תגידו לי בנות

תגידו לי בנות

קרה לכם פעם שהרגשתן שאתן מכירות את כולן.. כן ממש.. את הקשוחים, רגישים, שחקנים, וימבה משחקים שלהם? שכבר בלי להרגיש אוטומטית התחלתן לדחות אחד אחד אפילו בלי להכיר? שהמילים היפות והחיוכים כבר נראו לכן רגילים ולא רציתן אף אחד? (ומצד שני חיכיתן לאהבת חייכן) ועוד אחרי הכל- באו אליכן בטענות ואמרו שאתן שמות סביבכן חומות?! שאתן סנוביות ומשחקות אותה??! כשהתאום של בראד פיט דופק על ביתכן וגם אותו אתן דוחות וכשבמקרה יצא לכן להכיר כפיל של דיקפריו וגם איתו לא טרחתן לבנות קשר? טוב במקרה הבודד הזה ראיתי שחלק מכן התלהבו מתמונה מסכנה של דקפריו 2 אז תתעלמו איך זה שהבחורים הכי יפים מעוניינים בי ואני? אני תקועה (בלב) על אחד הכי סתום שיכול להיות?? ואפילו טום קרוז לא מצליח לנחם אותי עם יופיו המאפנט? הבעיה בי? אז איך מתגברים על "אהבה" כושלת! בעצם מזוייפת שלמשך כמה לילות לא עזבה אותי ואז כשמשקרים לה ושוכחים ממנה, היא פתאום חולה ואז הדאגה מתפתחת?! ועוד הודעה נשלחת... ואז האגו שלה בכלל מתנפח שונאת אותה ולמי שלא הבין- השתמשתי בלשון נקבה על "אהבה" אבל זה בעצם -הוא-, אהבה של מישהו. נטלי

הבעיה אצלי שאני דוחה אנשים זרים כי אני מפחדת שינצלו אותי..

טוב זה כבר משהו אחר..

מה זה את מפחדת שינצלו אותך?! איפה האינצטינקים הנשיים.. :) את צריכה ביטחון זה הקטע אל תתני וזהו (אני חיה בלי נשיקה כבר המון כבר ו.. אני חייה זהו..) ואצלך- את תתני מעבר לזה אם את לא בטוחה בבן אדם זאת לא חוכמה הלוואי והבעיה שלי היתה כך נטלי

אני לא נותנת, אבל אני פרנואידית....מה לעשות זה מה יש

תגידו לי בנות

קרה לכם פעם שהרגשתן שאתן מכירות את כולן.. כן ממש.. את הקשוחים, רגישים, שחקנים, וימבה משחקים שלהם? שכבר בלי להרגיש אוטומטית התחלתן לדחות אחד אחד אפילו בלי להכיר? שהמילים היפות והחיוכים כבר נראו לכן רגילים ולא רציתן אף אחד? (ומצד שני חיכיתן לאהבת חייכן) ועוד אחרי הכל- באו אליכן בטענות ואמרו שאתן שמות סביבכן חומות?! שאתן סנוביות ומשחקות אותה??! כשהתאום של בראד פיט דופק על ביתכן וגם אותו אתן דוחות וכשבמקרה יצא לכן להכיר כפיל של דיקפריו וגם איתו לא טרחתן לבנות קשר? טוב במקרה הבודד הזה ראיתי שחלק מכן התלהבו מתמונה מסכנה של דקפריו 2 אז תתעלמו איך זה שהבחורים הכי יפים מעוניינים בי ואני? אני תקועה (בלב) על אחד הכי סתום שיכול להיות?? ואפילו טום קרוז לא מצליח לנחם אותי עם יופיו המאפנט? הבעיה בי? אז איך מתגברים על "אהבה" כושלת! בעצם מזוייפת שלמשך כמה לילות לא עזבה אותי ואז כשמשקרים לה ושוכחים ממנה, היא פתאום חולה ואז הדאגה מתפתחת?! ועוד הודעה נשלחת... ואז האגו שלה בכלל מתנפח שונאת אותה ולמי שלא הבין- השתמשתי בלשון נקבה על "אהבה" אבל זה בעצם -הוא-, אהבה של מישהו. נטלי

כנסי.....

את יודעת בדיוק היום חשבתי על זה...... טוב אז ככה כשבנים באים ומחילים איתי אני ישר חושבת שאלה הם הטיפוסים של "דפוק וזרוק" אז אני דוחה אותם לפני שאני מספיקה להכיר אותם פעם הייתי מאמינה ל"אני אוהב אותך" בלעדייך לא הייתי חיי עד היום" ועוד וכשהיו אומרים לי את זה הייתי מאמינה ובטוחה הנה זה דלוק עליי וזה.... עכשיו שמשהו אומר לי את זה אפילו אם הוא מתכוון לזה אני פשוט דוחה אחד אחד.....

מה ניתן להסיק מזה.....????

תגידו לי בנות

אני לא יכולה להסתכל לך בגובההעיניים- זה לא קרה לי....

אבלללללללללללל אם את מבינה מה קורה לך וסבבה, מילא ה"סתום" היה שם עלייך או משהו- אבל הוא לא! אז למה לך להשאר תקועה? תעבירי הלאה.... ותעלי ללימוזינה של התאום של בראט פיט! הגעת למסקנות לגבי המצב, את רואה עתיד קרוב שלכם? לא? סאלמאת! אל תסגרי על מישהו אחד כשאין לזה סיכוי בכלל!

זהו שהסתום הזה טוען שנהוא אוהב אותי

אבל זה כבר סיפור אחר אז לא משנה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר