חדש בפורום 3

חדש בפורום 3

זאת פעם ראשונה שלי בפורומים בכלל (השעמום, כנראה עשה את שלו) בכל מקרה, אני קצת זקן (18) לפורום אולי אבל עדיין עם ראש סבבה וצעיר..... גר בהרצליה, הרבה לפני גיוס (שנה....) ורוצה בכייף להכיר אנשים חדשים.

מגניבבבב מתקפת חדשים

ברוך הבא אני אפרת (פעם שלישת היום מעניין עוד כמה פעמים זה יקרה) אני לא כל כך ממליצה על כל העסק של הפורומים אבל אם אתה כל כך רוצה אז התמכרות נעימה כן זה ממכר יש לנו פה בפורום סיפורים אישים כואבים ונוגעים ללב (עין ערך אלה\אפרת\אלינה ועוד)

ברוך הבא!!(: אני שירן(:

חחח..כמה חדשים יש לנו פה היום..(: אתם רואים..הם שמעו שחזרתי מאילת אז הם באו(: חחח..סתם סתם..אל תתיחסו אני מאוד עייפה(:

מגניבבבב מתקפת חדשים

ברוך הבא אני אפרת (פעם שלישת היום מעניין עוד כמה פעמים זה יקרה) אני לא כל כך ממליצה על כל העסק של הפורומים אבל אם אתה כל כך רוצה אז התמכרות נעימה כן זה ממכר יש לנו פה בפורום סיפורים אישים כואבים ונוגעים ללב (עין ערך אלה\אפרת\אלינה ועוד)

חחח.... אפרת, מוזר לא? פתאום 3 חדשים בבת אחת?

מוזר מוזר אבל בכיף שיבואו בכל יום

ברוך הבא!!(: אני שירן(:

חחח..כמה חדשים יש לנו פה היום..(: אתם רואים..הם שמעו שחזרתי מאילת אז הם באו(: חחח..סתם סתם..אל תתיחסו אני מאוד עייפה(:

שלום אלה אפרת רלינה שירן ומיכל

איזה תגובות מהירות אני כבר מתמכר..... בכל מקרה, תסבירו לי איך זה הולך: אני אמור עכשיו לשפוך את סיפור חיי או פשוט להתחיל ולהכיר את כולכם (הבנתי שבעיקר כולכן וזה כבר טוב)

מצטער אלינה התכוונתי לכתוב אלינה אבל יצא רלינה

שזה גם שם יפה....

חחחחחחחח (הבנת אותי קצת לא נכון)

עכשיו רק אני (אפרת) רושמת לך אלה אני אלינה (דוגמאות) וכל מי שנמצא בפורום הזה בד"כ הם מכורים לפורום יש כאן גם בנים (באמת?, לא יכול להיות...) אם אתה רוצה אתה מוזמן לשפוך מה שכואב לך אם לא אז אתה מוזמן לשפוך את מה שכואב לך באיסיקיו (אם בכלל יש לך...)

הבנתי אותך.....

האייסיקיו שלי 155030390 לא להבהל מהכינוי ומהשם הפרטי ומשפחה זה סתם קטע מקורי-מפחיד שלי

חדש בפורום 3

זאת פעם ראשונה שלי בפורומים בכלל (השעמום, כנראה עשה את שלו) בכל מקרה, אני קצת זקן (18) לפורום אולי אבל עדיין עם ראש סבבה וצעיר..... גר בהרצליה, הרבה לפני גיוס (שנה....) ורוצה בכייף להכיר אנשים חדשים.

ברוך הבא 3

השתלבות נעימה גם לך.. ואל תדאג, אולי הפעם נכנסת משיעמום, אתה עוד תתמכר לזה ותכנס גם כשלא משעמם לך

תודה. אני מצפה לשמוע גם ממך באייסיקיו 155030390

אולי בהמשך...

אני לא יודעת איך אתם אנשים עושים את זה.. אבל אני לא יכולה להיות גם בפורום וגם באייסי בו זמנית!!לא מצליחה.... אולי אני מוגבלת...?! :)

צודקת. אם זה מגבלה אז גם אני מוגבל....

חחח בוא נפתח מועדון

חדש בפורום 3

שלום לך! תהנה בפורום..

אני מור ואני מבינה אותך מאוד ונראה לי שכולם פה מבינים אותך כי ככה זה היה לכולנו... (:
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר