עייפה מלרדוף..

עייפה מלרדוף..

אני שבורה ועייפה ורצוצה ונראית בסדר גמור (חוץ מכמה קילו נוספים) הלב שלי פועם במהירות מטורפת או מפסיק לפעום לרגע כל פעם שאני רואה אותו ואני תוהה אם זה הולך להיות ככה בחצי השנה הקרובה. אז מה מחבר בסופו של דבר שני אנשים יחד צל חלומות משקל העבר מסע של בדידות ופחד... אני עייפה מלכסות יותר עייפה מלרדוף והלוואי שתדע כמה אני לא מרגישה כמו שאני נראית. טוב, האמת שאתה יודע כבר הכל .. בא לא נכנס לזה שוב. מוזר לראות איך בסוף הכל מתהפך לגלות ששום-דבר לא מושלם.. אין לי שום חרטות או תקוות לעצמי זהו כל מה שיש.... אולי רק תתן לי חיבוק אחד שפשוט יחניק לי את הצרחה הקטנה הזאת שבוערת בתוכי? כבר לא מחפשת אהבה... את זה נשאיר לעשור הבא. אבל עדיין מחפשת שלווה.

לא יכולתי לנסח את זה יותר טוב..

מדהים איך כל מה שכתבת זהה למה שקורה לי בחיים. התגעגעתי נורא לכתיבה שלך.. ולפורום הזה.. [השם מהדהד לך איכשהו קצת בזיכרון? :)]

מהדהד לי בזכרון..

האמת שכשראיתי את השם שלך בצד שמאל, כבר הייתי חייבת.. להגיד לשתיכן, ולא רק.. כמה שאני מתגעגעת. כמה שאין לי זמן, אבל אני עברתי ועוברת כל כך הרבה, שכל כך הייתי רוצה לשתף, וכל כך הייתי רוצה שתשמעו.. ואני אוהבת אתכן בכל מאודי, באמת. ואפילו שעבר הרבה, הרבה, הרבה זמן.. איכשהו אני עדיין מרגישה שיש בי חלק מיוחד ששייך לכל אחת ואחת מכן. פרקתי, קצת קצת. אוהבת כל כך ומתגעגעת 3>

דנדוש

כל כך התגעגעתי לכתוב פה.. ולקרוא הודעות שלכן.. אני אשמח לשמוע מה עובר עלייך.. :) שבת שלום אוהבת

יקירה ..

מצטערת על הדילאיי, פשוט הייתי באיזה טיול נחמד ((: dana_bar_10@hotmail.com תתכבדי 3>

עייפה מלרדוף..

אני שבורה ועייפה ורצוצה ונראית בסדר גמור (חוץ מכמה קילו נוספים) הלב שלי פועם במהירות מטורפת או מפסיק לפעום לרגע כל פעם שאני רואה אותו ואני תוהה אם זה הולך להיות ככה בחצי השנה הקרובה. אז מה מחבר בסופו של דבר שני אנשים יחד צל חלומות משקל העבר מסע של בדידות ופחד... אני עייפה מלכסות יותר עייפה מלרדוף והלוואי שתדע כמה אני לא מרגישה כמו שאני נראית. טוב, האמת שאתה יודע כבר הכל .. בא לא נכנס לזה שוב. מוזר לראות איך בסוף הכל מתהפך לגלות ששום-דבר לא מושלם.. אין לי שום חרטות או תקוות לעצמי זהו כל מה שיש.... אולי רק תתן לי חיבוק אחד שפשוט יחניק לי את הצרחה הקטנה הזאת שבוערת בתוכי? כבר לא מחפשת אהבה... את זה נשאיר לעשור הבא. אבל עדיין מחפשת שלווה.

"בדיוק כשאני מאבד עניין נזכרתי איך אמרת בוא ניסע והשארנו בלאגן כן...אני מאחורה עם כובע מצחיה ואתה מתופף על ההגה תוך כדי הנסיעה כן... הזמן עצר מאז לשבע עשרה שנים אני לבד בחוץ מחשיך ממש לפני שאני יורד מהפסים הרגשתי שאנחנו מתקרבים עם היד באוויר ציירתי את החוף רוח ים שני אחים כותבים שמות בחול מתחברים לגלים ולא רואים ת'סוף עכשיו טוב, עכשיו טוב... בדיוק שאני מאבד תקווה נזכרתי איך הגעת וידעת להוציא אותי בזמן כן...חצר בית ספר בהפסקה אתה מחייך הגעת ישר מהצבא כן... כבר נהיה מאוחר אחרי שבע ושלושים אני לבד בחוץ מחשיך ממש לפני שאני עף מהפסים הרגשתי שאנחנו מתקרבים עם היד באוויר ציירתי את החוף רוח ים שני אחים כותבים שמות בחול מתחברים לגלים ולא רואים ת'סוף עכשיו טוב,עכשיו טוב... עם היד באוויר ציירתי את החוף רוח ים שני אחים יושבים קרוב בחול מתחברים לגלים ולא רואים את הסוף עכשיו טוב ,עכשיו טוב... בין שברי הימים הגעתי אל החוף שם אתה אמיתי וכל השאר כבר לא מתחברים לגלים ולא רואים ת'סוף עכשיו טוב ,עכשיו טוב..." בכל יום שעובר אני מנסה להבין כמה שיותר. את הכל. את המקום שאני נמצאת בו, את הלב שלי, את הראש, את המעשים, את הקשר שיש לי עם אנשים, את היחס, הגישה.. אבל בעיקר אני מנסה להבין את המילים שיוצאת מהפה לי ולאחרים. הייתי רוצה לראות אותך ולחבק אותך חיבוק ענקי. שנלך לשתות, לעשן...לשכוח מהכל.. אולי זאת אני אולי זאת את..ואולי קצת התרחקנו וזה קצת הרבה כואב לי. אני מניחה שהקשר שיש לנו מורכב הרבה יותר ממה שנראה. אני מתגעגעת אליך מאוד...למרות שאני כבר בקושי מכירה אותך. קשה לי לכתוב פה אתזה..קשה לי כבר להתבטאות פה, קשה לי להיכנס לפה ולראות ששום דבר לא נכתב.. מתגעגעת לעבר. רוצה לחזור לעבר. רוצה שלא יכאב הלב. רוצה לדבר איתך. והרבה. אוהבת..ותומכת..גם בלי שזה באמת מרגיש ככה.

הילו,טליק, דנדונת,אלה המלכה ודידו

אעעעעעעעעעעעעעע כמה שאני מתגעגעת !!! אכן.. הייתה תקופה יפה ופורחת כאן. אך מה לעשות, דברים משתנים וכך גם אנשים . התבגרתן, התחשלתן ... לטוב ולרע. אי אפשר להחזיר , או לחזור לעבר. כמה שננסה לא יהיה פה פורח , אבל אפשרי לחזור לתחושת הביתיות... . אבל? לכל אחת , סדר עדיפויות שונה... ואין זמן !!!! האמת ?! אני שמחה שהמשכנו הלאה , זה אומר שעברנו את שלב המילים המחממות הוירטואליות , למרות שזה תמיד יחמם את הלב . תשאלו את הילו , אני מכניסה אותה למינוסים - היא לא מוכנה אף פעם שאני אשלם !!!!! הילו ? לך? אני שולחת אלפי חיבוקים , פק"ל פגישה השבוע.. . הפעם נגוון ! אוהבתתתתת ומחבקת בטירופים !

בואי אני אתן לך חיבוק מי צריך אותם בכלל??

נשיקות קשה קשה מדי מבינה קצת איך את מרגישה ואבדו לי העצות הטובות לתת אז רק נשיקות ותפעלי רק בדרכים שאת שלמה איתן
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר