*****מה אתם לובשים בדיוק עכשיו???****** (אגודת "תנו לנו לדחוף את אפנו לחייכם!)

סקר מפגר כי משעמם לכולנו.... אני... מכנס טרנינג כחול עם פסים אפורים בצדדים (כל צד שני פסים... כן לקיטשיות!) יש לו גם שרוך! - פרט חשוב! חולצה של המלאכיות של צ'ארלי... (אפורה עם ציור של המלאכיות בכחול) השיער שלי כשל יהושוע הפרוע יש לי סימנים של עיפרון עיניים מתחת ל... (ניחוש? היום?) יפפפפפפה! לעיניים! נעלי אצבע שאבא הביא לי מהחנות של הגלידות תמורת 2 שקל בלבד! וזהו :) אה מתחת יש תחתונים כחולים כהים וחזייה שחורה... סתם לא נגזים! בעעעע הלפ?

אני? יותר מידי..חח

מכנסים קצרים במידה...אוקי לא נפרט איזה מידה..המידה גדולה עלייי... מכנסיים שעליהם מצויירים דובים מפחידים שבאיים לטרופ אותך עם שמשות צהובות נראות לעין שאליהן מצויירות זאבים...ררר מפחידדד..רר קניתי את זה ב5 שקל...חחח וגופיה צהובה דהוייה... ואם ניחשתם טוב...כן,אני עדיןן עם פיזמה!! עוד מעט נלך להתקלח...חחח חםםםםםםם שיליק קבב...מילת המפתח בטורקיה!!

מממם... :)

חולצה טישירט בוקסר שחורים של NBA... ומכנסיים שחורים חצי. וכן... גם לי משעמם!!!!

אני לובש....

חולצה של מכבי חיפה(החיים שלי) ומכנסים אפורות קצרות.. ומתחת למכנסים- בוקסר..

וואי חולני!! אבל בכל זאת

טרנינג אופוויט של אוניל, חולצת בטן אדומה(פיג'מה) כפכפים קווקזיות, חזיה שחורה...אממממ..תחתונים כחולות שיער מסודר בגולגול ועגיל בטבור של צפרדע... מעניין!!

אני

טרנינג שחור (בלי פסים בצדדים) חולצה כחולה גזורה (פיג'מה) חזיה שחורה שאני אוהבת שער אסוף לא שנשאר הרבה... (גזרתי ממנו השבוע בערך 10 ס"מ ) ואם זה כל כל מענין אני יחפה

יחי החזייה השחורה

*****מה אתם לובשים בדיוק עכשיו???****** (אגודת "תנו לנו לדחוף את אפנו לחייכם!)

סקר מפגר כי משעמם לכולנו.... אני... מכנס טרנינג כחול עם פסים אפורים בצדדים (כל צד שני פסים... כן לקיטשיות!) יש לו גם שרוך! - פרט חשוב! חולצה של המלאכיות של צ'ארלי... (אפורה עם ציור של המלאכיות בכחול) השיער שלי כשל יהושוע הפרוע יש לי סימנים של עיפרון עיניים מתחת ל... (ניחוש? היום?) יפפפפפפה! לעיניים! נעלי אצבע שאבא הביא לי מהחנות של הגלידות תמורת 2 שקל בלבד! וזהו :) אה מתחת יש תחתונים כחולים כהים וחזייה שחורה... סתם לא נגזים! בעעעע הלפ?

שום דבר!!!חחח סתם ....אוקיי ברגע זה אני לובשת

מכנס גי'נס קצר של fox עם קצת יהלומים חולצה לבנה עם ציור של לב גם של fox נכון גיליתם אותי אני הדוגמנית של fox חחחחחח....ממש... ומתחת לבגדי foxאני לא מגלה מה אני לובשת.....אז תדמיינו....

אניי...

גופיה לבנה ומתחת חזיה לבנה(מן הסתם) מכנס "דפוק אותי" כזה מזה יפה.. ומתחתיו תחתונים תכלת..

אז ככה.....

אני לובשת גופיית איקס כחולה וחזייה כחולה... מכנס בוקסר(של אחים שלי)....בצבע שחור עם ציורים של חיות מוזרות... ומתחת תחתון שחור... והישער שלי מסודר כי אני אחרי מקלחת..

מה, אתם לבושים???? חחחח

סתם, גם אני לבוש מכנס אדידס קצר....

אוקיי אז ככה.......

זה מה זה לא קשור אבל בבית מ'כפת לי.... הרגע יצאתי ממקלחת ובבוקר אני עיוורת אז לקחתי תחתון כחול מכנס אדום וחולצה בורדו התקלחתי ולבשתי אותם אין לי כוח ללבוש חזייה כי היא לוחצת כלל בת תסכים איתי נכון?! אה ואני בנעליי אצבע אם זה עוזר למשהו... לאב יו אלינה

למה את לבושה????????

אם היית איתי לא הייתי לבושה חחחחחחחחחחחחחחחחחח

אהו אהו שקט שם! זו לא היתה הכוונה שלי...... ואם בכל זאת תלכו על זה- אני באה בחשבון אה? :)

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר