טירוף מה שהלך לי היום......!!!

קמתי לי היום ב7 בבוקר שמח וטוב לב, לבשתי את חולצת המטאליקה שלי (שמככבת באחת התמונות שלי בפורום), שמתי עליי תיק עם הזימון למבחני מיון לחמ"ן בשחקים, ת.ז. וכסף (לטריפות), ותפסתי טרמפ עם אבא לבית השריון וכאן בערך נגמר היום החביב שלי, כי מה שבא אחרי זה היה סיוט עליי אדמות 8 שעות - אני חוזר - 8 שעות(!!) של מבחנים מתישים, בזה אחר זה, כשבאמצע היו לי 3 הפסקות של 15 דקות בקושי כ"א! ואי אפשר להגיד שאלו היו מבחנים קלילים... כל אחד חתיכת מבחן לוגי, אחרי שלוש שעות כבר הייתי הרוס מעייפות וכאב ראש.. אבל עברנו את זה, ואני בדרך הביתה.. ומה אני נזכר? שמחר יש לי מבחן בהיסטוריה!!!!!!!!! לעזאזל, אפילו לא התכוננתי!! אז הלכתי לנסות ללמוד קצת, ומה הפלא? אחרי חצי שעה נשברתי, ואני לא מסוגל ללמוד יותר היום... אין לי למושג איך אני עובר את המבחן מחר :(( זהו, שפכתי את ליבי וראשי הדואב! מילות עידוד יעזרו

אממ...

דבר ראשון אוי .... דבר שני אוי... ולדבר השלישי אולי תשים שעון מעורר לעוד שעה לך לנוח ותשב ללמוד כי עכשיו בטוח שלא תצליח להתרכז כי כזכור לי אתה רק בן אדם....אני חושבת...סתם סתם:) אממ..תנקה את הראש בצורה זאת או אחר ותתחיל ללמוד מקסימום תמיד יש מבחן חוזר... בהצלחה!!! ודרך אגב שאלית לי אלייך.. איי סיי קיו יש?

אני חייב להוריד לפניך את הכובע

אני חייב להוריד לפניך את הכובע, התקבלה למבחנים למח"ן שחקים. ובקשר למבחנים שערכו 8 שעות, אני מאחל לך הצלחה בהם, ואתה כמובן מבין למה הם היו כל כך ארוכים :-) דבר שני, תיגש למורה או שמי שיהיה אחראי, תאר לו את המצב ותקבל מבחן במועד אחר זה כמעט בטוח ובדוק.

טירוף מה שהלך לי היום......!!!

קמתי לי היום ב7 בבוקר שמח וטוב לב, לבשתי את חולצת המטאליקה שלי (שמככבת באחת התמונות שלי בפורום), שמתי עליי תיק עם הזימון למבחני מיון לחמ"ן בשחקים, ת.ז. וכסף (לטריפות), ותפסתי טרמפ עם אבא לבית השריון וכאן בערך נגמר היום החביב שלי, כי מה שבא אחרי זה היה סיוט עליי אדמות 8 שעות - אני חוזר - 8 שעות(!!) של מבחנים מתישים, בזה אחר זה, כשבאמצע היו לי 3 הפסקות של 15 דקות בקושי כ"א! ואי אפשר להגיד שאלו היו מבחנים קלילים... כל אחד חתיכת מבחן לוגי, אחרי שלוש שעות כבר הייתי הרוס מעייפות וכאב ראש.. אבל עברנו את זה, ואני בדרך הביתה.. ומה אני נזכר? שמחר יש לי מבחן בהיסטוריה!!!!!!!!! לעזאזל, אפילו לא התכוננתי!! אז הלכתי לנסות ללמוד קצת, ומה הפלא? אחרי חצי שעה נשברתי, ואני לא מסוגל ללמוד יותר היום... אין לי למושג איך אני עובר את המבחן מחר :(( זהו, שפכתי את ליבי וראשי הדואב! מילות עידוד יעזרו

שגיאאאאאאאאאאאאאאאאא... מסכן שלי!! יהיה טוף...

כל הכבוד על זה שעברת את היום הזה!!!!!!!! באמת לא כל אחד יכול לעשות דברים כאלה.. יש לך את גאוותי :)

מסכנצ'ווו

לא נורא, עבר!!!! (קל להגיד.... אי נואו!) בקשר למבחן.... תעשה מה שאתה יודע ויעשו לך מבחן חוזר! או שתלך לישון עכשיו תקום רענן (עם קרפרי) בשעה מוקדמת ותלמד קצת.. שהמורה לפחות יראה שניסית! ויתחשב.... בהצלחות

לא נורא זה בריא

סתם שגיא שיהיה לך בהצלחה ד"א מה זה בדיוק חמ"ן שחקים?

תודה לכולם:)) אני מעודד יותר.... רק שהמבחן שלי בהיסטוריה בטח הלך פארש...:(

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר