מוות למחבלים ולתומכי טרור....

אנשים הגיעו מים עד נפש... אי אפשר יותר לסבול את המחבלים האלה.. הם פשוט חיות לא בני אדם... והם עוד מצפים לקבל את מבוקשם לדעתי יש לטבוח אחד אחג...

אי אפשר יותר לסבול

מה את מציעה לעשות?לי כבר נשבר מכל זה...אין לי יותר כוח למדינה הזאת במקום לפוצץ אותם אנחנו לא עושים כלום והם מנצלים את זה שאנחנו עם פחדן.. זאת דעתי

מזה לטבוח?(אני יודעת שאני חסרת השכלה)

לטבוח זה להרוג ללא רחמים אנשים שלא חטאו ולא עשו כל רע

אנשים הגיעו מים עד נפש... אי אפשר יותר לסבול את המחבלים האלה.. הם פשוט חיות לא בני אדם... והם עוד מצפים לקבל את מבוקשם לדעתי יש לטבוח אחד אחג...

אנחנו לא טובחים אנחנו הורגים כי יש לנו סיבה להרוג צריך להרוג

להרוג זו מילה הרבה יותר יפה לטבוח זה בד"כ חפים מפשע ומי כמונו יודע שהמחבלים ותומכי טרור הם לא חפים מפשע

לטבוח זה להרוג ללא רחמים אנשים שלא חטאו ולא עשו כל רע

תודה......למדתי מילה חדשה

אני מסכים איתך

הדרך היחידה להפסיק את תנועות הטרור היא לחסל אחד אחד, ליירט אותם מפני האדמה. להם אין מצפון, אין להם שיקול דעת נכון של אדם נורמלי, הדברים היחידים שהם יודעים הם הדברים שהמנהיגים ה"רוחניים" שלהם מכניסים להם למוח(וגם אם מנהיג או מישהו מנסה לאמר לך שהרג יהודים יביא אותך לגן עדן, מה אין לך מצפון ויכולת לחשוב אם זה נכון?אם זה מוצדק? הם לא חושבים על זה...). לדעתי ולצערי, המלחמה הזאת תיגמר בעתיד הרחוק מאוד, מתי שלחארות האלה יימאס מזה כבר(או שלא ישאר להם אנשים לשלוח להתאבד). הם שונאים אותנו, והם צמיד ישנאו, האבות מנחילים לילדים שלהם שנאהת הילדים גודלים הופכים לאבות וחוזר חלילה... הפתרון היחיד שאני רואה בו אפקטיביות הוא לתת להם את המדינה המזויינת שלהם, שייחנקו איתה, לבנות גדר הפרדה לאורך כל הקו הירוק, אנחנו פה הם שם.

אי אפשר יותר לסבול

מה את מציעה לעשות?לי כבר נשבר מכל זה...אין לי יותר כוח למדינה הזאת במקום לפוצץ אותם אנחנו לא עושים כלום והם מנצלים את זה שאנחנו עם פחדן.. זאת דעתי

אחי, אנחנו לא עם פחדן, לנו פשוט יש מוסר ולהם אין

שונא את המחבלים חסרי המוח האלה, ככה הם רוצים לסיים את החיים שלהם ?!

צודק!!!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר