שלום לכולם

שלום לכולם

שלום שמי אורטל ואני חדש פה אני ישמח לדבר עם כולכם ואם בא לך להתיעץ או סתם לדבר אני תמיד פה שלכם אורטל

שלום וברוך הבא................

היי אורטל, ברוכה הבאה :)

סליחה על ה-ברוך הבא כי כתבת ...חדש... אז חשבתי שאת בן ssssssoooooooooorrrrrrrrrrrrrryyyyyyyyyy

שלוםם, חדשה ?

ברוכה הבאה

נראה כאילו תמיד יש פה מישהו חדש...

כי תמיד יש פה מישהו חדש חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שלום לכולם

שלום שמי אורטל ואני חדש פה אני ישמח לדבר עם כולכם ואם בא לך להתיעץ או סתם לדבר אני תמיד פה שלכם אורטל

ברוך הבא:)אני דוד

היי אורטל ברוכה הבאה...(: (שם יפה יש לך!)

תודה גם לך יש שם יפה

שלום לכולם

ברוכה הבאה נשמההה

תיקראי פה כמה הודעות תיראי איזה אנשים מתוקים יש פה..מבעיה אחת שהם כולם מתגייסים כדי לעזור לך את מרגישה שהם מבינים אותך כל כך טוב והם איתך ככה יש חשק ולהאמין שהם באמת אמיתיים לגמרי אמיתיים אפילו שזה רק מסך ומחשב ...אני התאהבתי פה בפורום בכולם.. את מוזמנת מותק לשוך את הלב אפילו סתם קישקושים לרשום או מה שעובר לך בלב בראש ברוכה הבאה אני פה..אם את רוצה לדבר בכייף נשמה...יום מקסים מאמי....

ואווו...

חחחח

עבר הרבה זמן אהה =]. מי את ובת כמה את היום? הנווד...

אשכרה...

די להקפיץ שירשורים ישנים!!!! בהחלט שנים עברו.. טוב לראות שקפצת לבקר אותנו אורטל.. הרבה השתנה פה, הא? אני יערה המנהלת, בת 17 מהצפון הרחוק והקריר... ספרי קצת על עצמך...

שלום לכולם

ברוכים הבאים

ברוכים הבאים לפורום הליצן שלנו אחלה מקום!אחלה של אנשים! אוהדי מילאן תמצאי פה...תמצאי פה ארגנטינאים...או ארגנטינאיות ליתר דיוק 'כן... היי... אתה שומע??? אם איי פעם תחזור-נהרוג אותך!!!' חהחהחהחהחהחהחהחהחה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר