פורום יקר..

פורום יקר..

כל פעם מעלה בי את אותם נוסטלגיות מחדש (אבל טוב)..

ואו...

מזדהה. ומתגעגעת.

אממ לא,

נוסטלגיה תמיד נראית טובה ומתוקה כזאת אבל כשחושבים על זה עוד טיפה מגלים שמתחבא גם הרבה לא-טוב מתחת.. הי!אתה עדיין גרוע, פעמיים תוך שבוע בפרדס חנה :-) יצאת דפוק, תודה.. נחמד לראות שיש פה אנשים שפויים בתוך כל העולם הלא-שפוי .

ואו...

מזדהה. ומתגעגעת.

(=

אממ לא,

נוסטלגיה תמיד נראית טובה ומתוקה כזאת אבל כשחושבים על זה עוד טיפה מגלים שמתחבא גם הרבה לא-טוב מתחת.. הי!אתה עדיין גרוע, פעמיים תוך שבוע בפרדס חנה :-) יצאת דפוק, תודה.. נחמד לראות שיש פה אנשים שפויים בתוך כל העולם הלא-שפוי .

הילה הילה..

לדעתי נוסטלגיה זה דבר חיובי או לפחות ככה אני משתדל לראות ולקבל את זה. ואם זה ("גם הרבה לא-טוב מתחת..") אז זה כבר לא נוסטלגיה..חח אבל שיהיה. וכן אני דיי גרוע, סבבה? . שבת שלום הילה הילה. (= (עד הפעם הבאה..)

פורום יקר..

כל פעם מעלה בי את אותם נוסטלגיות מחדש (אבל טוב)..

מממממ

האמת?! כבר לא יודעת כמה נוסטלגיות חיוביות המקום הזה מעלה בי . האנשים שאימצתי לליבי - יישארו איתי תמיד ... אבל, מתחילה לחשוב , שהמקום הזה את שלו עשה , וטוב? הוא כבר לא עושה כמו פעם ....

\=

מחפשת מתנה מיוחדת

איפה אנייכולה למצוא את המנה המושלמת לחברה שלי לבת מצווה שלה. היא חוגגת לפני את הבת מצווה- כך שאני זו שצריכה לקנות ראשונה מתנה.... ואין לי רעיון לבת מצווה... כאילו ליומולדת זה לא בעיה....אבל לאולם?? מה אפשר לקחת לה שירגש אותה?

זה הזמן לדפוק הופעה

קודם כל תשקיעי בעצמך- אם זאת חברה טובה בטוח שהיא תתן לך להדליק נר לבת מצווה או משהו כזה.... לכי תקני לך בגדים סוף הדרך...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר