קיבלתי 90 במגן

קיבלתי 90 במגן

רון כהן מבת ים חשמונאים?

כל הכבוד:)

רון כהן מבת ים חשמונאים?

----------------------------------- אוף טופיק ---------------------------------

קיבלתי 90 במגן

יש לי 2 שא' אנשים!!!

א. מי מבת ים םה?????????? ב. איזה מגן היה ל.....רון כהן? זהו

מה זה אוף טופיק?

זה בדיוק מה שאני רוצה לדעת...

הי עינב..אני חדש פה וכשראיתי את ה"אוף טופיק" חשבתי שזה משהו שתמיד מנהל הפורום עושה את זה חחחח לא משנה..אז כשתידעי מה זה תוכלי להסביר לי מה זה?

הודעת Off Topic היא הודעה שאינה קשורה לנושא הפורום או לנושא השרשור שבו היא נכתבה.

שרשור = סדרת הודעות שמחוברות אחת לשניה, לרוב עוסקות באותו נושא, או בשמו האחר "תגובה להודעה" נא לקרוא את זה, גם עינב וגם "סטריפר" http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=7624848

אבל לפורום אין נושא מוגדר.....כנס לפה רגע, קיופיד!

הפורום הזה בא כדי שאנשים יכירו אחד\אחת את השני\ה לא? כי אין נושא מוגדר כמו למשל "פורום מוזיקה מזרחית" או "מוזיקה שחורה"... לא הבנתי מה זה האוף טופיק....

נכון אבל אם כל שניה כל אחד יפתח הודעה חדשה של "היי" או "בוקר טוב" או כל מיני הודעות ""סטמיות"" כאלה

ההודעות באמת חשובות יעברו דפים אחורה בקצב מסחרר וזה לא מה שאנחנו רוצים !!! יש מבין? ב"סדר בבלאגן" הסברתי את זה בצורה מאוד מאוד מפורטת!

אוקיי, קראתי את מה שכתבת ב"סדר בבלאגן...ו.....

עכשיו הבנתי... אוקיי, אין בעיה..... הפנמתי!

קיופ מה קורה? לאן נעלמת בזמן האחרון?

אוקיי, קראתי את מה שכתבת ב"סדר בבלאגן...ו.....

עכשיו הבנתי... אוקיי, אין בעיה..... הפנמתי!

ורגע , אחרי שאתה כותב את ה"אוף טופיק" לא ניתן להמשיך לשרשר?! מה הקטע שאתה כותב את זה?

שאלה שממש ממש לא קשורה....

אני מנצלת את השירשור בשביל לשאול האם אולי ויש סיכוי קלוש שלמישהו כאן יש חומר בספרות על "אורן" של לאה גולדברג זה שיר חובה ויש לי מגן ביום שישי...אני כותבת את זה בשירשור כי כמעט אין מצב שלמישהו יש וחבל לפתוח הודעה חדשה בגלל זה, אז אם יש למישהו או יודע איפה אפשר למצוא חומר אני אודה לו מאוד... love ya!

יש לי 2 שא' אנשים!!!

א. מי מבת ים םה?????????? ב. איזה מגן היה ל.....רון כהן? זהו

אוקיי, אני מעדיפה לא לפתוח שרשור חדש אז אני יגיד את זה פה......

עוד 5 ימיפ....ב-16 ל-6 ... יש לי יומולדת 16!!!!!!!!!!!!!! sweet sixteen שיואו!! למישהו יש הצעה איך לחגוג? חוץ ממסיבה כי אין לי אפשרות לעשות מסיבה.. בחיית זומי...PEOPLE תעזרו לי!!!!!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר