אנשים אני זקוקה לעצתכם אני נואשת (ולא בגלל שמשעמם לי..)

ככה... יש לי ידיד (התידדנו במהלך השנה האחרונה) מהכיתה המקבילה ולפני איזה חודשיים הוא אמר לי שהוא מרגיש כלפיי משהו.. אני הסברתי לו שאני אומנם מטורפת עליו והוא אחד האנשים שאני יותר אוהבת אבל.. בתור ידיד (אני יודעת גם אני שונאת שעושים לי את זה..) בקיצור עבר זמן והפגישות שלנו התמעטו ונשארו רק דיבורי הסרק באייסי (לצערי) וגם זה בקושי.. הוא התחיל להשאיר הודעות באוואי בנוסח של "מתגעגע אלייך" אני די מאמינה שלא אליי הוא מתכוון לפני שבוע בערך הוא ירד לאילת והשאיר הודעה שהוא מתגעגע אני לא מאמינה שזה היה מכוון אליי ומסיבה מסויימת אני נורא מבואסת מזה.. אני לא אוהבת אותו או משהו כזה (במישור הרומנטי) אבל הוא חסר לי.. והעובדה שיש סיכוי שיש מישהי חדשה במחשבות שלו גורמת לי לתחושות לא נעימות בכלל... בבקשה.. אם מישהו יכול לייעץ לי משהו?? תודה למייעצים ושבת שלום לכולכם!!

שמעי-אם הוא חסר לך אז יש לך אליו משהו

תני לא צ'אנס אולי בכל זאת משהו ילך... תנסי לראות אם את מצליחה לפתח אליו רגשות...

דבר 1 יש לי להגיד לך......

את פיתחת כלפיו רגש זה ברור....!

כנסי.....

אני מכיר את המקרה שלך.... כי הייתי מעורב באחד די דומה לשלך.... אם אני לא טועה אז את קצת רכושנית...... בלי להעליב... וזה שיש לו מישהי חדשה בחייו (כנראה) מציק לך כי לפני זה הייתה לך הרבה תשומת לב ממנו.... בגלל זה יש לך רגש מוזר.... לא מובן של געגועים, קנאה.....

שמעי-אם הוא חסר לך אז יש לך אליו משהו

תני לא צ'אנס אולי בכל זאת משהו ילך... תנסי לראות אם את מצליחה לפתח אליו רגשות...

אתם לא מבינים...

אני מתה על הבנאדם!!! מטורפת עליו!!! הוא אחד ה-אנשים ה-יותר מתוקים שאני מכירה..!!! אבל הכל בתור 'חבר הכי טוב' שכזה.. לא בקטע רומנטי.. אני יודעת כשאני מרגישה למישהו משהו והדבר האחרון שיש לי בעייה זה להודות בזה.. אבל אני לא יודעת.. תקראו לזה קנאה או איך שלא תרצו נגיד קנאה.. אני מקנאה שאני חושבת שלא עליי הוא חושב לא בגלל שאני מאוהבת בו אלא בגלל שחסר לי שהוא התגעגע אליי ורצה אותי.. ולדעתי לא בגלל שאני מאוהבת בו.. הייתי יודעת אם הייתי מאוהבת בו אתם לא חושבים??! אני צריכה לדבר איתו על זה? או פשוט לתת לו להתאהב במישהי שתוכל להחזיר לו אהבה?? ופשוט לנסות לשכוח מזה שזה מפריע לי שכל אותן הודעות לא מכוונות אליי???

כנסי.....

אני מכיר את המקרה שלך.... כי הייתי מעורב באחד די דומה לשלך.... אם אני לא טועה אז את קצת רכושנית...... בלי להעליב... וזה שיש לו מישהי חדשה בחייו (כנראה) מציק לך כי לפני זה הייתה לך הרבה תשומת לב ממנו.... בגלל זה יש לך רגש מוזר.... לא מובן של געגועים, קנאה.....

אנדריי אתה כל כך צודק וזה מאוד נשמע לי המקרה שלי.. אבל מה אני יעשה??

נאדה.... או שתדברי איתו על זה..... או תמשיכי הלאה....

ככה... יש לי ידיד (התידדנו במהלך השנה האחרונה) מהכיתה המקבילה ולפני איזה חודשיים הוא אמר לי שהוא מרגיש כלפיי משהו.. אני הסברתי לו שאני אומנם מטורפת עליו והוא אחד האנשים שאני יותר אוהבת אבל.. בתור ידיד (אני יודעת גם אני שונאת שעושים לי את זה..) בקיצור עבר זמן והפגישות שלנו התמעטו ונשארו רק דיבורי הסרק באייסי (לצערי) וגם זה בקושי.. הוא התחיל להשאיר הודעות באוואי בנוסח של "מתגעגע אלייך" אני די מאמינה שלא אליי הוא מתכוון לפני שבוע בערך הוא ירד לאילת והשאיר הודעה שהוא מתגעגע אני לא מאמינה שזה היה מכוון אליי ומסיבה מסויימת אני נורא מבואסת מזה.. אני לא אוהבת אותו או משהו כזה (במישור הרומנטי) אבל הוא חסר לי.. והעובדה שיש סיכוי שיש מישהי חדשה במחשבות שלו גורמת לי לתחושות לא נעימות בכלל... בבקשה.. אם מישהו יכול לייעץ לי משהו?? תודה למייעצים ושבת שלום לכולכם!!

את בעצמך אמרת שהוא בוגד בך... הוא יורד למישהי בשם אילת

חחחחחחחחחחח..

חחח..סתם סתם..לא יפה לצחוק.. לילדה יש בעיה ואנחנו צוחקים..

אז.........................? אה.... יעני אני אמור להרגיש רע?

אממממממממממממממממממממממממ......

אולי..

תאמת? אני קצת שמח שיש בעיות לאחרים........ זה רק מראה לאנשים כמה שאני לא אגואיסט

את פשוט הרגשת מוחמאת מהקטע של האהבה שלו אלייך, זה העלה לך את האגו

וזה חסר לך......אני צודקת??

צודקת....... לה זה העלה תאגו ולו זה העלה משהו אחר

ואני לא רומז לכלום, אם מישהו לא מבין שישאל את אימא.

חחחחחחחח..

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר