אור, את מעשנת?

אני מעשן מגיל 13 בערך

התחלתי לעשן בערך בגיל 13 סיגריה בשבוע בערך. אחר"כ הייתה הפסקה של חצי שנה ואז חזרתי ועישנתי 5-10 סיגריות בשבוע (סיגריה ביום). בגיל 14 המשחתי, הייתי מעשן כרוב ל-10 סיגריות ביום! והיום בגיל 15 אני מעשן חפיסה שלמה ביום!!!

אין לך מה להיתבייש ללכת לקנות משו בבית מרקחת

פחות פאדיחה מקונדומים--חח נראה לי ההורים שלך יודעים שאתה מעשן? אם כן אולי הם יוכלו לעזור לך?

אור, את מעשנת?

אממ....

אור לא מעשנת, מה פתאום.

אווווווווווווווווור!!!!!

ידידי היקר שטויות....

לפחות תיהיה כנה עם עצמך! אל תגיד אני רוצה להפסיק לעשן אבל לא מצליח , כל פעם שאתה מכניס סיגריה לפה זה לא בשליטתך ? מצטער להודיע לך גופך בשליטך המלאה ! יכול להיות שיש לך שני רצונות מתנגשים את זה אני מקבל ... מצד אחד אתה רוצה להפסיק לעשן ומצד שני אתה ממשיך כי אתה אוהב לעשן תחשוב עם עצמך מה אתה רוצה יותר ! ותפעל למענו ... תרשום על דף ! אני לא צוחק ! מה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהמצבים... רק תיהיה כנה עם עצמך ... אני רוצה להרים את היד אז אני ארים אותה ! אין כזה דבר לנסות להפסיק לעשן .... יש להפסיק לעשן ... בואו עכשיו יחד מול המחשב ננסה ! ננסה להרים את היד ... נכון שאי אפשר ? אפשר רק להרים , אין לנסות ... כי זה תלוי בנו ! אך ורק בנו ! אז אם אתה באמת רוצה להפסיק לעשן אל תחפש תחליפים פשוט תתגבר על הקשיים ותעשה את זה !

לא שאני עישנתי פעם (חס וחלילה...) אבל

אסף, אתה לא ממש עוזר לו. עישון זה ממכר, אם לא שמת לב והרבה יותר קשה לשלוט בזה מאשר "להרים את היד"... אז תנסה להתחשב באנשים שיש להם בעיה ולא להגיד להם דברים דביליים. סליחה ותודה

בעיית עישון! אני רוצה להפסיק אבל לא יכל

יש לי בעיה רצינית! אני לא יכל להפסיק לעשן!!! אני רק בן 15 וכבר מעשן חפיסה ביום. ניסיתי לזרוק אבל אני לא מסוגל! בזמן האחרון ניהיו לי בעיות נשימה, ואני משתעל מלא. למישהו יש עצה איך לצאת מי זה??? (ולא בעזרת מסטיקים) אופיר.

אם אתה רוצה אתה יכול....

אחי, מניסיון(לא של עישון) אין דבר העומד בפני הרצון, כן, כן זה נשמע ישן ומטומטם אבל זה נכון וזה עובד. כל פעם שאתה רואה תחפיסה ואתה מת לגעת בה, תזכיר לעצמך מה המטרה שלך. ועוד משהו, תנסה להסיח את דעתך ולמנוע מעצמך לחשוב על הפעולה של "לעשן סיגריה", רד לשחק כדורגל יותר, תיפגש יותר עם חברים, תעשה יותר דברים אחרים מאשר עישון, תנסה למלא את הזמן שבו היית אז מעשן, הבנת?

אני לא יכולה לעזור לך להיגמל, אבל הנה כמה עצות:

הנה כמה דברים שעושים בשביל להיגמל, אני חיפשתי בעבודה שלי על עישון אבל מכיוון שאני חוקרת בקשר לחברות ייצור סיגריות ולא לסיגריות עצמן אז לא מצאתי הרבה בקשר לגמילה. א. כל פעם שאתה הולך לקנות חפיסת סיגריות, תחשוב על דברים אחרים שאתה יכול לקנות בכסף... דברים שאתה רוצה לקנות... ב. תחליט על יום מסויים שבו אתה מוכן להפסיק, ותבקש ממישהו (או אפילו אתה עצמך) לזרוק את כל הסיגריות, הגפרורים, מצתים, מאפרות וכו' ג. תנסה להסתובב בסביבה שאין שם מעשנים ליד- כדי לא להיתפתות ד. כמובן יש את התחליף לניקוטין (המדבקות והמסטיקים...) אגב, המסטיקים לא תמיד עוזרים, לאחי זה ממש לא עזר ה. תרופות נגד דיכאון, כדי שלא תכנס לדיכאון כשתיגמל (אחוז גבוה מאלה שהפסיקו לעשן נכנסים לדיכאון שלא באשמתם) ו. משהו שלי עזר לא להיגרר לסיגריות: תעשה עבודה (בשביל עצמך) על הנזקים, תחפש חומר בכל מקום (אל תסכם, רק תקרא). ויש אתר אחד עם תמונות מזעזעות, אם אתה רוצה פנה אליי ואני כבר אביא לך ת'כתובת ז. אם אתה נמצא במצבים של לחץ או משהו שעושה לך רצון לקחת סיגריה באותו רגע כדי "להשתחרר" מזה, תנסה דרכים אחרות כמו פעילות גופנית או עיסוק במשהו שאתה אוהב לעשות (חוץ מהעישון) ח. אם יש מישהו שאתה נמצא איתו הרבה, והוא לא מעשן, אתה יכול לבקש ממנו שיבעט בך (חיחיחי... אפשר גם סתם כאפה לפרצוף) כל פעם שאתה מעלה בקול את הרצון לעשן בהצלחה!!!!

אני חייב לאמר, עצות טובות

נתתי לו גם עצות דומות לשלך

אור לא מעשנת, מה פתאום.

אווווווווווווווווור!!!!!

מה ניני?

לא שאני עישנתי פעם (חס וחלילה...) אבל

אסף, אתה לא ממש עוזר לו. עישון זה ממכר, אם לא שמת לב והרבה יותר קשה לשלוט בזה מאשר "להרים את היד"... אז תנסה להתחשב באנשים שיש להם בעיה ולא להגיד להם דברים דביליים. סליחה ותודה

חחחחחחח

סלחי לי שאני מגחך, אבל זה לגמרי בשליטך ! כי זה שלך !!! יש לי כבר שלושה חברים שפשוט הפסיקו לעשן ... ככה פתאום כי הם החליטו שזה מה שהם רוצים !!!!!!! הם עישנו טיפה יותר... ואני יודע על עצמי שעישנתי גראס , ותאמיני לי שזה עובר בכמה דרגות סיגריות! פשוט הפסקתי, אז תעשי לי טובה... ואל תדברי בעיניינים שכנראה פשוט אין לך בהם מושג... אם את רוצה להמשיך את הדיון הזה ... 116913962 זה האיי סי קיו שלי...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר