משחק מהתיק דיסק עכשיו הילד ואני לא היסתדרנו כל כך אז לפני כמה ימים הוא בא אלי ואמר לי שאני חייב לחזיר לו את הדיסק עם לא יבואו ויהרגו אותי עכשעיו לא רק שלא גנבתי את הדיסק אני חושב שהוא רוצה שאני ישיג לו משחק עכשיו יצאתי וראיתי אותו עם חבר שלו אז החבר שלו שאל עם אני אז אמרתי שלא אני גנבתי והוא אמר לי שהוא רוצה לדבר איתי אז אמרתי לו טוב בואו לאיסקיו אז הוא אמר שהוא ידבר איתי היום ועכשיו כולי בלחץ מי זה אמא שלי אמרה בואו נלך למשטרה אמרתי לה שאין מצב כי יכולים באמת להרוג אותי ראיתי עם מי הוא מסתובב אז אחי אמר לי תן לי דקה הוא שולח בלשים ממשטרה שהם לא יחקרו רק יהרגו את הבן אדם מכות אמרתי הם יהרגו ובי היתנקמו עכשיו אני כולי בלחץ ואין לי מושג מה לעשות לשלוח אנשים הוא ללכת למשטרה ולדעת על בטוח שאני ימצא את עצמי בבור זרוק עטוף בנילון בשני המקרים אתם אולי יכולים לעזור לי במצב שלי

כנס!!!!!!

כודם כל בן כמה אתה שכבר מאיימים עליך ברצח??? ומאיפה אתה? ורק אחרי זה אני יעזור לך! (אני מרמלה)

היי מאמי יש לי פתרון

אבא שלי שוטר והוא אמר שאתה יכול להגיד תלונה עליהם אבל להגיד לשוטר שזה משהו אחר ואז הוא ידעה או שאתה יכול להזמין משהו שישמור עליך כל הזמן

די די תרגע חמוד!!! אנחנו איתך אף אחד לא יהרוג אותך. חוץ מזה תן להורים להסתדר הם יעזרו לך מתוק.

כנס!!!!!!

כודם כל בן כמה אתה שכבר מאיימים עליך ברצח??? ומאיפה אתה? ורק אחרי זה אני יעזור לך! (אני מרמלה)

ליוסי

אני בן 15 מאשדוד

אוקי הכל התחיל בסוף שנה גנבו לילד משחק מהתיק דיסק עכשיו הילד ואני לא היסתדרנו כל כך אז לפני כמה ימים הוא בא אלי ואמר לי שאני חייב לחזיר לו את הדיסק עם לא יבואו ויהרגו אותי עכשעיו לא רק שלא גנבתי את הדיסק אני חושב שהוא רוצה שאני ישיג לו משחק עכשיו יצאתי וראיתי אותו עם חבר שלו אז החבר שלו שאל עם אני אז אמרתי שלא אני גנבתי והוא אמר לי שהוא רוצה לדבר איתי אז אמרתי לו טוב בואו לאיסקיו אז הוא אמר שהוא ידבר איתי היום ועכשיו כולי בלחץ מי זה אמא שלי אמרה בואו נלך למשטרה אמרתי לה שאין מצב כי יכולים באמת להרוג אותי ראיתי עם מי הוא מסתובב אז אחי אמר לי תן לי דקה הוא שולח בלשים ממשטרה שהם לא יחקרו רק יהרגו את הבן אדם מכות אמרתי הם יהרגו ובי היתנקמו עכשיו אני כולי בלחץ ואין לי מושג מה לעשות לשלוח אנשים הוא ללכת למשטרה ולדעת על בטוח שאני ימצא את עצמי בבור זרוק עטוף בנילון בשני המקרים אתם אולי יכולים לעזור לי במצב שלי

ההמשך!!!!!!!!!!!!

אתם לא מבינים הם יכולים לבואו אלי הביתה זה מסובך אני לא מכיר אני לא מאלה שמסתבכים כל הזמן אני ממש לא כזה פשוט הילד הזה קילל ואני לא היתיחסתי וזהו אני לא יודע מה לעשות

ליוסי

אני בן 15 מאשדוד

כנס !!!

תשמע אף אחד לא יהרוג אותך!!! ובטח לא בשביל דיסק! גם אני קיבלתי כמה איומים כאלה ותאמין לי שהם אחרי זה באו וביקשו סליחה! אז תדבר עם משהו שמכיר אותם ותעשו סולחה! ואז הכל יסתתד מילה שלי!

ההמשך!!!!!!!!!!!!

אתם לא מבינים הם יכולים לבואו אלי הביתה זה מסובך אני לא מכיר אני לא מאלה שמסתבכים כל הזמן אני ממש לא כזה פשוט הילד הזה קילל ואני לא היתיחסתי וזהו אני לא יודע מה לעשות

טוב אחי... תקשיב

זה מה שיש לי להגיד לך... יכולים להיות פה כמה מצבים... 1. שאתה הולך ראש בראש עם זה שאומר שגנבת לו משחק... ואף אחד אחר לא מתערב.... במקרה שיבוא עליך אנשים אחרי זה.... אז דבר עם אחיך.... שיצאו עליו!!! 2. אתה הולך ישר למשטרה... מספר את המקרה... ועם מי שאתה הסתבכת הם כולה שופון ייענס אחד אחד!!! כך אחד מדבר יותר מהשני ואיך מעשים ברקע.... והם לא יבוא אילך הביתה, אין להם את האומץ לעשות זאת.... כך שאתה יכול להירגע... זה לא כזה רציני כמו שאתה חושב שזה.... לא הסתבכת פה עם בייזה או קראג'ה.... כולה שמוקים ערסים מהשכונה שלך....

כנס !!!

תשמע אף אחד לא יהרוג אותך!!! ובטח לא בשביל דיסק! גם אני קיבלתי כמה איומים כאלה ותאמין לי שהם אחרי זה באו וביקשו סליחה! אז תדבר עם משהו שמכיר אותם ותעשו סולחה! ואז הכל יסתתד מילה שלי!

ליוסי!!

אני לא מכיר זה לא ערסים זה פריקים

אבל הם מתנהגים כמו ערסים

כנס כנס דחוף!!!

תגיד אתה נורמלי?? אתה נותן לפריקים לאיים עליך? אני רואה שאתה ממש ילד טוב... אבל אין מה לעשות... החברה תמיד תרד על אנשים חלשים ובלי ביטחון עצמי! אז כך את עצמך בידיים ותראה להם שאתה לא כזה! אם לא.. הם ימשיכו! ד"א אף אחד לא יסכן את עצמו עם המשטרה בשביל הדיסק! תאמין לי שלא יעשו לך כלום!!! ואל תפחד מפריקים שעושים עליך פוזות!!!

אבל הם מתנהגים כמו ערסים

לך איתו ראש בראש!!!!!!!!

מי הוא בכלל!!?!?!?! מה הוא אביב בייזה...????? סראבאק!!!!!!!! כנס בו!!!! אל תראה בעיניים!!!!

קודם כל תירגע!! אחר כך...

אחר כך פנה להורים, הם כבר יידעו מה לעשות. אחרי הכל אלה ילדים ולא עולם תחתון, זה לא מאפיה!! תירגע!! הם נתפלים אלייך כי אתה קל לתימרון, פנה להורים ותסדר את זה איתם.

לא משטרה ולא בלשים כנס..

תארגן את כל החברים שלך ושל אח שלך והם יביאו עוד חברים וכך אתה לא תהיה לבד והם יפחדו להיתקרב עלייך...

אחי כנס.....

תתבגר כבר..... זה שטויות מה שאתה אומר.....!!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר