מה זה המין הגברי הזה???

אני רוצה אותו כ"כ וכל יום שעובר אני רוצה אותו יותר לא אכפת לי שהוא אידיוט חסר רגישות שלא מבין אותי חצי מהזמן אבל אחח בתור מישהו שדאג לכך שאני איפרד ממנו לפני חצי שנה הוא לא מפסיק לנסות שנשמור על קשר (למרות שגם אני דואגת לזה) ורק גורם לי להרגיש כאילו אני עומדת מהצד ומחמיצה משהו אז אולי אני פשוט אגיד לו את האמת שלא אכפת לי קשר, חתונה (וכל דבר אחר שהוא מפחד ממנו כי הוא אידיוט) אני רוצה אותו עכשיו כרגע עם הטוב ועם הרע אבל שיפסיק לענות אותי ככה כי העובדה היא שאנחנו לא מצליחים להתנתק והדאגה שלנו אחד לשני לא עברה ונו אז מה אם דחיתי אותך תנסה אחרת תנסה להבין את הצד שלי קצת ואוף אולי כשרוצים מישהו כ"כ זה באמת סימן שצריך להילחם ולהגיד לו שאוהבים למרות שהוא עלול לנפץ לי את הלב לרסיסים?? (שוב..) זה חייב להיפסק אני באמת חייבת להשתחרר (תרתי משמע)

את באמת חייבת להשתחרר

יקירתי , דברי איתו דוגרי ... חאלאס משחקים , רמזים ושטויות . דוגרי, ובפעם אחת והחלטית - תגיעו לשאלה מכאן.. לאן?! ושתהיה החלטה , ותוכלי להמשיך, או להמשיך הלאה .... בכל מקרה, כדאי שתהיה לך תשובה , כי את סוחבת את זה יותר מדי זמן . נו, מתי את באה כבר לירושלים ?! סושי במשולשת זה הכי טעים

יש החלטה

אז יששש החלטה וזה מאד משמח וההחלטה היא שאין בינינו כלום וגם לא יהיה גם אם יש סטוצים קטנים. היו לי הרבה הברקות השבוע בתחום הזה ויש שאיפות למשהו יותר טוב ורציני ואני חייבת להשתחרר אין ספק בעניין וגם את!!!!

הייתי במצב הזה לשבוע. זה סרט רע.

הכי טוב זה לנתק קשר. אחרי שנתיים וחצי עם האקסית שלי נפרדנו על משהו כמו זה שאנחנו פשוט אוהבים ולא יותר מידי מסתדרים ואין כמעט שום דבר משותף בנינו וההורים שלה שונאים אותי וכן ההורים שלי שונאים אותה.. עכשיו היא אפילו לא חברה שלי בפייסבוק. וכך טוב כ"כ! השקט הזה...

וואו.

הי. וואו,בני... מה קורה? (חחח ראית מה זה,איכשהו הפכנו לרווקים כולנו.) אמממ אני אשמח שנדבר מתישהו. ואם אפשר לראות אותך אז עוד יותר (השתנינו, מה?..) יש לך את המספר שלי בכל מקרה :-) אם תהיה בעניין.. צור קשר.. שבוע טוב נשמה יקרה "אהבה.. למה את חייבת כל כך להכאיב.." לפעמים גלגל"צ באים בתיזמונים מצחיקים :-)

אז אתה מבין בני...

האקס הקודם שלי גר רחוק ממש ממני ואין שום דבר בינינו ולא דיברתי איתו בערך חצי שנה והיינו ביחד שנה וחצי... אבל הבחור הזה שאני באמת מנסה להתנתק ממנו והיינו ביחד כולה חודש וחצי משרת איתי באותו מקום והצליח להיכנס לי עמוק לורידים ולא משנה כמה רעה אליו אני מנסה להיות הוא איכשהו שם והוא לא מבין שקשר פיזי זה לא בשבילי ואני מעיפה אותו מהחיים שלי שוב ושוב אבל איכשהו הוא תמיד חוזר... ואני כבר לא יודעת מה אני רוצה- הפתרון היחיד זה קשר חדש כי אפילו רגשות כבר אין לי אליו... וזהו היה יום מסריח ממש אבל נקווה שיהיה שבוע טוב

הכי טוב זה לנתק קשר. אחרי שנתיים וחצי עם האקסית שלי נפרדנו על משהו כמו זה שאנחנו פשוט אוהבים ולא יותר מידי מסתדרים ואין כמעט שום דבר משותף בנינו וההורים שלה שונאים אותי וכן ההורים שלי שונאים אותה.. עכשיו היא אפילו לא חברה שלי בפייסבוק. וכך טוב כ"כ! השקט הזה...

בני בווווווווווווווווווווווב

אתה רווק ? נפרדת מהחובשת... ??? עכשיו יש לך קצת זמן להקדיש לחברות הזקנות שלך ?! חיבוקי אח שלי, התגעגעתי .... (גם הילו , אם היא עדיין לא כתבה את זה באותיות קידוש לבנה )

וואו.

הי. וואו,בני... מה קורה? (חחח ראית מה זה,איכשהו הפכנו לרווקים כולנו.) אמממ אני אשמח שנדבר מתישהו. ואם אפשר לראות אותך אז עוד יותר (השתנינו, מה?..) יש לך את המספר שלי בכל מקרה :-) אם תהיה בעניין.. צור קשר.. שבוע טוב נשמה יקרה "אהבה.. למה את חייבת כל כך להכאיב.." לפעמים גלגל"צ באים בתיזמונים מצחיקים :-)

יאללה בוווווב יצטרף למשולשת - יש הסכמה

בעצם.... אני אגנוב אותך לעצמי

אז אתה מבין בני...

האקס הקודם שלי גר רחוק ממש ממני ואין שום דבר בינינו ולא דיברתי איתו בערך חצי שנה והיינו ביחד שנה וחצי... אבל הבחור הזה שאני באמת מנסה להתנתק ממנו והיינו ביחד כולה חודש וחצי משרת איתי באותו מקום והצליח להיכנס לי עמוק לורידים ולא משנה כמה רעה אליו אני מנסה להיות הוא איכשהו שם והוא לא מבין שקשר פיזי זה לא בשבילי ואני מעיפה אותו מהחיים שלי שוב ושוב אבל איכשהו הוא תמיד חוזר... ואני כבר לא יודעת מה אני רוצה- הפתרון היחיד זה קשר חדש כי אפילו רגשות כבר אין לי אליו... וזהו היה יום מסריח ממש אבל נקווה שיהיה שבוע טוב

טליק

שיחות חינם , אבל לא שומעים ממך .... למה אנחנו כאלו עסוקות ?!?!?! הייתי היום בעזריאלי , ממש לשנייה ועליתי על הרכבת , באפטרון בבית אחרי שבת.. . השבוע אנחנו נפגשות ! חיבוקי אהובה יקרה ,

יש החלטה

אז יששש החלטה וזה מאד משמח וההחלטה היא שאין בינינו כלום וגם לא יהיה גם אם יש סטוצים קטנים. היו לי הרבה הברקות השבוע בתחום הזה ויש שאיפות למשהו יותר טוב ורציני ואני חייבת להשתחרר אין ספק בעניין וגם את!!!!

בהחלט אין ספק

אוהבת אוהבת אוהבת

מסתבר שהיקום כ"כ הזוי. וקטן.

לכל התחלה יש סוף, ולכל סוף יש התחלה חדשה. ולפעמים אנחנו מתעקשים לא להבין אתזה. כן, גם אני הייתי בשוק לראות אותה, היא לא הבינה כלום, וניראה שאתה הבנת פחות משתינו. וזה בסדר. אתה מוזמן לשבת על בירה וסיגריה..ולקשקש. יש לי נטייה להידחף לקבוצות של אנשים (*אהמ-אהמ* הילה ויערה..) חוצמזה אני עדיין לא פנויה. ולא רוצה גם להיות, אז אני יכולה לשמש רק כמחבקת ומעודדת (: אוהבת אותך מאוד!

טליק

שיחות חינם , אבל לא שומעים ממך .... למה אנחנו כאלו עסוקות ?!?!?! הייתי היום בעזריאלי , ממש לשנייה ועליתי על הרכבת , באפטרון בבית אחרי שבת.. . השבוע אנחנו נפגשות ! חיבוקי אהובה יקרה ,

יס יס יס!!!

חייבים להיפגש השבוע ואנחנו באמת עסוקות מדי ולא בדברים שחשובים באמת... התגעגעתי המון(: מוואה מוואה , שמחה שנהנית בבית(:
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר