אני רוצה למות

אני רוצה למות

ואני רצינית

למה?

למה בדיוק?????

למה?

כי נמאס לי מהכל! אני נשברתי אני כבר רועדת סליחה אני לא ממש יכולה לכתוב כרגע. תסלחו לי! אולי, אולי אני אכתוב כאן מחר

לא שווה למות....

תשמעי באמת עשי חשבון עם עצמך בדרך כלל לא יוצא שווה למות.....חפשי סיבות למה לחיות ולא למה את צריכה להתאבד..... תקחי מבן אדם מנוסה.....מלא פעמים שקלתי את זה....מיליון! אני עדיין מדי פעם שוקל האמת לפני יומיים הרהרתי בזה לא מעט.... בכל זאת אם קרה משהו רציני שתפי אנשים (מומלץ מאוד) זה יכול לעזור.....

אני רוצה למות

ואני רצינית

למה? החיים יפים.

למה?

כי נמאס לי מהכל! אני נשברתי אני כבר רועדת סליחה אני לא ממש יכולה לכתוב כרגע. תסלחו לי! אולי, אולי אני אכתוב כאן מחר

תחזרי לפה מחר ותכתבי.... אולי תתעשתי.

למה? החיים יפים.

חיים יפים?????

איזה בולשיט בן אדם שחושב על זה בדרך כלל אין לו חיים יפים עכשיו אם מישהו הולך להגיב על זה עדיף שידע על מה הוא מדבר........

למה?

את מדאיגה אותי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ספרי מה קרה!!!! ואם את לא רוצה כאן אז יש אימייל..

לא שווה למות....

תשמעי באמת עשי חשבון עם עצמך בדרך כלל לא יוצא שווה למות.....חפשי סיבות למה לחיות ולא למה את צריכה להתאבד..... תקחי מבן אדם מנוסה.....מלא פעמים שקלתי את זה....מיליון! אני עדיין מדי פעם שוקל האמת לפני יומיים הרהרתי בזה לא מעט.... בכל זאת אם קרה משהו רציני שתפי אנשים (מומלץ מאוד) זה יכול לעזור.....

תודה אבל..

זה פשוט דברים שהצטברו, אני כבר מרגישה עומללה נמאס לי לבכות כמו ילדה קטנה, נמאס! אני אכתוב מחר מקווה, ביי, נטלי

תודה אבל..

זה פשוט דברים שהצטברו, אני כבר מרגישה עומללה נמאס לי לבכות כמו ילדה קטנה, נמאס! אני אכתוב מחר מקווה, ביי, נטלי

אני מבינה אותך...

בשנה שעברה גם אני הרגשתי ככה... היה לי קשה באותו זמן... אבל מתגברים על זה ! והחיים ממשיכים, תאמיני לי שעברתי הרבה... וזה היה די קשה! וגם עכשיו חבר שלי נפרד ממני! ומה שהורס אותי זה שהוא נפרד ממני לא בגללי אלא בגללו! והוא מחבב אותי אבל מתבייש! אני מנסה לגרום לו להתקרב אלי והוא ממשיך להתבייש... החיים קשים ואין מה לעשות.. אני ממש צריכה עכשיו מישהו כדי לדבר איתו... גם אני עצובה ואין חשק לחיות אבל בכל זאת החיים מלאים הפתעות. דרך אגב , אם מישהו מעוניין להתכתב או סתם לדבר האי -מייל שלי הואlolypopy@walla.co.il

אני רוצה למות

ואני רצינית

איכסה מוות!!! את יודעת מה קורה לגוף???

איכססס מכניסים אותך אחר כך לתוך קבר והכל מתמלא בתולעים ובעעעעעעע.... תאמיני לי אין כמו החיים. לומדים. מבלים. אוכלים שותים יושנים עושים אהבה... אחחח איזה כייף אהבה, רואים עולם מלא בפריחה אביבית יפה... רואים חתיכים וחתיכות שבני האדם יצרו. וואווווווווווו איזה עולם משגע... שמים זיין על כל הרע ומחפשים רק את הטוב...

מצרות בורחים רק חלשים ופחדנים...את צריכה לדעת איך להתמודד ולפתור את הבאלגן שיש לך בחיים..

זאת גבורה....זה אומץ....

מה קרה לך נשמה?????

לאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למה מה קרה? ספרי, ספרי לדודות!!

מצרות בורחים רק חלשים ופחדנים...את צריכה לדעת איך להתמודד ולפתור את הבאלגן שיש לך בחיים..

זאת גבורה....זה אומץ....

שמעת בכלל מה יש לה להגיד? מה אתה מטיף לה על אומץ וגבורה אין לך מושג על מה אתה מדבר (לא שאני יודעת, אבל לא משנה...)

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר