אוף אני בבלבלות...

כפי שאתם יודעים (אם לא אז עכשיו אחר יודעים..) יש לי חבר שגר באיזור חיפה... נפגשנו בתחילת השבוע הייתי אצלו ולפני זה לא נפגשנו הרבה זמן כי התנגשו לנו מלא דברים ובלה בלה... עכשיו, כשהיינו יחד הכל היה סבבה אבל מרחוק זה מזה קריר.. ובכלל אני כבר לא בטוחה אם אני עדיין אוהבת אותו כ"כ פשוט קשה י לקבוע את זה... כי הוא לא כאן... ניסיתי לדבר איתו על מה שאני מרגישה אבל... לגם ל הצלחי להעביר לו את זה בצורה ניתנת להבנה.. וגם אין לי את האומץ לשתף אותו בספקו שלי וזה גם נראה חסר טקט.. הוא התנהג מתי שדברתי איתו כמו ילד שנוזפים בו... "מה יש לך" "מה עשיתי או לא עשיתי" ואני לא יודעת מה אני רוצה לעזאזל... נראה לי שפשוט ירד לי כבר ממנו... הרגשתי את זה גם כשהיינו יחד למרות שהכל נראה טוב הייתה הרגשה. ידיד שלי הציע לי שאני אגיד לו שאני לא יודעת מה אני מרגישה ושאני אבקש הפסקה. ואני..... אני פשוט לא יודעת רק אם זה יגמר אני לא רוצה לפוצץ את זה אני רוצה שזה יגמר טוב.. בתור ידידים היה לנו טוב אבל בתור חברים... לא כ"כ טוב לי... אבל הוא הכל נראה לו סבבה. אני מתוסבכת עם עצמי... דניאלה

עצה.....

אם לא נוח לך איתו, תעזבי אותו או שתקחי פסק זמן ממנו. לפעמים ידידים נשארים ידידים :-)

דברי איתו על הרגשות שלך, זה קודם כל...

ובדרך כלל כשנפרדים בגלל סיבה הגיונית ואחריי שיחות והכל אז זה לא נגמר בבום! אולי לא ממש תישארו בקשר, אבל זה לא כמו להיפרד במריבה. חוץ מזה, לשמור על הקשר זה תלוי בך ובו.. אם את תתקשרי מדיי פעם ותיזמי פגישות (בהבהרה שזה רק בתור ידידים) אז אתם תשארו ידידים.. אם את תשבי ותחכי עד שהוא ירים אלייך טלפון והוא אותו הדבר יחכה לך.. אז הקשר יתנתק לגמריי....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר