ללכת או לא?? HELP!!

ללכת או לא?? HELP!!

מחר יש מסיבה בטי אל וי (בת"א) ואני ממש מתה ללכת לשם.....אבל יש שתי בעיות 1) היו כאלה שאמרו לי שבמסיבה הקודמת לא היה משהו כי היו ממש פוללל אנשים ומלא ערסים, אבל היו גם כאלה שאמרו שהיה ממש שווה. 2) ההורים שלי ממש מעצבנים...הם מרשים לי לצאת עד 1 וחצי 2 ולא לכל מקום הם מרשים למסיבה בת"א הם לא נראה לי ירשו ואם כן הם גם יסיעו ויחזירו אותי ואני יצטרך חזור באיזה 2 וזה ממש לא שווה.. אז חשבתי וגם הציעו לי להגיד שאני ישנה אצל חברה והם לא ידעו... כבר עשיתי את זה בחופש והם לא גילו..למזלי! אני מקווה שגם הפעם זה יהיה ככה אם זה מה שאני יעשה.. מה כדאי לי לעשות?? ללכת או לא? או שיש לכם עוד רעיונות...

רוני כנסי....

תראי מבחינת הערסים זה יהייה לך בכל מסיבה בקשר לטי אל וי תלכי למה לא (גם אני הולכת היום) וזה שההורים שלך יסיעו אותך... חפיף תחשבי על זה ככה פחות כסף למוניות יותר כסף לך...:) ובקשר לשעה תנסי לדבר עם ההורים שלך תסבירי להם שאת יוצאת עם חברות ואת לא רוצה פתאום באמצע החיים ללכת ושהם ישארו להנות ... תנסי לדבר איתם ואם הם לא יסכימו עד 2 את יכולה מספיק להנות אני מבטיחה לך אבל אל תשקרי להם ותגידי להם שאת ישנה אצל חברה.... מקווה שעזרתי :)

המממ

לשקר להורים זה תמיד חרא, תודה לאל שהתברכתי בהורים שלא אכפת להם לאן אני הולך כל עוד זה מקום בטוח (סטייל מאבטחים בכל פינה,סלקטורים ובלה בלה בלה)... יש בעיה עם הטי.טל.וי בקטע של מסיבות לנוער, מכיוון שהליין לנוער הוא די צר (בקושי יש מסיבות לעומת מספר המסיבות של ה20 ומעלה) אז כל פעם שיש מסיבה, באים ממש ממש הרבה אנשים, וממש יש הרבה יותר ממה שהמועדון צריך להכיל במסיבה... ולכן בד"כ במסיבות של הנוער במקומות כאלה די מעאפן... תעשי מה בראשלך, אבל תדאגי שתלכי למקום שתהני בו, לא שווה לשלם 70 שקל ולהתבעס מכמות האערסים והילדים הקטנים שהצליחו להכנס וגם מפיצוץ של אנשים, ככה שאי אפשר ללכת מטר בלי לבקש סליחה ממישהו שדרכת עליו או נכנסת בו... תעשי את החשבון שלך, אני הייתי הולך למסיבה אחרת, כי תמיד הטי אל וי מלא בעברייני צעצוע שמחפשים מכות ובגלל שזה מסיבת נוער אז הסלקטורים יותר מחפפים בקטע של לנשל אנשים שלא קשורים (אערסים,פריקים וכו')... שלך, מוטי.

רוני בת כמה את?

רוני כנסי....

תראי מבחינת הערסים זה יהייה לך בכל מסיבה בקשר לטי אל וי תלכי למה לא (גם אני הולכת היום) וזה שההורים שלך יסיעו אותך... חפיף תחשבי על זה ככה פחות כסף למוניות יותר כסף לך...:) ובקשר לשעה תנסי לדבר עם ההורים שלך תסבירי להם שאת יוצאת עם חברות ואת לא רוצה פתאום באמצע החיים ללכת ושהם ישארו להנות ... תנסי לדבר איתם ואם הם לא יסכימו עד 2 את יכולה מספיק להנות אני מבטיחה לך אבל אל תשקרי להם ותגידי להם שאת ישנה אצל חברה.... מקווה שעזרתי :)

.....

אני בת 15.. עד 2 זה ממש לא שווה! לשלם 60 שקל בשביל שעתיים 3 זה כלום... וגם זה לא כזה בטוח שהם ירשו אוף אני ממש מתה ללכת! ואם אני כבר הולכת אין סיכוי שאני יגיד את האמת

ללכת או לא?? HELP!!

מחר יש מסיבה בטי אל וי (בת"א) ואני ממש מתה ללכת לשם.....אבל יש שתי בעיות 1) היו כאלה שאמרו לי שבמסיבה הקודמת לא היה משהו כי היו ממש פוללל אנשים ומלא ערסים, אבל היו גם כאלה שאמרו שהיה ממש שווה. 2) ההורים שלי ממש מעצבנים...הם מרשים לי לצאת עד 1 וחצי 2 ולא לכל מקום הם מרשים למסיבה בת"א הם לא נראה לי ירשו ואם כן הם גם יסיעו ויחזירו אותי ואני יצטרך חזור באיזה 2 וזה ממש לא שווה.. אז חשבתי וגם הציעו לי להגיד שאני ישנה אצל חברה והם לא ידעו... כבר עשיתי את זה בחופש והם לא גילו..למזלי! אני מקווה שגם הפעם זה יהיה ככה אם זה מה שאני יעשה.. מה כדאי לי לעשות?? ללכת או לא? או שיש לכם עוד רעיונות...

תלכי ושימי ----- על ההורים

.....

אני בת 15.. עד 2 זה ממש לא שווה! לשלם 60 שקל בשביל שעתיים 3 זה כלום... וגם זה לא כזה בטוח שהם ירשו אוף אני ממש מתה ללכת! ואם אני כבר הולכת אין סיכוי שאני יגיד את האמת

אני אישית שונאת מועדונים אבל...

לדעתי תמציאי איזה סיפור להורים שלך ולכי לשם... פשוט תדאגי לעשות את זה חכם ככה שהם לא יעלו עלייך. בהצלחה!

תלכי ושימי ----- על ההורים

את או אתה מי שזה לא יהיה לא חכם בימיוחד

ללכת או לא?? HELP!!

קודם כל לדעתי....

אסור לשקר להורים זה רק יפגע בך בעתיד ויגרום להם לא להאמין לך יותר ולבחון אותך עוד יותר מה שיסבך אותך בעתיד.... אם את ממש מתה ללכת תנסי לשכנע להשאר קצת יותר מאוחר ואם לא אז עד שתיים אין מה לעשות אחרת נכון?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר