ילה טוב לכולם!!! (עינב כנסי רגע)!

מה קרה הפסקת לשלוח איי מיילים???? היום שלחתי לך. אבל תחזירי! יוסי

היי יוסי

מה המצב? מצטערת שלא החזרתי תשובה אני די עסוקה בימים האחרונים ואני די מזוזעת מהפיגוע אתמול , במיוחד כי נהרגו ילדים ממש קטנים למרות שהיו הרבה פיגועים עם ילדים שנהרגו [ איך אין לערבים האלה לב !!! זה ילדיםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!!! ] אבל בשום פיגוע לא ראיתי את הילדים בטלויזיה מדממים, תמיד שהיה פיגוע התחבאתי בחדר כדי לא לראות את הדם ואת הזוועות. אבל הפעם , הייתי מול הטלויזיה וראיתי את הכול, והכי גרוע - ערוץ 22 חזר על אותו הקטע שבו רואים ילדים... די זה פשוט... מפחיד. ילדים שלא הספיקו לחיות[ לילך קרדי ז"ל היתה בת 22 [צעירה ] היא היתה בהריון!! חודש תשיעי!! יענו התינודק בבטן שלה...הוא בנאדם...הרגו 2 במכה! 2 הלוויות ... אני אולי עושה מזה עיניין אבל זה זיעזע אותי אפילו שהיו הרבה פיגועים כאלה ונפגעים מהסוג הזה. אבל לא תמיד יצא לי לראות זוועות בטלויזיה.

את צודקת!

גם אותי זה פשוט זיעזע אין מה לעשות הם כאלה רעים!! אין להם משהו טוב בלב! אז מה ככה חוץ מזה? אני מקווה שטוב!

תפתח כבר אייסיקיוווווווווווווו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אמרתי לך שיש לי בעיה עם זה...

עד שאחי יחזור מחו"ל

תגיד לי איזה בעיות אולי אני יכולה לעזור!!

טוב...

יש לי windows XP ועכשיו לי ולאחי יש שתי כניסות נפרדות אאני יכול להוריד איי סי קיו אבל לא יכול להתקין! עד שאחי יחזור מחו"ל והוא יסדר את זה (הוא מהנדס מחשבים) אז עד שהוא יחזור (שזה חודש הבא) אז אין לי איי סי קיו!

ילה טוב לכולם!!! (עינב כנסי רגע)!

מה קרה הפסקת לשלוח איי מיילים???? היום שלחתי לך. אבל תחזירי! יוסי

לילה טוב.....!!

טוב...

יש לי windows XP ועכשיו לי ולאחי יש שתי כניסות נפרדות אאני יכול להוריד איי סי קיו אבל לא יכול להתקין! עד שאחי יחזור מחו"ל והוא יסדר את זה (הוא מהנדס מחשבים) אז עד שהוא יחזור (שזה חודש הבא) אז אין לי איי סי קיו!

אה

מבאס אהה...

אבל לא נורא אפשר בינתיים להתכתב פה! או באיי מייל! איפה שיותר ספונטני.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר