בעיות עם החברות...

יש לי שתי חברות טובות, אור וקארין. לפני 3 וחצי חודשים בערך, התחלתי לצאת עם מישהו, ונהיינו חברים. מההתחלה לא נראה להן הקשר הזה, ועכשיו אנחנו כל הזמן רבות. קארין אומרת שכשאני עם אור אני לא נותנת לה צומת לב, ואור אומרת שאני לא מתייחסת אליה, ולוקחת אותה כמובן מאליו, והיא הבנאדם האחרון שאני מתקשרת אליו. כל זה לא נכון, ואני לא מצליחה לגרום להן להבין שהן החברות הכי טובות שלי ואני לא רוצה לאבד אותן.... אני מתקשרת אל שתיהן כל הזמן, והן כל הזמן מוצאות דברים שעשיתי רע, ואיך להתלונן עליי... הן ממש מאמללות אותי, והופכות את החיים שלי לבלתי נסבלים!... אני השגתי לשתיהן כרטיס להופעה של המורדים בשורה 8 (!), ועדיין היו להןתלונות, ברמה כזאת שקארין לא מתכוונת לבוא או להחזיר לי את ה כסף על הכרטיס! צריכה עצה, תודה מראש. שירן כיתה ט.

לדעתי אם הם באמת חברות טובות שלך את צריכה פשוט לדבר איתן ברצינות...

להגיד להן מה את חושבת ומרגישה ותנסו לפתור את זה על איזה כוס מיץ פטל :-)

הן סתם מקנאות! זה יעבור להן כשתיפרדי מהחבר שלך...

וכמובן שלא תיפרדי ממנו בגללן, אז תתפסי אותן לאיזה שיחה ותסבירי להן שבחיים שלך יש מקום גם לחבר וגם להן, ושרק יתנו לך את הצ'אנס ויראו איך את משלבת בין הדברים... גם לי היה מקרה דומה... תאמיני לי שמכל דבר לומדים בהצלחה!

הם ממש שרוטות

היי! ממה שהבנתי זה די נובע מקנאה. הן מקנאות בך ולא נותנות לך לחיות עם עצמך! אם אנשים עושים לי דברים כאלה זה פשוט מטריף אותי! הן לא יודעת לעריך את מה שיש להן, כי ממה שהבנתי את חברה מקסימה ואכפתית, ואל תנסי להשתנות בשבילן. קחי את שתיהן לשיחה משותפת ותסבירי להן את כל מה שאת חושבת על המצב. תנסו לפתור את זה בגישה חיובית, אם הן לא יסכימו או יתחילו לריב פשוט תגידי להן- שהן אלה שיש להן בעיות ולא את כי לי את ממש נשמעת בסדר. אני חושבת שהן "מחפשות" אותך, כי לא הגיוני שלאנשים יש כל כך הרבה תלונות על בנאדם שאוהב אותם ומשקיע בשבילם. אני אומרת את זה כי יש לי 3 חברות הכי טובות, ואחת מהן הכי טובה, ועד לפני שנה בערך עוד לא היינו כל כך מגובשות בינינו, כי היה דברים לא ברורים בקשרים בינינו. לאט הדברים התבהרו, גם בגלל שיחות וגם בגלל שהתבגרנו, ואני כמוך בכתה ט', זה אומר שהצורת חשיבה היא על אותה רמת בערך אז פשוט תדברי איתם ותגידי שיחשבו על כל מה שאת עושה למענן! (וסמכי עלי, אני הייתי מעריכה את מתנת הכרטיס!!!! אני חולה על פליפה-לא שזה קשור) בהצלחה מתוקה!!

עצה:

תעזבי אותן, הן סתם רעות אלייך ולא יודעות לפרגן. חברות טובות אמורות לשמוח שיש לאחת מהן חבר ושטוב לה.

צאי לבלות איתם יחד עם החבר שלך... (את יכולה לנסות!)

תשמעי, לפי מה שספרת הן רכושניות כאלה, רוצות אותך רק לעצמך, תזרקי אותן ומהר

קנאה...(זה יעבור)..

אני לא יודע איך להגיד לך את זה אבל חברות שלך או מקנאות בחבר שלך.. או שהם בעדך והם ממש שונאות אותו... תשמרי על קשר איתם..זה מה שחשוב.. ואני מבטיח לך שזה יעבור להן... נ.ב אם את באמת רוצה לדעת מה הסיבה אז פשוט תארגני שיחה איתם ותגידי להן שאת רוצה לדעת מה הסיפור ותגידי להם שאת מוכנה לקבל כל דבר שיגידו ואת לא תפגעי! שיחה תפתור כל בעיה...

לדעתי אם הם באמת חברות טובות שלך את צריכה פשוט לדבר איתן ברצינות...

להגיד להן מה את חושבת ומרגישה ותנסו לפתור את זה על איזה כוס מיץ פטל :-)

תודה

תודה לכל מי שייעץ לי, אבל אני לא מתכוונת להפרד מהן, כי הן חברות ממש טובות בדרכ כלל, ועוזרות לי בהכל... עם אינ אראה שהן מקנאות אני ממש אפגע אבל בכל זאת לא אפסיק להיות חברה שלהן... עם הן יבקשו ממני להפרד ממנו... אני אסכים, כי חברות כמו שהייתה לנו נמשכת לעד, ואהבה בסופו של דבר נגמרת... הן יודעות את זה , ובשלושה חודשים האחרונים הן לא ביקשו את זה ממני... זה מראה משהו עליהן, לא?

בעיות עם החברות...

יש לי שתי חברות טובות, אור וקארין. לפני 3 וחצי חודשים בערך, התחלתי לצאת עם מישהו, ונהיינו חברים. מההתחלה לא נראה להן הקשר הזה, ועכשיו אנחנו כל הזמן רבות. קארין אומרת שכשאני עם אור אני לא נותנת לה צומת לב, ואור אומרת שאני לא מתייחסת אליה, ולוקחת אותה כמובן מאליו, והיא הבנאדם האחרון שאני מתקשרת אליו. כל זה לא נכון, ואני לא מצליחה לגרום להן להבין שהן החברות הכי טובות שלי ואני לא רוצה לאבד אותן.... אני מתקשרת אל שתיהן כל הזמן, והן כל הזמן מוצאות דברים שעשיתי רע, ואיך להתלונן עליי... הן ממש מאמללות אותי, והופכות את החיים שלי לבלתי נסבלים!... אני השגתי לשתיהן כרטיס להופעה של המורדים בשורה 8 (!), ועדיין היו להןתלונות, ברמה כזאת שקארין לא מתכוונת לבוא או להחזיר לי את ה כסף על הכרטיס! צריכה עצה, תודה מראש. שירן כיתה ט.

אם הבעיות התחילו כאשר

התחלת לצאת עם הבחור, תושיבי אותן לשיחה (עם כל אחת בנפרד) ותשאלי מה הבעייה עם הבחור, ולמה היא לא מאמינה בחברות שלכן. מקווה שעזרתי.

תודה

תודה לכל מי שייעץ לי, אבל אני לא מתכוונת להפרד מהן, כי הן חברות ממש טובות בדרכ כלל, ועוזרות לי בהכל... עם אינ אראה שהן מקנאות אני ממש אפגע אבל בכל זאת לא אפסיק להיות חברה שלהן... עם הן יבקשו ממני להפרד ממנו... אני אסכים, כי חברות כמו שהייתה לנו נמשכת לעד, ואהבה בסופו של דבר נגמרת... הן יודעות את זה , ובשלושה חודשים האחרונים הן לא ביקשו את זה ממני... זה מראה משהו עליהן, לא?

תפסי אותן לשיחה, כל צד יקשיב לשני וינסה להבין אחד את השני ואני בטוח שתגיעו לתמימות דעים.

בעיות עם החברות...

עצה טובה ממני...

לדעתי הן מקנאות בך חזק... אם הם היו חברות טובות הם היו מקבלות את הקשר שלך עם החבר בלי בעיות. מנייוני האישי, אסור לך להיות תלוייה באף אחד, אז אם את לא רוצה להיות עם אור וקארין יותר, אל תהיי, אל תרגישי שאת תלוייה רק בהן ושהן החברות היחידות שיש לך. אם טוב לך עם חבר שלך תעשי מה טוב לך. אם זה לא הולך, תשאלי אותן באופן עקיף(BY THE WAY) למה הן מתנהגות ככה, אולי זה יעזור.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר