חבר'ה זאת אני נטלי

אמא שלי.. אני כבר שונאת אותה! היא כל פעם מוצאת הזדמנות להעיר לי וזה לא משנה עם זה עם אנשים! היא חושבת שאני מסתירה ממנה דברים היא צועקת עלי כל הזמן! אתמול נרדמתי ב-6 לפנות בוקר והיום ב-12 בצהריים אמא שלי העירה אותי ואמרה שהולכים לסבתא, אמרתי לה שאני לא רוצה (רק קמתי!!) והיא התחילה לצעוק עלי והיא נעלה את חדר מחשב ולקחה איתה את המפתח (אני כאן כי עשיתי חיפושים בכל הבית למצוא את המפתח המשוכפל). גם אבא שלי ככה נוראי אלי וזה נמאס ועוד אח שלי הקטןןןןןןן הוא מאד "תורם" למצב הזה!אחותי הגדולה היא היחידה שמשאירה לי את טיפת התקווה... אני מבינה אם זה נראה לך ריב שגרתי, אבל זה לא! אני וההורים שלי תמיד היינו בסדר, קיבלתי תעודת הצטיינות בלימודים, אני מכבדת אותם, לא משקרת להם ולפעמים היו לנו ריבים כאלה אבל הכל אחר כך היה בסדר! מה שקורה עכשיו זה דברים שהצטברו נמאס לי מהם! אמא שלי מסתכלת עלי כאילו אני הכיבשה השחורה וכואב לי! יש לי שתי אחיות גדולות ופעם כשהן היו רבות אם ההורים שלי הן לא היו עונות, אבל אני לא יכולה שלא לענות! ואמא שלי אומרת שאני מתחצפת ואני לא! אני עונה לה בבגרות והגיון והיא פשוט לא מוכנה לקבל את זה. רק לפני חצי שנה הייתי מסוגלת לספר לה הכלללל ועכשיו כלום! כולם בחרם עלי ולא עשיתי כלום! כלום! כלום! היא אומרת לי שהשתניתי ואני לא! והם גם בלי לשים לב לא נותנים לי להוכיח את עצמי הם ישר תוקפים אותי! דיי.....דיי.......דיי! אני מצטערת אבל אני לא יכולה לתאר בכתב מה קורה לי, אני קוראת את מה שאני כותבת שוב ושוב ומה שקורה לי הרבה יותר חזק וקשה ממה שנראה כאן על הכתב! היום כשקמתי ועדיין הייתי במיטה, הגעתי למצב שדמיינתי איך תהייה התגובה של ההורים שלי לראות אותי כשהם יחזרו הבייתה ללא רוח חיים. וכשדמיינתי את זה- חייכתי. חיוך של כאב. אני חסרת אונים, אני סובלת כל כך אני רוצה ללכת מכאן כבר! מה שמונע ממני בנתיים זה הילדים הבודדים שאני מדברת איתם כרגע, אבל עדיין- זה לא ימנע ממני לעוד הרבה זמן! כל יום בתקופה האחרונה כשקמתי בבוקר אמרתי לעצמי שאני יוכיח את עצמי שיראו שהם טועים, ואז תמיד יש מישהו שהרס את הכל! נשבר לי כבר הכל! אני שונאת אותם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! וכל האבסורד ש. זה לא מתאים לי.. תמיד אהבתי אותם מאד, הכנתי להם דברים וכבתי להם שירים ומסגרתי, ממש! אבל עכשיו... כלום! השעה שאני אפסיק לדבר ואתחיל לפעול כבר לא ממש רחוקה.

יוו מה יהיה עם ההורים האלה??????????????????

היי נטלי

שלום תביני ההורים שלך אוהבים אותך ולדעתי זה רגע שיכלוף מהר יש לך איזה שהוא ידיד או חברה טובה תלכי עליי ותספרי לה אז תרגישי הקלה מסויימת. זאת דעתי וביכלל כמו שאמרתי כבר לכל אחד יש צרות וביגלל זה עדיף שתראי תצד הטוב. דוד

נטלי! יקירתי!!

חכי, עצרי שניה ותחשבי: תסתכלי על החיים שלך מהצד ותנסי להשוות אותם לחיים של מישהו אחר. נגיד, ילד עירקי שאבא שלו מת והבית שלו מופצץ כל היום והוא לא יכול אפילו לצאת החוצה או להסתכל מהחלון כי הוא מפחד. אני יודעת שתגידי עכשיו "מה לעזאזל היא רוצה ממני הסתומה הזאת, אני מספרת לה על בעיות שיש לי והיא מדברת לי פתאום על ילדים עירקים." נכון? אז זהו, הילד העירקי הזה, או אם תרצי, סומלי או פלשתיני, לא יודע אם הוא יחיה מחר. תחשבי על זה, יש ילדים שהצרות שלהם כ"כ הרבה יותר גדולות משלנו, מכל מה שאנחנו מסוגלים לתאר לנו בכלל! אז כדאי שכולנו פה ניקח רגע מבט מהצד על החיים שלנו, ונחשוב אם המצב באמת באמת כזה גרוע. את יכולה להתמודד עם זה, ה-כ-ל עובר בחיים. וכמו שאמר רבי אחד חכם שאני לא זוכרת מיהו: "אין ייאוש בעולם". ותתפלאו כמה שזה נכון. מקווה שעזרתי ואם לא, אתם כולכם מוזמנים לסקול אותי באבנים בכיכר העיר! שלך, יפעת.

נטלי מאמי חמודה... יש נשק אמיתי נגד ההורים...

קודם צריך להיות נחמדים אליהם לרצות אותם לספר להם את מה שעובר עליך לחבק ולנשק אותם... מאמי מאמי כזה... להגיע מוקדם ולא בשש בבוקר לא לשקר להם, בגלל שהם צריכים לדעת מה קורה איתך ומה עובר עליך והכי חשוב.... אם יש לך סוד כמוס לעולם לא לספר לאף אחד לשמור בלב אבל תמיד תמיד לשמוע להורים ולנסות לעשות מה שהם אומרים ביי מאמי ואל תכאבי לעצמך אילנה

נטלילו'ש חמודתי...כנסי!!...

דבר ראשון,תוצאי את המחשבות שאת רוצה לפגוע בעצמך מהר מהראש.. דבר שני,אף אחד לא שווה את זה שתיפגעי בעצמך ואף אחד לא שווה את זה שתיהי עצובה בגללו ותרגישי נאחס.. [ההורים שלך] תאמיני לי שאני יודעת מה את עוברת!!..גם אני עברתי את זה... זה ממש מעצבן!! את מרגישה שכולם לרעתך ואף אחד לא מבין אותך.. אבל זה לא ככה!! ההורים שלך בטוח אוהבים אותך...בטח נימאס לך לשמוע את זה שאומרים לך "הם אוהבים אותך"...."זה יעבור להם"... אבל בראסמי...זה באמת יעבור להם... תנסי לדבר עם ההורים שלך...תגידי להם מה את מרגישה תגידי להם שזה ממש מרגיז אותך שהם מיתפרצים עליך בגלל שטויות..,הם יגידו לך מה הם חושבים בעניין..ותימצאו פיתרון.. אם את לא מסוגלת לדבר איתם אז תבקשי מאחותך הגדולה.. אני מקווה שאיכשהו עזרתי...ושוב,תוצאי את המחשבות האלה מהראש!!.. שירן.

שירן נשמה רק בגלל תגובות כאלה שווה היה להגיע לכאן

חחח...תודה....אני רק כותבת מה שאני חושבת..(:

חבר'ה זאת אני נטלי

אמא שלי.. אני כבר שונאת אותה! היא כל פעם מוצאת הזדמנות להעיר לי וזה לא משנה עם זה עם אנשים! היא חושבת שאני מסתירה ממנה דברים היא צועקת עלי כל הזמן! אתמול נרדמתי ב-6 לפנות בוקר והיום ב-12 בצהריים אמא שלי העירה אותי ואמרה שהולכים לסבתא, אמרתי לה שאני לא רוצה (רק קמתי!!) והיא התחילה לצעוק עלי והיא נעלה את חדר מחשב ולקחה איתה את המפתח (אני כאן כי עשיתי חיפושים בכל הבית למצוא את המפתח המשוכפל). גם אבא שלי ככה נוראי אלי וזה נמאס ועוד אח שלי הקטןןןןןןן הוא מאד "תורם" למצב הזה!אחותי הגדולה היא היחידה שמשאירה לי את טיפת התקווה... אני מבינה אם זה נראה לך ריב שגרתי, אבל זה לא! אני וההורים שלי תמיד היינו בסדר, קיבלתי תעודת הצטיינות בלימודים, אני מכבדת אותם, לא משקרת להם ולפעמים היו לנו ריבים כאלה אבל הכל אחר כך היה בסדר! מה שקורה עכשיו זה דברים שהצטברו נמאס לי מהם! אמא שלי מסתכלת עלי כאילו אני הכיבשה השחורה וכואב לי! יש לי שתי אחיות גדולות ופעם כשהן היו רבות אם ההורים שלי הן לא היו עונות, אבל אני לא יכולה שלא לענות! ואמא שלי אומרת שאני מתחצפת ואני לא! אני עונה לה בבגרות והגיון והיא פשוט לא מוכנה לקבל את זה. רק לפני חצי שנה הייתי מסוגלת לספר לה הכלללל ועכשיו כלום! כולם בחרם עלי ולא עשיתי כלום! כלום! כלום! היא אומרת לי שהשתניתי ואני לא! והם גם בלי לשים לב לא נותנים לי להוכיח את עצמי הם ישר תוקפים אותי! דיי.....דיי.......דיי! אני מצטערת אבל אני לא יכולה לתאר בכתב מה קורה לי, אני קוראת את מה שאני כותבת שוב ושוב ומה שקורה לי הרבה יותר חזק וקשה ממה שנראה כאן על הכתב! היום כשקמתי ועדיין הייתי במיטה, הגעתי למצב שדמיינתי איך תהייה התגובה של ההורים שלי לראות אותי כשהם יחזרו הבייתה ללא רוח חיים. וכשדמיינתי את זה- חייכתי. חיוך של כאב. אני חסרת אונים, אני סובלת כל כך אני רוצה ללכת מכאן כבר! מה שמונע ממני בנתיים זה הילדים הבודדים שאני מדברת איתם כרגע, אבל עדיין- זה לא ימנע ממני לעוד הרבה זמן! כל יום בתקופה האחרונה כשקמתי בבוקר אמרתי לעצמי שאני יוכיח את עצמי שיראו שהם טועים, ואז תמיד יש מישהו שהרס את הכל! נשבר לי כבר הכל! אני שונאת אותם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! וכל האבסורד ש. זה לא מתאים לי.. תמיד אהבתי אותם מאד, הכנתי להם דברים וכבתי להם שירים ומסגרתי, ממש! אבל עכשיו... כלום! השעה שאני אפסיק לדבר ואתחיל לפעול כבר לא ממש רחוקה.

נטלי מותק אם יש לך אייסיקיו תתחברי אליי,אני רוצה לדבר איתך...163151821

נטלי מותק :) אם יש לך אייסיקיו תתחברי לאיי אני רוצה לדבר איתך 163151821

נטלי! יקירתי!!

חכי, עצרי שניה ותחשבי: תסתכלי על החיים שלך מהצד ותנסי להשוות אותם לחיים של מישהו אחר. נגיד, ילד עירקי שאבא שלו מת והבית שלו מופצץ כל היום והוא לא יכול אפילו לצאת החוצה או להסתכל מהחלון כי הוא מפחד. אני יודעת שתגידי עכשיו "מה לעזאזל היא רוצה ממני הסתומה הזאת, אני מספרת לה על בעיות שיש לי והיא מדברת לי פתאום על ילדים עירקים." נכון? אז זהו, הילד העירקי הזה, או אם תרצי, סומלי או פלשתיני, לא יודע אם הוא יחיה מחר. תחשבי על זה, יש ילדים שהצרות שלהם כ"כ הרבה יותר גדולות משלנו, מכל מה שאנחנו מסוגלים לתאר לנו בכלל! אז כדאי שכולנו פה ניקח רגע מבט מהצד על החיים שלנו, ונחשוב אם המצב באמת באמת כזה גרוע. את יכולה להתמודד עם זה, ה-כ-ל עובר בחיים. וכמו שאמר רבי אחד חכם שאני לא זוכרת מיהו: "אין ייאוש בעולם". ותתפלאו כמה שזה נכון. מקווה שעזרתי ואם לא, אתם כולכם מוזמנים לסקול אותי באבנים בכיכר העיר! שלך, יפעת.

גאד פילפלת, וגם לנטלי (הסיום)

אני לא מבין מה הולך פה??? עזבי את זה שהדיעות שלך שמאלניות ופול אוף שיט! הילדים הפלשתינים המסריחים האלה, הבעיות שלהם זה איך הם זורקים אבנים יותר גדולות על החיילים שלנו... אח"כ אולי הם מפחדים לצאת כי לחיילים כבר נשבר והם מתחילים לעצור אותם.. וגם לגבי עיראקים, כמה שבוש באמת אינטרסנט, זאת עובדה קיימת שהוא שחרר את עיראק מהרודן ימ"ש, ורק עכשיו ילד עיראקי יכול לצאת לרחובות ולהגיד מה הוא חושב בלי שייקחו אותו או את אבא שלו לאיזה מרתף אפלה... חוצמזה, שזה לא משנה שיש אנשים עם צרות יותר גדולות, את עדיין יכולה לראות שההורים שלה שוברים אותה נפשית, היא מתוסכלת, והיא באמת צריכה איכשהו לצאת מזה... ובאמת ר' נחמן מברסלב (כן, ההוא עם ה"נ נח נחמ") אמר כי אין יאוש בעולם כלל, אבל יש מצבים שגם בהם צריך עזרה בשביל לצאת מן היאוש... ולנטלי, הפיתרון היחיד שאני רואה פה זה לדבר עם ההורים שלך ולהגיד להם כל מה שכתבת פה, שיראו איך את מתוסכלת מהם... אין פה עניין יש של משחקי כבוד שאת צריכה "להראות להם" , יש פה עניין של תפקוד משפחתי, ואם לא פותרים את זה, זה בעיה מאוד רצינית.. השיטה היחידה היא לדבר ולפרוק הכל... ככה אני חושב לפחות.. שלך, מוטי.

נטלי מאמי חמודה... יש נשק אמיתי נגד ההורים...

קודם צריך להיות נחמדים אליהם לרצות אותם לספר להם את מה שעובר עליך לחבק ולנשק אותם... מאמי מאמי כזה... להגיע מוקדם ולא בשש בבוקר לא לשקר להם, בגלל שהם צריכים לדעת מה קורה איתך ומה עובר עליך והכי חשוב.... אם יש לך סוד כמוס לעולם לא לספר לאף אחד לשמור בלב אבל תמיד תמיד לשמוע להורים ולנסות לעשות מה שהם אומרים ביי מאמי ואל תכאבי לעצמך אילנה

חברים

אני מבינה מה שאתם אומרים.. גם אני תמיד הייתי אומרת "דברו איתם", אבל אני מרגישה שכבר אי אפשר לדבר איתם. וזה לא שלא דיברתי אבל זה שוב חוזר! כיף לי עכשיו שהם לא בבית!! ואף פעם זה לא היה משנה לי. זה נורא אני לא יכולה להסתכל להם בעיניים! זה ממש כואב. אני שונאת אותם כבר הם כאלה תקועים לי והורסים לי הכל!! הם חושבים שאני מסתירה מהם דברים ואני לא! אני כמעט בטוחה שהם חושבים את זה בגלל שאני הרבה במחשב ואני הסברתי להם שזה טבעי!!! ולא- אני תמיד חייבת להיות שונה, אוף! הייתי רוצה עכשיו להיעלם! אני רק מפחדת מהכאב... אבל הגעתי למסקנה שהכאב שאני מרגישה בלב יותר חזק מהכאב שאני יכולה לגרום לעצמי...כן, כדי להעלם..

דיייייייייייייייייייייייייי

מה אני עושה פההההההה????????!!!!!!!! אני כל כך עצבנית וכואבת זה משתלט עלי!!!!!!!! למה אני לא טולה (או "תולה" איך שלא כותבים..) את עצמי וזהו, מפגרת שכמותי!! אני סתם מקטרת עכשיו אני עכשיו נזכרת בכל מה שאני מרגישה כשהם מדברים אלי.. יחסוך כבר שאני לא אהיה פה! דיי אני לא רוצה לבכות כמו ילדה קטנה יותר! תסלחו לי. אתם נהדרים כולכם- אני תמיד אוהב אתכם ותמשיכו להיות כאלה אכפתים. נצלו את החיים, בשבילי. שלום

נשמה...כנסי...

וואיייייי...את לא מתארת לעצמך כמה אני מזדהה איתך.. כשלי זה היה פשוט רציתי לחנוק אותם ולהיעלם....הרגשתי שאני לא סובלת אותם... אבל זו לא דרך!!.. תדברי איתם שוב...תגידי להם שנימאס לך.. תסבירי להם שאת לא מסתירה מהם כלום!!..ושזה בכלל לא קשור למחשב!! רק תעשי לי טובה..אל תחשבי על דברים כמו להעלם וכאלה.. דברי איתם....תשמעי מה שיש להם להגיד..תפרקי את הלב שלך ותגידי מה שאת חושבת בלי לדפוק חשבון.. אחר כך הם ירגישו מן כמו רגשות אשמה כאלה..ואז שוב תדברו ואז זה יפתר.. תאמיני לי...זה יעבור!!... שירן.

דיייייייייייייייייייייייייי

מה אני עושה פההההההה????????!!!!!!!! אני כל כך עצבנית וכואבת זה משתלט עלי!!!!!!!! למה אני לא טולה (או "תולה" איך שלא כותבים..) את עצמי וזהו, מפגרת שכמותי!! אני סתם מקטרת עכשיו אני עכשיו נזכרת בכל מה שאני מרגישה כשהם מדברים אלי.. יחסוך כבר שאני לא אהיה פה! דיי אני לא רוצה לבכות כמו ילדה קטנה יותר! תסלחו לי. אתם נהדרים כולכם- אני תמיד אוהב אתכם ותמשיכו להיות כאלה אכפתים. נצלו את החיים, בשבילי. שלום

נטליייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

בלי שטויות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לכי תיקחי כוס מים ותירגעי... רק בליייייייייייייייייייייייייייי שטויות!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר