שמישהו יעזור לי

שמישהו יעזור לי

תראו יש מישהי שאני אוהב מאוד מאוד הבעיה היא שאותה אחת לא רוצה אותי ואני אוהב אותה כבר שלוש שנים אני לא מסוגל לחשוב על משהו אחר חוץ ממנה והיא מאוד חמודה כשדיברתי איתה על זה היא לא עשתה לי קטעים של סנובית ואמרה שהיא רוצה לשמוע את כל מה שיש לי להגיד וזה גרם לי לאהוב אותה יותר ואני לא יודע מה לעשות עכשיו לשכוח אותה זה לא בא בחשבון!!!!!!!!! אתם חייבים לעזור לי.

חחחח...דבר אליי

אני הייתי דלוק על מישהי 7 שנים.... שזה כפול פלוס שנה ממך (למקרה שאתה לא יודע חשבון), ותאמין לי שלשכוח ממנה מאוד בא בחשבון, מאוד. ככל שתתעקש שלא, אתה תהיה יותר תקוע עליה ויותר תבזבז את הזמן שלך ....וחבל. דבר ראשון שאתה עושה זה פחות מתקשר איתה פחות מדבר איתה ופחות רואה אותה. דבר שני אתה יוצא לבלות והרבה. דבר שלישי אתה מכיר בנות חדשות. שאומרים לא תקבל את זה ותעבור הלאה. אף אחת לא שווה שתגיע למצב כזה, שאתה צריך לבקש עצה בפורום איך לשכוח ממנה. אף אחת!!! מקסימום שאתה יכול לעשות אם אתה רוצהלהשיג אותה זה כמה אפשרויות (קלושות מאוד אבל עדיין) 1. תצא עם אחרת ותגרום לה לקנא. 2. אל תראה לה שאתה שם עליה יותר מידי. 3. תשנה את המראה שלך (הכוונה ללהאריך שיער או להתחיל לעבוד על הגוף שלך (זה גם כולל להתחיל להתלבש יותר טוב) (אני עשיתי את זה).

אתה לא מבין

אני לא יכול להפסיק לדבר איתה אנחנו ידים ממש קרובים ותאמין לי שאני לא יכול לשכוח אותה יש סיבה שאני מנוע מלספר כי אני לא רוצה שידעו שיש לי את זה

שמישהו יעזור לי

תראו יש מישהי שאני אוהב מאוד מאוד הבעיה היא שאותה אחת לא רוצה אותי ואני אוהב אותה כבר שלוש שנים אני לא מסוגל לחשוב על משהו אחר חוץ ממנה והיא מאוד חמודה כשדיברתי איתה על זה היא לא עשתה לי קטעים של סנובית ואמרה שהיא רוצה לשמוע את כל מה שיש לי להגיד וזה גרם לי לאהוב אותה יותר ואני לא יודע מה לעשות עכשיו לשכוח אותה זה לא בא בחשבון!!!!!!!!! אתם חייבים לעזור לי.

מה הקטע שלך? תזמין אותה לצאת וזהו....

תזמין אותה לצאת.... מקסימום תגיד לך "לא", זה לא סוף העולם!!! ממשיכים הלאה....

אתה לא מבין

אני לא יכול להפסיק לדבר איתה אנחנו ידים ממש קרובים ותאמין לי שאני לא יכול לשכוח אותה יש סיבה שאני מנוע מלספר כי אני לא רוצה שידעו שיש לי את זה

למען האמת....

יש לך 2 אופציות 1. לשכוח אותה 2. להשיג אותה תחליט במה אתה בוחר ואם יש לך סיבה שאתה מנוע מלספר אז עם כל מה שאני יודע אני לא יכול לעזור לך.... מקסימום תנסה את מה שאמרתי לגבי שינוי במראה ואולי יתחילו איתך בנות אחרות בלי שתרגיש ולאט לאט תפתח אליהן ותשכח ממנה כעיקרון אתה חייב להחליט במה אתה בוחר

שמישהו יעזור לי

מה יש לך נגד סימני פיסוק?!

זה סיוט לקרוא בלי. בכל אופן, אם היא לא רוצה אותך - חבל. תנסה, אם לא, לא נורא, היא רק אישה.

מה הקטע שלך? תזמין אותה לצאת וזהו....

תקשיבו טוב

אחים שלי, מי אמר לכם שלא הזמנתי אותה לצאת היא פשוט לא אוהבת אותי אבל הקטע שלי הוא שאני לא מוכן לוותר כי אני לא מצליח לשכוח אתם מבינים יש לי זיכרון שנקרא זיכרון אבסולוטי אני זוכר כל שניה מהחיים שלי ואני לא מסוגל לשכוח אותה בנוסף אני גם לא רוצה אני מחפש עזרה מה לעשות עכשיו אז תציעו...

לך על זה......

אחרת בחיים לא תדע.... ותרגיש כאילו היית ממש מטומטם שלא הלכת וביקשת ממנה לצאת איתך.. פשוט לך ותגיד לה- עדיף על לחיות במין חלום כזה שלא יתגשם אם לא תעשה משהו!!!!

לשני

תראה/י שני אני לא יודע אם את/ה בן או בת אז אני אדבר בזכר תבין אני מת עליה אני לא מסוגל להפסיק לחשוב עליה וניסיתי ללכת על זה ישבתי אצלה בבית ודיברנו על זה אנחנו ידידים טובים והיא לא היתה סנובית בכלל למעשה היא רצתה שאני אומר לה כל מה שאני מרגיש וזה גרם לי להתאהב בה יותר אז אני מחפש עצות מה לעשות עכשיו.

שמישהו יעזור לי

טוב תיראה יאיר..

אם אתם ידידים טובים אז בהתחלה תציעה לה לצאת בתור ידידים...לא בתור זוג.. ואז אולי זה יתפתח למשהו יותר רציני..אני יודעת שזה לא עצה ממש טובה אבל לפחות ניסיתי..מקווה שעזרתי קשת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר