בעיית עישון! אני רוצה להפסיק אבל לא יכל

יש לי בעיה רצינית! אני לא יכל להפסיק לעשן!!! אני רק בן 15 וכבר מעשן חפיסה ביום. ניסיתי לזרוק אבל אני לא מסוגל! בזמן האחרון ניהיו לי בעיות נשימה, ואני משתעל מלא. למישהו יש עצה איך לצאת מי זה??? (ולא בעזרת מסטיקים) אופיר.

50 אחוז מפתרון הבעיה זה לדעת שיש בעיה..

אז אתה כבר בדרך הנכונה!! אני עובד בסופר פארם ואני רק יכול להציע לך לקפוץ לשם .. כנס ושאל את הרוקח/ת על הבעיה שלך.. הם ישמחו לעזור ויתנו לך את הדבר שהכי מתאים לך (גיל/תקציב....)... בקיצור- יש דרכים רבות להפסיק לעשן אבל כל דרך טובה למישהו אחר..רצוי שתתיצץ עם רוקח/ רופא לפני שאתה לוקח משהו.. ובטח שאנשים בפורום לא יכולים לדעת מה יהיה הכי טוב בשבילך!! בהצלחה... "דוקטור אורן".. :)

10 סיבות למה לא כדאי לעשן (זכיות שמורות לשחר)..

אני מצרף פה קישור להודעה מגניבה שרשם אקסטזה (שחר).. לקרוא להדפיס לשנן ולשמור !! http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=7685371

שלום אופיר

תקשיב זה לא בעיה כי כנראה אתה לא בידיוק רוצה לעזוב תעישון כי אים רוצים מאוד מאוד אז גם מצליחים בסופו של דבר. יצאו כאלה דברים שראיתי בפרסומות שזה כמו סיגריה אבל ללא עשן תנסה ללכת לבית מרקחת ולקנות את זה.או סיגריה עים מנטה שמעתי שזה עזר לכמה ילדים בשיכבה שלי אין לי מוסג איך. שיהיה לך בהצלחה ותזכור שאים רוצים יכולים אתה אולי פשוט לא רוצה מספיק

50 אחוז מפתרון הבעיה זה לדעת שיש בעיה..

אז אתה כבר בדרך הנכונה!! אני עובד בסופר פארם ואני רק יכול להציע לך לקפוץ לשם .. כנס ושאל את הרוקח/ת על הבעיה שלך.. הם ישמחו לעזור ויתנו לך את הדבר שהכי מתאים לך (גיל/תקציב....)... בקיצור- יש דרכים רבות להפסיק לעשן אבל כל דרך טובה למישהו אחר..רצוי שתתיצץ עם רוקח/ רופא לפני שאתה לוקח משהו.. ובטח שאנשים בפורום לא יכולים לדעת מה יהיה הכי טוב בשבילך!! בהצלחה... "דוקטור אורן".. :)

אני יודע ומכיר את כל הבעיות אבל....

אני רק בן 15! אני מאמין שילד בן 15 יפגע הרבה יותר מאשר מבוגר בן 25+. ואני לא ממש מרגיש בנוח ללכת לסופר פארם ולבקש משהו נגד זה... אני עוד קטן לא?

אולי יש לך חברים שהם יותר גדולים מימך ויכולים לקנות?בלי להיתבייש.

מאיזה גיל אתה מעשן?

יש לי בעיה רצינית! אני לא יכל להפסיק לעשן!!! אני רק בן 15 וכבר מעשן חפיסה ביום. ניסיתי לזרוק אבל אני לא מסוגל! בזמן האחרון ניהיו לי בעיות נשימה, ואני משתעל מלא. למישהו יש עצה איך לצאת מי זה??? (ולא בעזרת מסטיקים) אופיר.

אני חושבת שאתה לא צריך להתבייש בזה שאתה רוצה להפסיק לעשן ועושה משהו בנדון! להפך- תיהיה גאה בעצמך!!!!

מאיזה גיל אתה מעשן?

אני מעשן מגיל 13 בערך

התחלתי לעשן בערך בגיל 13 סיגריה בשבוע בערך. אחר"כ הייתה הפסקה של חצי שנה ואז חזרתי ועישנתי 5-10 סיגריות בשבוע (סיגריה ביום). בגיל 14 המשחתי, הייתי מעשן כרוב ל-10 סיגריות ביום! והיום בגיל 15 אני מעשן חפיסה שלמה ביום!!!

ידידי היקר שטויות....

לפחות תיהיה כנה עם עצמך! אל תגיד אני רוצה להפסיק לעשן אבל לא מצליח , כל פעם שאתה מכניס סיגריה לפה זה לא בשליטתך ? מצטער להודיע לך גופך בשליטך המלאה ! יכול להיות שיש לך שני רצונות מתנגשים את זה אני מקבל ... מצד אחד אתה רוצה להפסיק לעשן ומצד שני אתה ממשיך כי אתה אוהב לעשן תחשוב עם עצמך מה אתה רוצה יותר ! ותפעל למענו ... תרשום על דף ! אני לא צוחק ! מה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהמצבים... רק תיהיה כנה עם עצמך ... אני רוצה להרים את היד אז אני ארים אותה ! אין כזה דבר לנסות להפסיק לעשן .... יש להפסיק לעשן ... בואו עכשיו יחד מול המחשב ננסה ! ננסה להרים את היד ... נכון שאי אפשר ? אפשר רק להרים , אין לנסות ... כי זה תלוי בנו ! אך ורק בנו ! אז אם אתה באמת רוצה להפסיק לעשן אל תחפש תחליפים פשוט תתגבר על הקשיים ותעשה את זה !

אבל יש בעיה...

הוא מעשן חפיסה ביום... ניקוטין הוא חומר ממכר רצח, מילא אם הוא היה מעשן פעם ב... אבל הוא נחשב למעשן כבד (אגב, מ-15 סיגריות ומעלה ביום נחשב למעשן כבד, ובחפיסה יש 20) אז זה קשה להחליט שאתה מפסיק ולהפסיק כשהגוף שלך דורש ממך להמשיך.. זה כמו שכשאתה צמא, אתה לא תרגע עד שלא תמצא משהו לשתות, נכון? אתה לא יכול להחליט פתאום, זהו אני לא שותה! אתה יכול להיתאפק כמה זמן אבל באיזשהו שלב אתה תכנע... (*^אני לא סתם אומרת, זה ממחקר שעשיתי^*)

צודקת

זה נכון מאוד! אני חייב את זה! בהתחלה זה היה בשביל לשחק אותה גבר (בגיל 13) ואחר"כ כבר התרגלתי...

אני לא יכולה לעזור לך להיגמל, אבל הנה כמה עצות:

הנה כמה דברים שעושים בשביל להיגמל, אני חיפשתי בעבודה שלי על עישון אבל מכיוון שאני חוקרת בקשר לחברות ייצור סיגריות ולא לסיגריות עצמן אז לא מצאתי הרבה בקשר לגמילה. א. כל פעם שאתה הולך לקנות חפיסת סיגריות, תחשוב על דברים אחרים שאתה יכול לקנות בכסף... דברים שאתה רוצה לקנות... ב. תחליט על יום מסויים שבו אתה מוכן להפסיק, ותבקש ממישהו (או אפילו אתה עצמך) לזרוק את כל הסיגריות, הגפרורים, מצתים, מאפרות וכו' ג. תנסה להסתובב בסביבה שאין שם מעשנים ליד- כדי לא להיתפתות ד. כמובן יש את התחליף לניקוטין (המדבקות והמסטיקים...) אגב, המסטיקים לא תמיד עוזרים, לאחי זה ממש לא עזר ה. תרופות נגד דיכאון, כדי שלא תכנס לדיכאון כשתיגמל (אחוז גבוה מאלה שהפסיקו לעשן נכנסים לדיכאון שלא באשמתם) ו. משהו שלי עזר לא להיגרר לסיגריות: תעשה עבודה (בשביל עצמך) על הנזקים, תחפש חומר בכל מקום (אל תסכם, רק תקרא). ויש אתר אחד עם תמונות מזעזעות, אם אתה רוצה פנה אליי ואני כבר אביא לך ת'כתובת ז. אם אתה נמצא במצבים של לחץ או משהו שעושה לך רצון לקחת סיגריה באותו רגע כדי "להשתחרר" מזה, תנסה דרכים אחרות כמו פעילות גופנית או עיסוק במשהו שאתה אוהב לעשות (חוץ מהעישון) ח. אם יש מישהו שאתה נמצא איתו הרבה, והוא לא מעשן, אתה יכול לבקש ממנו שיבעט בך (חיחיחי... אפשר גם סתם כאפה לפרצוף) כל פעם שאתה מעלה בקול את הרצון לעשן בהצלחה!!!!

יש שיטה אחת שעזרה לאבא שלי

אבא שלי הלך לאדם שעשה לו כביעה על הבטן עם העצבע שלו דרך החולצה, ואבא שלי אחרי כמה מפגשים איתו הוא הפסיק לעשן אחרי 20 שנה של עישון. קוראים לו דוקטור סיגל והוא מקבל או קיבל בחיפה. נ.ב תופעת לווי של הפסקת עישון היא השמנה, כך שאני ממליץ לך להרבות בספורט, והשיעול ילווה אותה עוד לפחות שנה אחרי שתפסיק :-(. בהצלחה בדרכה הקשה, אדי

אני לא יכולה לעזור לך להיגמל, אבל הנה כמה עצות:

הנה כמה דברים שעושים בשביל להיגמל, אני חיפשתי בעבודה שלי על עישון אבל מכיוון שאני חוקרת בקשר לחברות ייצור סיגריות ולא לסיגריות עצמן אז לא מצאתי הרבה בקשר לגמילה. א. כל פעם שאתה הולך לקנות חפיסת סיגריות, תחשוב על דברים אחרים שאתה יכול לקנות בכסף... דברים שאתה רוצה לקנות... ב. תחליט על יום מסויים שבו אתה מוכן להפסיק, ותבקש ממישהו (או אפילו אתה עצמך) לזרוק את כל הסיגריות, הגפרורים, מצתים, מאפרות וכו' ג. תנסה להסתובב בסביבה שאין שם מעשנים ליד- כדי לא להיתפתות ד. כמובן יש את התחליף לניקוטין (המדבקות והמסטיקים...) אגב, המסטיקים לא תמיד עוזרים, לאחי זה ממש לא עזר ה. תרופות נגד דיכאון, כדי שלא תכנס לדיכאון כשתיגמל (אחוז גבוה מאלה שהפסיקו לעשן נכנסים לדיכאון שלא באשמתם) ו. משהו שלי עזר לא להיגרר לסיגריות: תעשה עבודה (בשביל עצמך) על הנזקים, תחפש חומר בכל מקום (אל תסכם, רק תקרא). ויש אתר אחד עם תמונות מזעזעות, אם אתה רוצה פנה אליי ואני כבר אביא לך ת'כתובת ז. אם אתה נמצא במצבים של לחץ או משהו שעושה לך רצון לקחת סיגריה באותו רגע כדי "להשתחרר" מזה, תנסה דרכים אחרות כמו פעילות גופנית או עיסוק במשהו שאתה אוהב לעשות (חוץ מהעישון) ח. אם יש מישהו שאתה נמצא איתו הרבה, והוא לא מעשן, אתה יכול לבקש ממנו שיבעט בך (חיחיחי... אפשר גם סתם כאפה לפרצוף) כל פעם שאתה מעלה בקול את הרצון לעשן בהצלחה!!!!

טוב

עשינו בביצפר חישוב נגיד ואתה מעשן LM שזה עולה 13 שקל ואתה מעשן קופסא ליום..... אז זה יוצא בשבוע בסביבות ה100 שקל ובחודש בערך 400 שקל בכסף הזה אתה יכול לקנות מלאאאא מלא דברים ונגיד מצית פעם ב.... בשנה סיגריות עולות לך 4500 שקל בשנה.....שזה מלאאאא!!!!! כסף וזה מממממממממממשששששששש לא בריא בהתחלה זה באמת בישביל הקטע להיות ד-ב-ר!! אבל אחרי זה אתה משלם על זה ודרך אגב אי אפשר לקום יום אחד ולא לעשן בכלל.....צריך בהדרגה תירד לצי קופסא ככה כל פעם קצת..... אני מכירה תקטע הזה שזה עושה טוב והכל......אבל דוגרי זה חרא
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר