אני צריך עזרה!

אני צריך עזרה!

יש לי ידידה שדלוקה עלי כבר מעל שנה היום פגשתי אותה וחברות שלה בבריכה שלי (אני מציל) ונדלקתי על חברה שלה. מה עושים??? אני לא רוצה להיות מניאק!

כנס מאמי...

שמע, אם זאתי שדלוקה עליך אמרה לך את זה... ואתה לא מרגיש כמוה, אז תגיד לה את זה, ורק אחרי זמן מסויים תוכל ללכת להיא שאתה דלוק עליה, כי אם תלך ישר אחרי שדיברת עם השניה, אז היא ממש תיפגע, ואז אתה באמת תצא מניאק... מקווה מאוד שהבנת מה כתוב... ואם כן, אז מקווה שעזרתי...

כן אבל...

אמרתי לה כבר והיא קיבלה את זה כמו ילדה גדולה! אבל אני לא רוצה לפגוע בה! ואני יודע שהיא תפגע!

אני צריך עזרה!

יש לי ידידה שדלוקה עלי כבר מעל שנה היום פגשתי אותה וחברות שלה בבריכה שלי (אני מציל) ונדלקתי על חברה שלה. מה עושים??? אני לא רוצה להיות מניאק!

ואללה אחי....

אם אתה לא רוצה לצאת מניאק.... אז אל תעשה כלום... אבל יש עוד אפשרות שתיקח את חברה שלה ואותה.... ודבר איתן....

ואללה מסוכן מידי אחי!

למה מסוכן...?

אני צריך עזרה!

אז אל תהיה מניאק, אני במקומך לא הייתי יוזם את הקשר , זה היה יוצר אי נעימות...

למה מסוכן...?

בטח שזה מסוכן...

הוא לא יכול לדבר עם שניהן ביחד... ככה זה יהיה אפילו יותר פוגע

דווקא לא כל כך מסוכן...

שידבר עם זאת שהוא דלוק עליה.... והיא תדבר עם חברה שלה ותראה מה ניתן לעשות במצב הזה...

זה בסדר.... (לילה טוב לכוווולם)

אם הוא ידבר עם כל אחת לחוד זה יהיה בסדר, אבל ביחד זה ממש לא יהיה טוב

לילה טוב אחי.....

אני צריך עזרה!

שכח מזה! אתה מסכן את הכבוד שלך

ואללה מסוכן מידי אחי!

מסוכן...

אני צריך עזרה!

אל תתקרב אלייה בכלל!! אתה רק תגרום בניהם לסכסוך!! בקיצור -שמור מרחק.....!!!

כן אבל...

אמרתי לה כבר והיא קיבלה את זה כמו ילדה גדולה! אבל אני לא רוצה לפגוע בה! ואני יודע שהיא תפגע!

שמע, אם היא באמת חשובה לך... כנס...

אז באמת לא שווה לך לסכן את הידידות ביניכם בשביל מישי שאתה לא בטוח בכלל מה יהיה ביניכם... אבל בכל מקרה, בהצלחה מאמי...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר