מישהו קרא פה את "התפסן בשדה השיפון"?????

קראתי את הספר וסיימתי אותו אתמול (למרות שיש לי מחר בגרות). התחלתי לקרוא את הספר בגלל כל המהומה וכל הדיבורים עליו, וכמה שהוא ספר טוב... אז זהו שלאאאא!!!!! יכול להיות שאם זה היה סתם ספר הייתי נהנה יותר אבל היו לי הרבה צפיות שאכזבו אותי כשלא עמדו במציאות... הספר הוא פשוט חסר פואינטה!!!! מישהו מוכן להסביר לי מה לעזאזל כל העניין????? לפחות אני לא אצטרך לקרוא אותו שנה הבאה בשיעורי ספרות... ארבל, מחכה לתשובה.

שישרף באש הגהנום הספר הזה!!!!!!!!!!!!!!!

בזבוז בזבוז בזבוז ושוב בזבוז!

לא חבל לך על הזמן? אם אתה כבר בוחר לקרוא ולא ללמוד לבגרות בלשון (איך תתקשר לאבא להגיד שהיה בסדר?!) אז תקרא הארי פוטר! זה משהו עם חשביתו! משהו טוב! ניקי

כשקראתי את הספר הזה הרגשתי כמו איזה פסיכולגית

בזבוז בזבוז בזבוז ושוב בזבוז!

לא חבל לך על הזמן? אם אתה כבר בוחר לקרוא ולא ללמוד לבגרות בלשון (איך תתקשר לאבא להגיד שהיה בסדר?!) אז תקרא הארי פוטר! זה משהו עם חשביתו! משהו טוב! ניקי

הארי פוטר רולזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז....

יודעת, מסכימה..

מסכימה וצריכה לחכות שההורים יחזרו מחו"ל, הם מביאים לי את הספר חתום ע"י ג'יי קיי רולינג.. ואני רוצה כב רלקרוא! ניקי, מתוסכלת

רוצה לדעת מי מת בחמישי??? **ספוילר**

את רוצה לדעת מי מת בחמישי??? **ספוילר** סיריוס בלק **סוף ספוילר** נכון שזה חבר, דווקא היה די מגניב

שישרף באש הגהנום הספר הזה!!!!!!!!!!!!!!!

מחפש כוסיות? תסתכל 2 שירשורים למטה...

זה בסדר... יש לי פה באזור מספיק, וגם כבר מצאתי...........

רוצה לדעת מי מת בחמישי??? **ספוילר**

את רוצה לדעת מי מת בחמישי??? **ספוילר** סיריוס בלק **סוף ספוילר** נכון שזה חבר, דווקא היה די מגניב

שונאת ספוילרים!!!!!!!!!!!!!! אררררררר

זה בסדר... יש לי פה באזור מספיק, וגם כבר מצאתי...........

ואללה... אני שמחה בשבילך.

הארי פוטר רולזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז....

ככה אתם מכירים אותי???? אני כבר בעמוד 350 בהארי פוטר!!!!! ואני לא יודע מי מת אז שקט!

איכס אני לא מסינה את הארי פוטר כבר כמה פעמים ניסיתי לקרוא ולא הולך לי.....................אני לא מבינה אותו

גם אני לא מבינה את ההתלהבות מהספר הזה קראתי את השניים הראשונים וממש לא הבנתי למה להתלהב בגללו

גם תתשנים הראשונים לא הבנתי..אני גם לא אוהבת לקרוא ספר אחרון שקראתי היה פינוקי כשהייתי בכיתה א'

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר