נושא בהול

נושא בהול

אז ככה. אני בת 16 מאזור המרכז והאמת היא .. שפשוט משעמם לי. חכו, אל תצאו - זה חמור. באמת. מלמד התפקיד שלי בתנועת הצופים (רשגדית גאה) , שממלא זמן מסוים מהחיים שלי, יש את בית הספר. המסגרת הזו מדכאה אותי - נראה לי בזבוז זמן משווע לקום כל בוקר, לשמוע את המורים הסתומים האלה מעבירים חומר (עם פוטנציאל לעניין) בצורה הכי משעממת שאפשר והכל בשביל מבחן מטומטם עם חשיבות עליונה - הבגרות. במקום ללמוד באונבירסיטה מקצוע מעניין, לראות עולם - מוזיאונים, תערוכות, תרבויות, לתת מענה ליצר הסקרנות הטבעי - אני מוצאת את עצמי מסתובבת עם פרצוף תחת וחוסר חשק/מוטיבציה נוראיים. הפואנטה היא, יש לכם רעיון למסגרת כלשהי, לתחביב כלשהו, למשהו שיוסיף לי עניין? משהו לא בנאלי. משהו מעניין, מאתגר, מעשיר, איכותי. יש מישהו שמזדהה עם הכתוב? המון תודה מראש יקירי.

היי לך...

מבינה מה את אומרת.. וטוב שאת מחפשת תחלופות לשעמום. קשה לי לעזור לך כי אני לא מכירה אותך בכלל.. אבל אם מעניין אותך אומנות אז לכי ללמוד ציור או קרמיקה או סריגה, או שתלכי לטייל בארץ ישראל עם עוד חברים או לבד, אם מעניין אותך ספורט תלכי לשחק כדורגל עם החבר'ה או ללמוד קראטה או קיק-בוקסינג, או שתלמדי לרקוד, או שתלמדי פיתוח-קול, או שתלמדי צורפות ותכיני תכשיטים מגניבים, או שתעשי לאנשים ברחוב ראסטות וצמות, או שתקחי גיטרה ותהני לך, או שתלמדי לנגן על תופים, או שתקראי המון המון המון ספרים.. או שתתנדבי בעוד מלא מקומות שמעניינים אותך ומושכים אותך. יש מה לעשות בעולם.. רק צריך מוטיבציה! :)

בהול.... כבר חשבתי...

אני לא מבינה, אם חסר לך עניין - תירשמי לאיזה חוג מעניין, חדר כושר , תלכי להצגות ולמוזיאונים כמו שאמרת . לצאת לבלות עם החבר'ה - זה ה-זמן.. השנה רק התחילה . ואם חסר כסף - תמצאי עבודה, תחסכי ותהני ! המלצה- תאכלי סושי . זה בהחלט ממלא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר