אם למישהו אכפת אז שיכנס...

טוב אז לפני שאת/ה קורא/ת את ההודעה הזאת אני מבקשת לא צחוק עליי כי פשוט הייתי חייבת לפרוק את זה אני לא יודעת כבר מה לעשות... אתמול בלילה אני לקחתי סכין יפנית ואת יד שמאל והתחלתי לחתוך...לא הייתה לי שום כוונה להפסיק פשוט לא הרגשתי טוב נפלתי על המיטה ונירדמתי...נמאס לי מהחיים האלה הכל מסובך הכל קשה הכל בלתי ניתן להדגה ואני לא בוכה על ציונים של מבחן...נישבר לי כבר אף אחד לא מבין אותי בלילות אני רק בוכה חחחח איפילו מתוך שינה...אני רצינית! הסיבה העיקרית היא מישהו שאני אוהבת....אני יודעת שזה נשמע אידיוטי ואם הוא היה יודע הוא היה מחזיר אותי לתחיה רק כדי להרוג אותי..היום בבית ספר הסתרתי את זה עם צמידים וכל מני כדי שלא יראו...הבעיה היא שאם אני ינסה לעשות את זה שוב אני לא יודעת אם אני יצליח להפסיק לפעמים כואב מדי לחיות...

תגידי לי מה את נורמלית ?!?!?! בשביל מישהו חתכת את עצמך ?!

תצרי איתי דחוף קשר במייל אבל דחוף!

שלחתי...

שלחתי חזרה

חזרה...

חזרה.

תגידי, מה התאריך לידה שלך?

טוב אז לפני שאת/ה קורא/ת את ההודעה הזאת אני מבקשת לא צחוק עליי כי פשוט הייתי חייבת לפרוק את זה אני לא יודעת כבר מה לעשות... אתמול בלילה אני לקחתי סכין יפנית ואת יד שמאל והתחלתי לחתוך...לא הייתה לי שום כוונה להפסיק פשוט לא הרגשתי טוב נפלתי על המיטה ונירדמתי...נמאס לי מהחיים האלה הכל מסובך הכל קשה הכל בלתי ניתן להדגה ואני לא בוכה על ציונים של מבחן...נישבר לי כבר אף אחד לא מבין אותי בלילות אני רק בוכה חחחח איפילו מתוך שינה...אני רצינית! הסיבה העיקרית היא מישהו שאני אוהבת....אני יודעת שזה נשמע אידיוטי ואם הוא היה יודע הוא היה מחזיר אותי לתחיה רק כדי להרוג אותי..היום בבית ספר הסתרתי את זה עם צמידים וכל מני כדי שלא יראו...הבעיה היא שאם אני ינסה לעשות את זה שוב אני לא יודעת אם אני יצליח להפסיק לפעמים כואב מדי לחיות...

אני מבינה אותך. תתחברי אלי לאייסיקיו.

חזרה.

תגידי, מה התאריך לידה שלך?

חזרה...

שלא תעיזי מתוקה ! את לא יודעת איזה עולם יפה את מפסידה

האי סי קיו שלי הוא 151402175 תני לי להגיד לך כמה מילים אולי אני אוכל לעזור לך קצת.

אז ככה מחורפנת....:

אני חושבת שזה קצת שטויות מה שאת אומרת נכון את מבואסת עכשיו.....ובא לך למות אבל חמודה הכול עובר קחי את זה בסבבה...אני בטוחה שיש מישהו אחר שישים עלייך ואת לא צריכה למות בשביל גבר ולעשות שטויות כאלה..(גם אני קצת בלי מצב רוח אבל לא אותה סיבה ,אבל תדברי עם איזה חברה שלך קרובה תצאי תנשמי אויר אולי יהיה לך קצת יותר טוב אני בטוחה...!

אני יכול רק להבין אותך...

אני מכיר עוד כאלה, חלקם אישית.... הלוואי שהייתי יכול לעזור לך, אבל הקודמים ייאשו אותי

אוי איך שאני מבינה אותך......

גם אני לפני כמה ימים ניסיתי להתאבד..אבל אני פשוט התחלתי לישתות כדורים אחד אחרי השני....... תראי החיים לא סוכר אבל אני עדיין בטוחה שיש לך המון דברים כייפיים בחיים שבישבילם בכל זאת כדאי לי לחיות.. ת'אמת היא שלולא החבר שלי והחברות שלי....אני חושבת שהייתי מנסה שנית להתאבד... אבל הם פתחו לי את העיניים וראיתי שבאת יש אנשים שאוהבים אותי..שדואגים לי ושאיכפת להם..אז נשבעתי לא לעשות את זה שוב.. ואני ממליצה לך גם כן במקום לברוח מהבעיות לנסות להתמודד איתם.....וזה יעזור לך יותר ויירים את המורל שלך בעייני עצמך ובעייני אחרים.. שוטי הנבואה מאמינים ש: מי שנולד-הרוויח!!! תחשבי על זה.

תודה למי שהקשיב....!!!

חזרה...

חזרה x3

אווצ'

ילדההההההה! כלום בעולם הזה לא שווה ת'מחיר של החיים שלך, אבל שווווום דבר! גם לא בנים! אל תעשי שטויות!!! גם אם לפעמים קשה ונמאס זה עובר וזה יעבור ותסתכלי על מה שעשית לעצמך! חראם! עכשיו חיוך! ואם את צריכה שיקשיבו לך או סתם לשפוך, אני אשמח (באי מאייל אפילו) :) באיזושהי פינה יש מישהו שכן מבין אותך! וכדי למצוא אותו את צריכה להישאר כאן!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר