היי מה אתם חושבים על זה---- כנסו

היי מה שלומכם? אז כך אני וחבר שלי רוצים לפתוח פורום של ילדים שהם מהקהילה הרוסית וגם מי שלו יוכל להיכנס זה חשוב אני לא יודע מה לעשות חברים שלי רוצים לעשות פורום בשפה רוסית אבל אני לא כי יהיו גם כאלה שלו יודעים רוסית וירצו להיכנס מה בידיוק לעשות אבל בסוף אני בטוח שיקשיבו לי ונעה את זה בעיברית. בפורום נדבר על כל מיני בעיות של רוסית וישראלים שיש בעיות כאלה אולי אתם לא מכירים אבל אני מכיר. מה דעתכם ת'אמת?:)וכולם יהיו מוזמנים לכנס כשזה יהיה מוכן

משהו כמו אנטי-גיזעני?

לא ממש הבנתי את המטרה בפורום... הסבר נוסף, בבקשה

כן משהו כזה וגם סתם לדבר וכאלה

אבל שם יהיה יותר דגש על רוסים וישראלים ומה שבינהם מה שמפריע לילד רוסי להיות חבר של ילד ישראלי וכל מיני כאלה (ושוב אולי אתם לא מכירים את זה אבל אני מכיר את זה די טוב לא עליי אישית אבל מכיר).

אין כותרת (לא הצלחתי לחשוב על משהו מתאים)

אני מקווה רק שאם כן תפתחו פורום כזה אז שהוא לא יהיה חלון למטרה הפוכה. ז"א במקום לדון בבעיות כאלה (שאגב גם אני מכירה) אנשים ינצלו את זה להפך להמשיך בבעיה... אני לא אגיד לך אם אני בעד או נגד, עדיין לא החלטתי עם עצמי... אבל אם כן תפתח פורום כזה- מבטיחה לשתף פעולה בכל אופן, בהצלחה...

תודה

אני יודע אבל ננסה בכל זאת איך שהוא למחוק להודעות שהם ההיפך מי הנושא (הרי אפר איך שהוא למחוק הודעות)ודרך אגב קוראים לך עדי?

כן (השם השני שלי...)

היי מה אתם חושבים על זה---- כנסו

היי מה שלומכם? אז כך אני וחבר שלי רוצים לפתוח פורום של ילדים שהם מהקהילה הרוסית וגם מי שלו יוכל להיכנס זה חשוב אני לא יודע מה לעשות חברים שלי רוצים לעשות פורום בשפה רוסית אבל אני לא כי יהיו גם כאלה שלו יודעים רוסית וירצו להיכנס מה בידיוק לעשות אבל בסוף אני בטוח שיקשיבו לי ונעה את זה בעיברית. בפורום נדבר על כל מיני בעיות של רוסית וישראלים שיש בעיות כאלה אולי אתם לא מכירים אבל אני מכיר. מה דעתכם ת'אמת?:)וכולם יהיו מוזמנים לכנס כשזה יהיה מוכן

סבבה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר