שאלה...בבקשה תעזרו לי :(

אני בת 14..ויש אחד מהשכבה שאני מחבבת וחבר שלו אמר לי שהוא לא מפסיק לדבר עליי ( טובות ). יהום חג האהבה ואני רוצה לצאת איתו ואני מחכה שהוא יציע לי...מכיוון שהוא ממש ביישן אני לא אהיה מופתעת אם הוא לא יזמין אותי.. אני ממש רוצה לצאת איתו אבל לא אני לא רוצה שזה יבוא ממני...אלא ממנו.. מה לעשות?!

עצה!

לכי אליו, דברי איתו על יום האהבה (בדרך עקיפה) וכמה שהיום הזה יפה ובלבלבלה, תהיי הכי שקופה שאת תהיי לבד ביום הזה, ושאת לא אוהבת את זה ובלהלהלה, הוא כבר יבין את הרמז, אם לא(ואם כן אבל הוא יהיה ביישן מדיי), אין לך ברירה אלא לגרום שההזמנה תבוא ממך..... אחרת זה לא יילך לשום מקום.....

אני במקומך..

לא הייתי מייחסת כל כך לחשיבות שזה יום האהבה, כל יום הוא טוב לאהבה, לא צריך הגדרה מיוחדת, אל תנצלי את היום הזה כי זה התאריך הכי שווה, זה לא תחשבי מה את רוצה לעשות איתו ותפעלי. ניקי

אולי..

תרמזי לו...תגידי לו למשל "עם מה אתה יוצר היום?" או "יש לך מישהי להיות בערב" עם הוא לא יבין לדעתי את צריכה להציעה לו בעצמך...כי אם את באת רוצה לצאת אזתהייה מסוגלת לעשות את זה... מקווה שעזרתי קשת.

לא מבין......

למה את לא רוצה שזה יבוא ממך??? אם את רוצהלצאת איתו כל כך... והוא ביישן... אז תזמיני אותו את... מה הבעיה שלך לעשות את הצעד הראשון?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר