מה קורה

מה קורה

CUPID יצא לי פתאום להזכר בך אני לא יודעת אם אתה זוכר אותי וחשבתי לקפוץ ולשאול מה המצב אז מה המצב זאת מורן אוזן

אווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו איזה נוסטלגיה,

מה המצב? איתי, הכל מצויין!! שנים שלא שמענו ממך, מה נשמע ??!! דברי איתי במייל, לא המקום פה לשיחה פרטית, שיחת זכרון.

זכרונות זכרונות....

מה קורה איתך הכל טוב אצלי באמת כמה שנים לא דיברנו איך החיים? מה שלום הבני דודים שלי? סתם יצא לי להזכר בקיץ שעבר שעבר ואתה בערך היית הרוב אז בקיצור סבבה

את אומרת אם אני זוכר אותך, את יודעת לא שוכחים כ"כ מהר אנשים...

מה שלום הבני דודים שלך? - את שואלת אותי...? הכל מצויין איתם. וואלה ברוך השם יומיום. דברי איתי במייל לא נאה ולא יאה לדבר פה שיחת זכרון פרטית.

מורן,

מחקתי את ההודעה שלך בגלל שאסור לפרסם פה מספרי טלפון אבל רשמתי אצלי. הופה, אני רואה החלפת טלפון מסקלום עברת לפלאפון, יפה................! אני רואה גם נשארת במחשבים הא... דווקא אני פרשתי מהמגמה, עברתי לתקשורת - גם יותר מעניין וגם יותר קל. טוב שיהיו לך חיים נפלאים ואם תרצי לדבר את יודעת איפה למצוא אותי. (אין לי מושג איזה מס' יש לך שלי, אבל אני אשלח לך לפלאפון הודעה עם המס' טלפון שלי...) ביי ועד שעה כזו בבית ספר...

מה קורה

CUPID יצא לי פתאום להזכר בך אני לא יודעת אם אתה זוכר אותי וחשבתי לקפוץ ולשאול מה המצב אז מה המצב זאת מורן אוזן

מכל הדף המלא 7#*89(_%#$ הזה.... הגעתי למסקנה (בלי קשר להדועה הנ"ל)

אנשים!!!!! אתם משתמשים במלא מלא נקודות.... או שהבאג נראה אצל כולם או שרק אצלי!!! אה.... וסליחה שהשתמשתי בהודעה שלך :)

וואלה... לא שמתי לב.........................................................................................................................................................................................................

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר