בנים בנים בנים... אני צריכה שתענו לי

אני לא מבינה, למה יש לכם כל כך בעיה עם בנות שמשחקות כדורסל, כאילו באמת.. אני לא מבינה, כל מי שמשחקת כדורסל חייבת להיקרא "אבוגבר" ?#@? אני פשוט אוהבת לשחק כדורסל, אבל בלי שום קשר אני ילדה נשית מאוד מכל הבחינות ! מה הקטע שלכם עם כדורסל או כל ספורט אחר שבנות אוהבות ?

דווקא

אין בעיה בכלל אני בעד בנות ספורטיביות שאוהבות ספורט

גם אני

אין לי בעיה ביכלל עם בנות שעוסקות בספורט,להפך...

בנים בנים בנים... אני צריכה שתענו לי

אני לא מבינה, למה יש לכם כל כך בעיה עם בנות שמשחקות כדורסל, כאילו באמת.. אני לא מבינה, כל מי שמשחקת כדורסל חייבת להיקרא "אבוגבר" ?#@? אני פשוט אוהבת לשחק כדורסל, אבל בלי שום קשר אני ילדה נשית מאוד מכל הבחינות ! מה הקטע שלכם עם כדורסל או כל ספורט אחר שבנות אוהבות ?

מצא חן בעיניי מאוד

גם אני עוסק בפיתוח גוף בשלוש שנים האחרונות.אני יכול להגיד שזה ממש מדהים שבחורה עוסקת בספורט כול שהו. בנוסף זה זה גם משפיע לטובה בחיי המין !!!. קבלי ח"ח חיובי

"אבוגבר"- גדול

כל מקרה לגופו לדעתי

וכמובן שאסור לפסול אף אחת כי כל אחד הוא טוב באשר הוא. ניתן למצוא הרבה גברים, חלקם בררנים יותר וחלקם בררנים פחות. אם תרצי תמצאי אפילו גברים שמעשנים, אך טוענים שלא היו יוצאים עם ישהי שהיא מעשנת כי זה מגעיל אותם ונראה להם גברי גם יחד, אומרים שהסיגריה היא בשביל הגבר והאישה היא עדינה מדיי בשביל לגעת בדברים כמו סיגריה. לדוגמא אני, אני מאד אוהב כדורגל, אבל לא בטוח שהייתי יוצא עם מישהי שמשחקת כדורגל מקצועי, זה קצת גברי בעיניי, אבל שוב, אסור לפסול אף אחת, ככה שלדעתי כל מקרה לגופו.

הם פשוט מאוימים

את מבינה כשבחור או נער רואה מולו מישהי חזקה הוא נרתע ומרגיש פתאום קטן. אז כשבחורה משחקת כדורסל או שיש לה שכל או בכלל יותר טובה ממנו במשהו ומהווה עבורו אתגר אז הוא עובר לעמדת מגננה וזה כל העניין. ברוכה הבאה לעולם שבו גברים הם ילדים קטנים (וכן למי שתההה אני ממורמרת ממש על בנים בכלל ומסיבה טובה!) שבוע נעים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר