רק בת 15...

רק בת 15...

אני רק בת 15 ויש לי בעיה עם סקס. כל כך בא לי לעשות עם משהו סקס אבל זה מפחיד אותי. אנא תעזרו לי,תגיבו להודעה.

לדעתי........

אז ככה לדעת בניםרבים זאת דווקא לא תהיה בעיה אלא אושר עילאי שיש בנות כמוך. אז עם את מפחד את יודעת יש דרכים שאת יכולה לפרוק את המתח ואם לא אז את יכולה לפנות לאיזה מישהו שיעשה לך "טובה" אם את מבינה למה אני מתכוון.........

אין לך ממה לפחד...

אחותי קודם כל תרגעי, סקס זה לא סוף העולם...(למרות שלא התנסתי) לדעתי בסקס יש 2 שצריך לפחד מהם; איידס והריון לא רצוי. ומשניהם אפשר להימנע אם שמים קונדום, אז... אין לך ממה לפחד...

לדעתי 15 מוקדם מידי... חכי...

לי נראה

שבמה שכתבת בעצם ענית על שאלתך: "אני רוצה לעשות עם משהו סקס". משהו, לא מישהו. הבנת? עוד שנתיים כבר תהיי מוכנה לסקס אמיתי, אבל עד אז...

לדעתי........

אז ככה לדעת בניםרבים זאת דווקא לא תהיה בעיה אלא אושר עילאי שיש בנות כמוך. אז עם את מפחד את יודעת יש דרכים שאת יכולה לפרוק את המתח ואם לא אז את יכולה לפנות לאיזה מישהו שיעשה לך "טובה" אם את מבינה למה אני מתכוון.........

אמממ...אני חושבת

שזה לא רק קשור לגיל זה גם אם את מוכנה לזה.... וגם....לפי דעתי צריך לבוא מאהבה...

אמממ..

שזה לא רק קשור לגיל זה גם אם את מוכנה לזה.... וגם....לפי דעתי צריך לבוא מאהבה...

רק בת 15...

אני רק בת 15 ויש לי בעיה עם סקס. כל כך בא לי לעשות עם משהו סקס אבל זה מפחיד אותי. אנא תעזרו לי,תגיבו להודעה.

מוקדם , עזבי את זה ............

זה עוד מוקדם עזבי ואם את כל כך רוצה תמזמזי עם משהו תעשי כמעט סקס לא ממש

זה טבעי

זה ממש טבעי שאת מרגישה ככה...אחרי הכל,זה באמת דבר מגרה ומהנה..אבל את צעירה מידי ולכן כדאי לחכות לזמן המתאים ולשותף המתאים..תאזרי בסבלנות! זה ישתלם לך בסוף-מבטיחה!!! :))

מתוקה, אם זה עוד מפחיד אותך,

אז חכי עם זה. במקרה הכי טוב- תרגישי שאת מוכנה לזה ותוכלי להתקדם, במקרה הכי.... פחות טוב נקרא לזה- תגיעי למצב שתתחרטי אחרי שתקיימי יחסי מין, וסתם ילך לך לעזאזל הזכרון של הפעם הראשונה וכל זה. לדעתי- חכי עם זה.

תראי...

ילדונת הפחד שלך טיבעי לגברי את עדיין ילדה נכון זה מסקרן אבל יש לך את כל הזמן שבעולם את צריכה להרגיש מוכנה בלי זה זה ממש לא שווה

לפי דעתי תזרמי עם הרגשות שלך...

תפסי בחור שבא לך עליו , תבהירי לו מה את רוצה , ואל תצפי ליותר... זה דעתי

אמממ...אני חושבת

אור נשמה צודקת.... אבל יש אנשים שאוהבים סתם סטוצים בלי אהבה... כל אחד ומה שהוא אוהב..

תלוי לטעמי פעם ראשונה באמת חשוב שתבוא מאהבה, אבל רבים רואים אחרת

זה טבעי

זה ממש טבעי שאת מרגישה ככה...אחרי הכל,זה באמת דבר מגרה ומהנה..אבל את צעירה מידי ולכן כדאי לחכות לזמן המתאים ולשותף המתאים..תאזרי בסבלנות! זה ישתלם לך בסוף-מבטיחה!!! :))

לדעתי את צריכה לעשות חושבים טוב והרבה....

ואם החלטת שאת רוצה את צריכה לעשות את זה עם מישהו בשבאמת מעריך אותך ויכול להבין אותך.......
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר