תקשיבו (או יותר נכון תראו).

אני הולכת לכתוב פה משהו. אל תחשבו שאני מפגרת או משהו בסגנון אבל אני ממש חייבת לכתוב את זה. אז ככה.. הלוואי שהערבים הבני זונות המזיינים (סליחה על המילים) האלה ימותו וישרפו בגהנום!!!! מהפה שלי לאלוהים ואמרו אמן! א-מ-ן-!!!!!

אמן!!!!!

א-מ-ן!!!!!!!!!!! א-מ-ן!!!!!!!!!!! א-מ-ן!!!!!!!!!!! א-מ-ן!!!!!!!!!!! א-מ-ן!!!!!!!!!!! מהפה שלך לאוזניו של אלוהים!!!!!

א-מ-ן !!! מוותתתתתתתתת לערביםםםםםםםםםםםםםם!! אבל דיי, כול אחד כותב על זה רישרוש וזה כתב מתחיל להסריח!!! צריך להתרגל למציאות בה אנחנו חיים וזהו!! זה מה ישששש!!

אני חס וחלילה לא אומרת שהמציאות בסדר מצידי!! אבל עזבו, היה לי יום רע היום!!! מבקשת סליחה מראש!!!

אין לך על מה!!! את צודקת!!!

חחח תודה!!

אולי היא צודקת.

אבל מה שצריך לעשות זה להרוג את כולם שם!! (מצטערת, אני בד"כ לא מדברת ככה אבל אחרי אתמול... אני חייבת.)

זה בסדר רעות!!! אנחנו מבינים אותך!!!

אין לך על מה!!! את צודקת!!!

מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוו

נכון.... גם אני!!!

מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוות לערבים!!!!!!!!! מוו

go go go!!!! אני איתך!

תודה על ההבנה...

תקשיבו (או יותר נכון תראו).

אני הולכת לכתוב פה משהו. אל תחשבו שאני מפגרת או משהו בסגנון אבל אני ממש חייבת לכתוב את זה. אז ככה.. הלוואי שהערבים הבני זונות המזיינים (סליחה על המילים) האלה ימותו וישרפו בגהנום!!!! מהפה שלי לאלוהים ואמרו אמן! א-מ-ן-!!!!!

דפוקה

ולא אני לא שמולאנית אבל זו גזענות מגעילה כאילו כל הערבים כאילו כל הערבים תעשי עוד הכללות...

חחחחח אמן....וזה מה שרציתי להגיד אתמול רק צינזרתי את עצמי

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר