שלוםם! בבקשה תעזרו ליי!!

יש לי התלבטות בקשר למשהו שדי מציק לי: לפני בערך שנה התחלתי להתכתב עם מישהו באייסיקיו (כרגע אני בת 15 והוא בן 18) גילנו שאנחנו גרים קרוב,והתפתח ביננו קשר של ידידים,שמדברים על החיים. עוד לא יצא לי לראות אותו..למרות שקבענו מספר פעמים וכל פעם אחד הצדדים ביטל (לרוב אני..מלחץ) אבל הוא שלח לי תמונות,ויש לי את מספר הטלפון שלו ולו את שלי ואני יודעת שהוא לא משקר והוא מציג את עצמו באמת כפי שהוא. לפני שבוע דיברנו על החיים כרגיל ואז לפתע הוא שאל אל השאלה הבאה : הוא שאל אותי :"את אוהבת אותי?" ואני לא אוהבת אותו כדרך שאוהבים בן זוג..אלא אהבה שהיא של ידידים כמו שאני אוהבת את חברה שלי עניתי: "כן" הוא :" למה?" אני:" כי אתה חמוד ומקסים וכיף לדבר איתך.." הוא:" " אני :" אתה אוהב אותי ?" הוא :" אוהב" אני:" למה?" הוא:" בגלל שאת מקסימה ויפה ומותק וילדה טובה " וזהו..ככה העברנו את הדבר הזה ואחר כך המשכנו לדבר כרגיל כאילו זה לא היה בכלל.עבר שבוע מאז ונשארתי עם הרבה שאלות בראש..שאני מקווה שתוכלו לענות לי עליהן. למה הוא שאל אותי את זה? הוא אוהב אותי? או שהוא חושב שאני אותו? הוא סתם שאל אותי על אהבת ידידים? או שהוא רוצה שיתפתח משהו מעבר לזה? והאם נהגתי נכון כשאמרתי לו שכן כשבעצם אני לא אוהבת אותו מעבר לידיד? בבקשה תענו ליי ותחפרו כמה שבא לכםםם! תודה :)

אייסי קיו

הדבר הזה לא נעלם כבר ? הייתי בטוחה שהעידן הזה עבר ממזמן . ידיד טוב פעם אמר לי - אוחחח אתן הבנות כל משפט מנתחות וחופרות , מסיקות 1,001 מסקנות ואף אחת מהן לא נכונה . שכותבים משפט או SMS, אפשר לקרוא את זה בטונים שונים - שלכל אחד יש משמעות שונה . אם נחמד לך לדבר איתו מדי פעם ולהשתפך לו - תשאירי את זה ככה - באייסי . אם הוא מסקרן אותך, את נמשכת למשו מעבר... תנסי להיפגש איתו - מזה יכולים לצאת לך כמה דברים: א. ידידות טובה יותר ועמוקה ב. התאהבות ואולי אהבה טובה וסוחפת ג. להתאכזב , הקסם יאבד וככה זה יגמר.... לי היה כל אחד ואחד . ואני לא מתחרטת על מה שעשיתי... כולנו עושים טעויות וכולנו לוקחים סיכונים . תחשבי על זה... בהצלחות

תודה רבה לך!

אני באמת הולכת להפגש איתו..אולי יום ראשון הקרוב שיבוא הלוואי שאופציה ב' היא מה שיקרה לי,בא לי ותודה על התגובה המעניינית והעוזרת.

אין על מה,,,,

שיהיה לך בהצלחה , ותהיי את ! הכי חשוב... אם מרגיש לך לא נעים , אל תמשכי את זה . בהצלחות

שלוםם! בבקשה תעזרו ליי!!

יש לי התלבטות בקשר למשהו שדי מציק לי: לפני בערך שנה התחלתי להתכתב עם מישהו באייסיקיו (כרגע אני בת 15 והוא בן 18) גילנו שאנחנו גרים קרוב,והתפתח ביננו קשר של ידידים,שמדברים על החיים. עוד לא יצא לי לראות אותו..למרות שקבענו מספר פעמים וכל פעם אחד הצדדים ביטל (לרוב אני..מלחץ) אבל הוא שלח לי תמונות,ויש לי את מספר הטלפון שלו ולו את שלי ואני יודעת שהוא לא משקר והוא מציג את עצמו באמת כפי שהוא. לפני שבוע דיברנו על החיים כרגיל ואז לפתע הוא שאל אל השאלה הבאה : הוא שאל אותי :"את אוהבת אותי?" ואני לא אוהבת אותו כדרך שאוהבים בן זוג..אלא אהבה שהיא של ידידים כמו שאני אוהבת את חברה שלי עניתי: "כן" הוא :" למה?" אני:" כי אתה חמוד ומקסים וכיף לדבר איתך.." הוא:" " אני :" אתה אוהב אותי ?" הוא :" אוהב" אני:" למה?" הוא:" בגלל שאת מקסימה ויפה ומותק וילדה טובה " וזהו..ככה העברנו את הדבר הזה ואחר כך המשכנו לדבר כרגיל כאילו זה לא היה בכלל.עבר שבוע מאז ונשארתי עם הרבה שאלות בראש..שאני מקווה שתוכלו לענות לי עליהן. למה הוא שאל אותי את זה? הוא אוהב אותי? או שהוא חושב שאני אותו? הוא סתם שאל אותי על אהבת ידידים? או שהוא רוצה שיתפתח משהו מעבר לזה? והאם נהגתי נכון כשאמרתי לו שכן כשבעצם אני לא אוהבת אותו מעבר לידיד? בבקשה תענו ליי ותחפרו כמה שבא לכםםם! תודה :)

עוזרת?

האמת ששנים כבר אין לי אייסיקיו.. אבל זה הזכיר לי סיפורון שהיה לי פעם. הכרתי מישהו מהנט והתכתבנו הרבה בנט. היו גם פעמים שהוא היה עוזר לי במחשב דרך האיסיקיו ומסביר, דיברנו הממון ולשנינו היה את המספר של אחד השני, גם אני יזמתי המון פגישות איתו והם בוטלו בעיקר המצד שלו כי הוא פחד..[לחצ] הוא רצה אותי, ואני..לא ממש ידעתי מה אני רוצה.. הוא לקח סיכון באחד מהפעמים שניפגשנו וסיפר לי שהוא אוהב אותי. בעת שגם אי אמרתי אבל בתור ידיד.. נישארנו ידידים... אבל הנה, אנחנו חברים עכשיו. הסיפור הזה התפרס על 5 שנים. כל הפגישות והאמירות.. לפעמים צריך לקחת צאנסים ואם טוב לך איתו ואת לא יודעת מה קורה איתך.. תנסי, לא קורה כלום.. תפגשו, תיצאו.. קיצר.. ברגע שתיפגשו מעבר לאיטנרט אולי תיראי צדדים שלא ראית בו קודם.. תעשו דברים יותר יחד.. זה תהליך...לא לפחד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר