לא להרוג אותי על זה שפתחתי שירשור חדש...

אני עדיין לא יודעת מתי זה חוקי פה ומתי זה לא לפתוח שירשור חדש... בכל אופן, הנה משהו (שבטח רובכם מכירים) שמצאתי באחד היומנים: (לין, חשוב שאת במיוחד תקראי את זה...) Experience is the best teacher. Knowledge is power. Failure is the first step to success. אני אישית חשבתי על זה הרבה... אבל אני רוצה לדעת מה אתם חושבים על זה... כוווווולכם

וואלה.....קולע בינגו!!!

אני מסכימה עם זה ב 100%! זה כל כך נכון שזה אפילו נחמד.:-) יש לך עוד משפטי חוכמה כאלה ללקסיקון שלי?... איי ניד איט..... לין

אין לי כרגע עוד משפטים כאלה, אני אחפש בעוד מקומות אולי אמצא... בינתיםם הנה שיר משעשע (עם משמעות חשובה)

הוא היה לא בסדר\ נתן אלתרמן לכאורה לא היה בו כאילו שום לקוי בגלוי או בסתר אך יודעיו משנים כבר הכירו שאצלו הברגים לא בסדר תוך כדי דיונים רבי חום בהרבה בעיות חשובות, היה קם הוא לפתע פתאום ואומר: דיי צריך לעבוד בקיצור ההמשך כבר צפוי הוא היה לא שפוי הוא דרש מכולנו תמיד ובקול הגינות ומסירות ונכונות לשאת עול אך כיוון שהיה הוא מופרע, כמסופר הוא דרש זאת תמיד מעצמו בעיקר בקיצור, אה, יגון ותוגה- הוא היה משוגע הוא בתוך המדינה הפורחת לא השיג צבירת הון אוטמטית כי במקום לחפש מה לקחת הוא חיפש מה לתת, הלונטיק הוא נסע ככל איש מן השוק בקווי תחבורה ציבורית ובשמעו על דירוג של ייצוג הוא חשב שזה לא בעברית הוא היה לפי כל התאור מקרה קליני ברור הוא הוזמן עם משלחת קידום התאום לסיור בעולם, אך אמר: חברים, לקידום התאום לא אוסיף אני כלום אבל אם זה טיול- שיטיילו אחרים אז אמרנו: זה הטיפוס יש למסור לאישפוז הוא עסק בבניין ופיתוח וסלל וחפר וחצב הוא אך כיוון שהיה חולה רוח לפירסום לא דאג מימיו הוא למה לך- כך דיבר אל אישתו- חפצי נוי ושטיחים וגדולה. משום כך עזבה היא אותו כי הבינה: דעתו לא צלולה יש לו- כך היא הביעה דעתה- פרנויה שקטה את ילדם, שהיה בן שלוש, היא לקחה איתה אך על הסף לתינוק הוא הספיק עוד ללחוש: אל תאמין... אני לא מטורף זאת אמר לתינוק וחייך כמו... לא חשוב איך אחר כך עוד הוא חיי כשנתים בצניעות, בענוה, בלי כל שוני בעמל ישר-לב ובהיר-עין- כי טרוף- אם זה כרוני, זה כרוני ובהגיע קיצו, אל אמר: מה זכויות יש לזה החבר? אז אמרו הכרובים: שום דבר! מעלות חשובות הוא חסר יש לו זכות יחידה ואחת: הוא היה פסיכופט הוא השאיר בעולם מקצת סבר פנים קצת ישרות וטוב לב ושמירת אמונים אך אפילו על זה, מסיבות שלעיל, קבלה חתומה הוא שכח לקבל. אז אמר אלוהים בתוגה: בוא אליי, משוגע. *מצטערת שזה ארוך כל כך... *מאחלת לנו עוד משוגעים כמוהו, שישאירו הגינות בעולם...

וויייייייייייי איזה שירררררר

את יודעת מה הוא מוכיח לי שוב ושוב ושוב?... כמה שהאנשים לא אוהבים את השונה..הוא לא היה כמו כולם....הוא לא היה שחצן ולא מניאק ולא היה עושה כמו שכולם עושים ולא היה מושפע... בגלל זה כולם הסתכלו עליו כ....אל משוגע..(יצא לי חרוז...) בחיי שאני בכלל לא חושבת שהבן אדם הזה משוגע.. להפך אני חושבת שהוא שם את כולנו בכיס הקטן שלו... לין

בדיוק... בול מה שאני הבנתי מהשיר... נכון שיר טוב?

שיר מ-ה-מ-ם!!!!!!

לא להרוג אותי על זה שפתחתי שירשור חדש...

אני עדיין לא יודעת מתי זה חוקי פה ומתי זה לא לפתוח שירשור חדש... בכל אופן, הנה משהו (שבטח רובכם מכירים) שמצאתי באחד היומנים: (לין, חשוב שאת במיוחד תקראי את זה...) Experience is the best teacher. Knowledge is power. Failure is the first step to success. אני אישית חשבתי על זה הרבה... אבל אני רוצה לדעת מה אתם חושבים על זה... כוווווולכם

שיר מהמם

את שומע רוק או פאנק?ממליץ בחום על הלהקת סקס פיסטולס לכל אוהבי הפאנק

אתה שומע רוק? אם כן---> כנס

יש לי חברה (מאד מאד מאד מאד) טובה... היא ביקשה ממני להכין לה דיסק עם שירים של סליפקנוט (אני יודעת, כבר אמרו לי שזה לא ממש רוק) וראמשטיין (להקת רוק (מפגר) גרמנית). בכל אופן, אתה יכול לתת לי רשימה של שירי רוק מומלצים? איזה שהם שירים יפים? בסגנון של קורן וכאלה נ.ב. סליחה על הבורות שלי, אבל מה זה בדיוק פאנק? אילו שירים הם פאנק?

יש לך אי סי קיו?אים רוצה אני יכול לשלוח לך שירים של פאנק ותביני מה זה

כמה דברים...

אשתדל להיות כמה שיותר אובייקטיבי :) סליפנוט באמת אינם בדיוק רוק... וראמשטיין הם מה שנקרא Industrial, כלומר מטאל שמשולב באפקטים של טכנו. ראמשטיין היא אחת הלהקות המשובחות ביותר בתחום המטאל, ובעלת הסאונד מהטובים ביותר (לדעתי). הם שרים בגרמנית, אבל לא הבנתי בדיוק למה הם מפגרים? - הסבירי, פרטי ותני דוגמאות בבקשה. אם תרצי רשימת שירים מומלצת שלהם: פני אליי לאי מייל. יום טוב!

אני יכין לך רשימה של שירי רמשטיין וגם של סליפנוט ומחר אני ישלח לך

יש לי חבר מכור לסליפנוט(אני לא ממש בסיגנון הזה)אבל מחר הרשימה תהיה אצלך

יש לך אי סי קיו?אים רוצה אני יכול לשלוח לך שירים של פאנק ותביני מה זה

שוב פעם: אני לא מסתדרת עם איסיקיו...

אם אתה יכול אז תשלח לי (אפשר אפילו באימייל: ADI_GIRL@WALLA.CO.IL) את שמות השירים ואני אוריד אותם כבר בקאזה...

סבבה מצידי אני יכול לכתוב לך את זה בפורום

רציתי להראות לך מה זה רוק...ומה הבעיה שלך באי סי קיו אולי אני יכול לעזור?

זה סיפור ארוך (צורך הרבה הסברים).. אולי בכל זאת אני יכולה לשלוח לך אימייל?

ותודה על העזרה

בטח אין בעיה

כבר יש כמה שירים של רמשטיין שנזכרתי בשמות שלהם: Sonne, Mutter, Feuer Frei, Du Hast, Ich Will ve od arbe זה השירים הכי טובים של רמשטיין אבל אני ישאל עוד חברים שלי ויהיה יותר שירים
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר