היי אנשים אשמח מאוד אם תקראו ותספרו לי מה אתם חושבים...

אז ככה.. כרגע אני מאוד עצובה ואין לי מצב רוח בגרוש מחר יום האהבה ואין לי עם מי להיות. השבוע ראיתי את האקס שלי...הראשון והאחרון שהיה עד עכשיו...אהבתי אותו נורא ורק עכשיו התחלתי לשכוח אותו. עכשיו אחרי שבעה חודשים שגמרנו ראיתי אותו.הייתי בשוק כאילו ראיתי רוח רפאים,לא ראיתי את הבנאדם מהיום שהוא גמר איתי.היינו ביחד חודש וחצי לכל היותר,הוא היה חייל בקרבי והיו לנו המון בעיות האחת מהם שהייתי רואה אותו פעם בשבועיים שזאת לא ממש בעיה כי זה הגעגעוגים חיזקו את הקשר,אבל כשהוא היה מגיע הוא היה מצפה ממני לכח מיני דברים בתחום הסקס...ואני לא יודעת אולי עדין ילדה קטנה בראש אבל לא יודעת אצלי זה לא הולך ככה.היה לי מאוד קשה עם זה. והוא לא ראה בחורה שבועיים...אז אפשר להבין.. אז גמרנו באיזו שבת אחת ומאז לא שמעתי ממנו...שמעתי שמועות עם מי הוא יוצא ומה קורה איתו מידידים שלי..וכל מיני.. אז הבחור בקרשים הוא מאוהב על מעל לראש בחברה שלו שהיא האקסית שלו כרגע..ואין מצב שיחזרו כי לפי מה שהבנתי היא לא אוהבת אותו...הוא נפקד מהצבא בגלל שירד לו הפרופיל ומאוד רע לו מאז,.. אז קיצור אני לא יודעת אני כרגע במצב לא משהו אני לא יודעת אני אוהבת אותו ורע לי הוא ממש לא מצא בי כלום כשהיינו ביחד,כי לפי דעתי בכלל לא הכרנו וישר קפצנו לקשר.הוא חושב עליי דברים לא נכונים ,וזה מפריע לי שזה הרושם שהשארתי לו ממני. וכדי שתבינו אז ציטוט שלו "חוץ מיופי אין בה כלום" אז רע לי רע לי מאוד אני ניזכרת בימים ההם ורע לי אני אוהבת אותו עד כמה שהוא רע אליי וכמה שסבלתי ממנו וניסיתי לשכוח זה לא הלך אף פעם!!שבעה חודשים ומשהו אני מנסה לשכוח אותו!! אין זה לא הלך!! אז חשבתי לי...אולי מחר אני יתקשר אליו וישאל לשלומו.... וידבר איתו ככה בכיף ידידים... הייתי מאוד מאוד מאוד מאוד רוצה לעבור איתו את יום האהבה !!! אז תציעו לי משהו .. מה אתם אומרים על זה???

אני מכירה את המצב הזה חבל על הזמן(אצלי זה היה שנה וחצי) אני ממש מבינה אותך אבל לעזור לך?! אין לי איך....

חמודה.... כנסי...

צר לי לאכזב אותך אבל בתור אחת שחוותה מצב זהה לשלך (רק לא עם חבר שהוא חייל *** ) אני מציעה לך לשכוח אותו... את לא יודעת כמה שאני מבינה אותך כי אני חוויתי בידיוק את אותו התסכול ואותו הדיכאון ולא הרווחתי מזה שומדבר... אני גם הייתי בטוחה שלא אוכל לשכוח אותו והזמן עבר ולמרות שזה היה ממש ממש ממש קשה הצלחתי.. עצה שלי: עם ציטוט כזה הוא לא שווה אותך ולא דימעה אחת, אל תתקשרי אליו שכחי ממנו.. אולי תנסי למצוא מישהו חדש... תרגישי טוב... מקווה שעזרתי:) מיכל....!

כנסי ממי.... אולי זה יעזור....

תראי ממה שאני הבנתי מהסיפור שלך... יכולים להיות פה שני מצבים... 1. תראי, הרי גמרתם את הקשר ומאז לא ראית אותו ולא כלום.... אז אני לא חושב שכדי לך להיתקשר אליו. וגם, לפי מה שאת אומרת, הוא חושב שיש בך רק יופי וזהו.... אז זה רק יעשה לו רע יותר. 2. יכול להיות ובאמת נשאר לו משהו אליך, ואם תתקשרי ועוד ביום האהבה אז יכול להיות שזה ישפר את מצב רוחו ובאמת תצליחו לדבר... * למרות שלא נראה שהמצב השני יהיה, אבל זו דעתי האישית כשאת יכולה לבחור בין לקבל את עצתי לבין להחליט משהו אחר.... מקווה שעזרתי.... אנדרי

......

תודה רבה לכם:) ישתפר לי המצב רוח.. אני מאוד מקווה שאני יבחר בדרך שאני ירגיש הכי טובה בשבילי ואין לי מה להפסיד עדיף לקחת סיכון מאשר לא לפעול כלל אז תודה לכם... והמשך לילה מקסים:)

מתוקה כנסי...

גם לי (כמו לשאר הבנות פה) היה מקרה די דומה... לפני שלוש שנים היה לי חבר - החבר הרציני הראשון שלי נפרדנו אחרי שלושה חודשים בערך אחרי שבוע נורא התחרטתי שסיימתי את זה.. אבל זה כבר היה מאוחר מדי... עברו שלוש שנים ותמיד היה לי משהו אליו (למרות שהיו אחרים אחריו) בשנה האחרונה קצת חזרנו לקשר (ידידותי) ולפני בערך חודש נפגשנו והלהט מאז (לפני שלוש שנים) חזר.. היתה לי הרגשה כאילו זה הדבר הכי נכון לעשות.. עבר חודש (בערך) ואני לא מצטערת שהתנשקתי איתו לפני חודש אבל אני לא מאמינה שיתפתח משהו.. חשבתי אבל מהר מאוד הבנתי שלא... בקיצור הפואנטה שלי אלייך: לעבר יש סיבה למה הוא נקרא ככה.. כי הוא עבר! אל תנסי להחיות אותו.. זה אולי יהיה נחמד לזמן מסויים אבל זהו.. לכן עצה ידידותית אל תתקשרי אליו למרות שאת מרגישה שאת עוד אוהבת אותו.. אני לא יודעת למה הוא אמר לך את מה שהוא אמר אבל לא הייתי מציעה לך לחזור לזה... לא כדאי! חוצמזה אמרת שהבנאדם מאוהב במישהי.. ואני מניחה שאת לא מעוניינת להיות הריבאונד שלו (במידה ויהיה בינכם משהו) אז באמת מכל הלב אני אומרת לך אל תעשי שטויות ותניחי לעבר שלך, נכון תמיד כייפ להזכר ולהתרפק עליו אבל רצוי שזה ישאר בגדר זכרונות טובים וזהו! ומשפט קיטש קצרצר לסיום: אין בחור הראוי לדמעותייך - וזה הראוי להן באמת לעולם לא יגרום לך לבכות... באהבה, מור
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר