אחי, אין לך מושג על מה שיש לחיל הים....הרוב נשמר בסוד ולא חסר כלים לחיל הים שלנו

אחי... על תלכלך!!!! אני הולך לסטי"לים דבורים.... וזה לא סירות עם עוזי עליהן!!! זה הרבה יותר מזה!!!!!! (כנס)

ועוד דבר... זה שאתה לא מבין כלום בלוחמה ימית או לוחמה בכלל.... לא נותן לך את הזכות לרדת על הצבא!!!! ואם כבר אנחנו באותו הנושא... לאן אתה הולך בצבא..... (איפה אתה רוצה לשרת..?)

אחי, אין לך מושג על מה שיש לחיל הים....הרוב נשמר בסוד ולא חסר כלים לחיל הים שלנו

צודק אחי... חיל הים נחשב לחיל מסווג!!!! צריך לעבור תחקיר בטחון שדה כדי להיתקבל לשם..... וגיבוש בן 3 ימים!!!!

אנשים... נשארו לי 25 ימים עד הגיוס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני רושם קווים על הקיר כדי לדעת כמה נשאר (כמו בכלא רמלה!!!) כל חמישה קווים, קו אלכסוני.....

באיזה תאריך בדיוק?

וואלה, מזל טוף מותק! שמור על קשר!!!

אחי... על תלכלך!!!! אני הולך לסטי"לים דבורים.... וזה לא סירות עם עוזי עליהן!!! זה הרבה יותר מזה!!!!!! (כנס)

ועוד דבר... זה שאתה לא מבין כלום בלוחמה ימית או לוחמה בכלל.... לא נותן לך את הזכות לרדת על הצבא!!!! ואם כבר אנחנו באותו הנושא... לאן אתה הולך בצבא..... (איפה אתה רוצה לשרת..?)

כנס

אני גר בקנדה, אז כפי שאתה מבין, לצבא אני כבר לא אלך (לא לצה"ל לפחות). אם הייתי הולך לצבא, הייתי ככל הנראה עתודאי. דבר אחרון - דבור זה לא סטי"ל - אלא כלי שיט לפעילות בטחון שוטפת. סטי"לים אלו ספינות סער (דגמים 4, 4.5 ו5). קודם תעשה טירונות, אחרי זה תלמד אותי על לוחמה ימית. כרגע אתה לא בקיא בזה הרבה יותר ממני.

באיזה תאריך בדיוק?

ה- 15 לספטמבר.....

אני רושם קווים על הקיר כדי לדעת כמה נשאר (כמו בכלא רמלה!!!) כל חמישה קווים, קו אלכסוני.....

24.

כנס

אני גר בקנדה, אז כפי שאתה מבין, לצבא אני כבר לא אלך (לא לצה"ל לפחות). אם הייתי הולך לצבא, הייתי ככל הנראה עתודאי. דבר אחרון - דבור זה לא סטי"ל - אלא כלי שיט לפעילות בטחון שוטפת. סטי"לים אלו ספינות סער (דגמים 4, 4.5 ו5). קודם תעשה טירונות, אחרי זה תלמד אותי על לוחמה ימית. כרגע אתה לא בקיא בזה הרבה יותר ממני.

חומד.... אף פעם לא אמרתי שדבור זה סט"יל.......

אל תכניס לי מילים לפה..... ואולי תלמד אותי קצת..... אם אתה כבר פרופסור בזה.....

בהצלחה!!

דרך אגב, לאיזה חיל אתה מתגייס?

חומד.... אף פעם לא אמרתי שדבור זה סט"יל.......

אל תכניס לי מילים לפה..... ואולי תלמד אותי קצת..... אם אתה כבר פרופסור בזה.....

"אני הולך לסטי"לים דבורים". מה אפשר להסיק מזה?

ואנא סלח לי אם נעלבת - אני מעביר ביקורת על החיל, לא עליך אישית.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר