נדלקתי על מישהוא ואין לי מושג איך לקחת את זה הלאה

התאהבתי במישהוא ואין לי מושג איך לעשות צעד. הוא ידיד של חברה שלי והוא בשכבה מעליי. (אני בי' הוא ביא'). הוא מכיר אותי קצת ואחנו אומרים אחד לשני היי כשאנחנו נפגשים אבל לא יותר מזה. אני חושבת שזאת פעם ראשונה בחיים שלי שנדלקתי על מישהוא כל כך חזק ואני ממש לא רוצה לפקשש את זה. אני פשוט חייבת לדעת אם יש לי סיכוי איתו. הקטע הוא שאני לא יכולה לשלוח את חברה שלי כי הם לא ידידים ממש קרובים אז אני בספק שהוא יספר לה את האמת מה הוא חושב עליי. נראה לי שהוא מנסה להתקרב אליי אבל זה לא אומר הרבה כי הוא בן אדם מאוד ידידותי. איך אני יכולה לגלות אם יש לי סיכוי איתו מראש? כדאי לי פשוט להגיד לו הכל עכשיו או לחכות עם זה ולנסות להתידד איתו קודם? (הבעיה היא שברגע שמתידידים יש את הפחד להרוס את קשר הידידות. וגם ככה אנחנו מכירים פחות או יותר אז לא יווצר מצב שאני אדבר אותו והוא ישאל אותי מי אני או משהו כזה).

אני מחזקת את דבריו של kliet................

דעתי...

אין ללכת על בטוח ביחסים (יש אבל זה נדיר מאוד). עם כל הזמן תפחדי מה יהיה ומה יקרה ותנסי לתכנן ולגלות ולדעת אין מצב שזה יקרה. אז צאי מהלחץ...מה המצב הכי גרוע???

לדעתי......אין לך מה להפסיד..........לכי על זה......מה שיהיה יהיה...........תנשמי עמוק...תגידי על החיים ועל המוות.ושיהיה במזל........בהצלחה לך אחותי...

התאהבתי במישהוא ואין לי מושג איך לעשות צעד. הוא ידיד של חברה שלי והוא בשכבה מעליי. (אני בי' הוא ביא'). הוא מכיר אותי קצת ואחנו אומרים אחד לשני היי כשאנחנו נפגשים אבל לא יותר מזה. אני חושבת שזאת פעם ראשונה בחיים שלי שנדלקתי על מישהוא כל כך חזק ואני ממש לא רוצה לפקשש את זה. אני פשוט חייבת לדעת אם יש לי סיכוי איתו. הקטע הוא שאני לא יכולה לשלוח את חברה שלי כי הם לא ידידים ממש קרובים אז אני בספק שהוא יספר לה את האמת מה הוא חושב עליי. נראה לי שהוא מנסה להתקרב אליי אבל זה לא אומר הרבה כי הוא בן אדם מאוד ידידותי. איך אני יכולה לגלות אם יש לי סיכוי איתו מראש? כדאי לי פשוט להגיד לו הכל עכשיו או לחכות עם זה ולנסות להתידד איתו קודם? (הבעיה היא שברגע שמתידידים יש את הפחד להרוס את קשר הידידות. וגם ככה אנחנו מכירים פחות או יותר אז לא יווצר מצב שאני אדבר אותו והוא ישאל אותי מי אני או משהו כזה).

לדעתי

תנסי לחפש דרכים כדי להתקרב אליו קודם עדיף להתחיל בקטן.. אח"כ תדעי מה יכול להיות ואם את עדיין מעונינת להיות ידידה שלו זה עדיף לדעתי מלא לדבר איתו בכלל...

לא סתם קוראים לי "ארון הפסיכולוג"...

הבעיה שלך היא הרבה יותר חמורה מאיך שאת מציגה את זה!! כולם אומרים לך פה לכי על זה מה יש לך להפסיד.. אבל אני אומר שהבעיה שלך זה בכלל משהו אחר: חוסר ביטחון עצמי והערכה עצמית!! ואני טוען שאין סיבה בעולם!! שיהיה לך חוסר ביטחון!! קחי את עצמך בידיים ופשוט תגידי לעצמך שאת מדהימה ויפה וכל הבלה בלה בלה הזה... וכשתלכי לדבר איתו בראש שלך צריך להיות המחשבה שהוא צריך להיות אסיר תודה שאת בכל רוצה לפתח איתו קשרי ידידות! אחרת אם הוא יהיה בן "חכם" (מאניק) הוא יבחין דיי בקלות שאת חסרת ביטחון ואז הוא שהוא לא התיחס אליך וככה ינפח לעצמו את האגו! או שיותר גרוע...ינצל אותך!! בקיצור ולעניין: את צריכה לפתח ביטחון לעצמך..והמון ביטחון!! (אין דבר כזה עודף ביטחון עצמי!!) נ.ב תתחילי בזה שתגרמי לו לבקש את הטלפון שלך!! שהוא יתקשר וירדוף אחריך!! ולא להיפך!! לעצות נוספות: icq:48898232 :)

התכוונתי לא סתם קוראים לי "אורן הפסיכולוג"....

הצעה שלי...

דבר ראשון שלא יפגע לך בחברות ביניך לבין החברה שלך... דבר שני דברי איתו ותגיעו לנושא משותף... דבר שלישי שאני עושה כל הזמן... תיקחי נשימה עמוקה ותחשבי עד כמה את אוהבת אותו... אם את באמת אוהבת אותו מכל הלב תלכי על זה... תאמיני לי לא תפסידי כלום נשמה...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר