חתונה...?!

חתונה...?!

יש לי שאלה.. מה עושים כשכולם רוצים חתונה חוץ ממני? אני יוצאת עם חבר שלי כבר 8 חודשים, אנחנו כבר בקשר מאוד רציני, אני מטורפת עליו והוא מאוהב בי מעל לראש. וזה טוב לי ככה, אבל הבעיה היא שההורים שלו, ההורים שלי ובעיקר הוא ממש בונים על חתונה, כל פעם שאנחנו נפגשים הוא פשוט לא יכול בלי לדבר על הילדים שיהיו לנו, מי נזמין לחתונה, איזה בית יהיה לנו, והוא כבר שאל אותי לפני חודשיים עוד כמה זמן בערך אני חושבת שאנחנו נתארס, אמא שלו ממש אוהבת אותי וכל הזמן קוראת לי "הכלה של הבן שלי"... ואמא שלי כל הזמן שואלת אם אני חושבת שהקשר רציני עד כדי חתונה. הכל טוב ויפה רק אם זה היה קורה עוד 6-7 שנים... אבל אני כולה בת 17... אני לא מבינה איך כולם רוצים שאני אחליט מעכשיו.. והם ממש לוחצים עליי. אני אוהבת אותו. אבל לא פעם חשבתי להיפרד ממנו בגלל כל הלחץ הזה. מה אני צריכה לעשות. להמשיך להתנהג כאילו זה לא מפריע, להעיר להם או מה...?

תסבירי להורים שלך, להורים שלו, לחבר שלך

שלא בטוח שהוא ה"אחד" בשבילך נכון עכשיו הוא האהבה של החיים שלך אבל מי יודע מה יקרה מחר את לא בנויה לחתונה ולחתן וזהו אני בטוחה שאם תסבירי להם הם יבינו

אמ..את כולה בת 17!!! זה נשמע כמו בתימן לפני איזה 100 שנה שהיתחתנו בגיל 13...

תעירי להם ותחיי את הרגע ותהני מהחיים.... אולי עוד כמה חודשים תחשבי שהיית ממש טיפשה שכבר דיברתם על חתונה וכל זה חברה שלי גם ככה עם חבר שלה הם בני 15 אבל עדיין הם שניהם חיים באשליות ומדמיינים תחיים שלהם בעוד 10 שנים וזה דיי דפוק

ראסמוס... כולה גיל 17 (!)

חתונה...?!

יש לי שאלה.. מה עושים כשכולם רוצים חתונה חוץ ממני? אני יוצאת עם חבר שלי כבר 8 חודשים, אנחנו כבר בקשר מאוד רציני, אני מטורפת עליו והוא מאוהב בי מעל לראש. וזה טוב לי ככה, אבל הבעיה היא שההורים שלו, ההורים שלי ובעיקר הוא ממש בונים על חתונה, כל פעם שאנחנו נפגשים הוא פשוט לא יכול בלי לדבר על הילדים שיהיו לנו, מי נזמין לחתונה, איזה בית יהיה לנו, והוא כבר שאל אותי לפני חודשיים עוד כמה זמן בערך אני חושבת שאנחנו נתארס, אמא שלו ממש אוהבת אותי וכל הזמן קוראת לי "הכלה של הבן שלי"... ואמא שלי כל הזמן שואלת אם אני חושבת שהקשר רציני עד כדי חתונה. הכל טוב ויפה רק אם זה היה קורה עוד 6-7 שנים... אבל אני כולה בת 17... אני לא מבינה איך כולם רוצים שאני אחליט מעכשיו.. והם ממש לוחצים עליי. אני אוהבת אותו. אבל לא פעם חשבתי להיפרד ממנו בגלל כל הלחץ הזה. מה אני צריכה לעשות. להמשיך להתנהג כאילו זה לא מפריע, להעיר להם או מה...?

מחזקת כל מילה שנאמרה פה!!!

אני מבטיחה שהכל ישתנה בעתיד.....מילה יכול ליהיות מאוד שתפרדו.......

לדעתי

את צריכה לדבר עם חבר שלך..

אני חושבת שכדאי שתדברי איתם שיתנו לך את הזמן

בכל זאת אל תשכחי שאת בת 17 ועם כל הכבוד זה לא אומר שתתחתנו וכאלה..יש עוד זמן את אפילו לפני צבא אז על מה מדובר בכלל...??

תיפרדי ממנו

תודיעי לו שאת רוצה פסק ותבקשי שתמשיכו להיות ידידים,אין מוצא אחר. בכך תעמידי את חוזקו של הקשר למבחן.אם הקשר באמת חזק הוא יתחדש בגיל יותר מאוחר ובעוד כמה שנים כשאת והוא תהיו בשלים לחתונה. בינתיים תשדלי להישאר קרובה אליו אך לא כחברה שלו אלא כידידה שלו.

לבת 17 שההורים שלה לחוצים על חתונההה~!!!

כפרה עלייך....אל תתחתניייי!!!!, האהבה שליו עוד תירד ויהיה לך שחור בחיים אם תתחתני בגיל 17~!!! תתחתני בגיל 25 הכי טוב!!!

תלוי......

אם זה ממשיך ,וזה מפריע לך ,לדעתי הכי טוב זה שתיפרדי ממנו ,אבל תשתדלי לעשות זאת בדרך ,רגועה ,כדי שלא ייכעסו עלייך .

תקשיבי טוב טוב!

קודם כל בן כמה הוא?!?!? שנית, את בת 17, אני בן 16.8 ואפילו לא חושב עוד על חתונה(בתכל'ס נראה לי שחיי רווקות יותר מהנים מחיים תחת מוסד הנישואין...), חתונה זה לאנשים שאוהבים אחד את השני, שזה אני בטוח שיש לך, אבל מה שאין לך זה הבטחה כלכלית לעתיד שלך, את כולה בת 17, סיימת תיכון בכלל? התגייסת לצה"ל? ברור שלא, אני מבין אותך למה את לא רוצה להיתחתן, וזה מוצדק. ההורים שלך ושלו, הם דור ישן יותר בעל ערכים קצת שונים והרגלי חברה שונים, והם פשוט מנסים להעביר אותם אלייך ואל בן זוגך. או שפשוט המשפחה מתרגשת קצת בכל העיניין.... אבל לא משנה מה הסיבה, מה שחשוב פה זה את, מה שאת רוצה, כי ההחלטות האלה הם מאוד חשובות. עצה אישית: קחי את הזמן, תראי אם הוא ב א מ ת מי שאת רוצה לחיות את שאר חייך איתו, וביינתים, תבני את עתידך. מקווה שעזרתי...

לדעתי.......

מאמי מה קרה לך?. תדברי איתו ותגידי לו שאת פשוט לא בנויה לחתונה עכשיו. תסבירי לו שאת מתה עליו אבל את עדיין צעירה לחתונה ושאת רוצה להישאר איתו. אל תתני לאף אחד להכריח אותך לעשות משהו אשת לא רוצה כי לבסוף רק את תצטערי על זה. אל תעשי משהו שתתחרטי עליו תדברי עוד היום עם ההורים שלו ,שלך ואיתו בהצלחה.........
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר