אוח, קשה.

אוח, קשה.

את מלכה. אם מישהו כמוני היה מתמודד עם הבעיות שלך, עם השריטות והמכות שלך, עם המשפחה שלך, עם החברים שלך, אם זה היה מישהו אחר הוא היה מת ושוקע ומזדקן באלפי שנים. ואת מלכה של העולם, אני אוהבת אותך כל כך, אם נשארתי עוד כמה חודשים בשביל זה, זה היה שווה את הכל. _____ ובכן, גברים.. מהיום יש עוד אחד ששונא אותי, ומשום מה.. לא כל כך מפריע לי.. הרשימה הולכת ומתארכת ולא ברור לי למה, אבל זה גם קצת בסדר, גם הרשימה שלי הולכת ומתארכת, ואני עוצרת את זה בזמן!! חמישה חודשים אני רווקה וזה די נפלא. לומדת לאהוב את עצמי, את מה ומי שאני, ויום אחד כבר לא אהיה לבד ואהיה מאושרת. _____ בשורות איוב כל יום, מזעזע , מתסכל, מכאיב, פוער חור בפנים, סרטן פה סרטן שם ועוד קצת פה, תאונות פה ושם, אזכרות, שכול, וגם קצת חתונות שמפצות על הכל בניחוח של המשכיות . אחינו כל בית ישראל, תשמרו על עצמכם ועל השלווה, תהיו חזקים יותר מתמיד, תזהרו בדרכים ובדברים שאתם אומרים, שולחת אהבה וחיבוקים חמים. שבת שלום.

מדהימה שכמותך

עוד גבר ששונא אותך? זה לרוב סימן טוב לזה שעוד יש לך עמוד שדרה אם בחורים מתעצבנים ממך .... עזבי אותך הומואים זה ליגה הם גברים משכמם ומעלה שנים של היכרות מוכיחות כי זה נכון(: יום אחד יגיע מישהו שיהיה שווה את זה... מי היה מאמין הילו, אני משתחררת בחמישי!!! מה שדורש משולשת בהקדם האפשרי אוהבת ושבוע טוב,
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר