לבנים שבניכם !

לבנים שבניכם !

התחלתי קשר עם מישהו, אני בת 15 והוא בן 17. אנחנו יוצאים מדיי פעם. הוא לא מתקשר אלי בכלל, אנחנו מדברים פה ושם באייסי. ואז אומר לי שאני נעלמת, ושאני מביאה לו תרושם שאני לא רוצה אותו. אני לא מתקשרת כי אני לא רוצה לחפור, וכי זה התפקיד של הבנים ( תסלחו לי כן? ) אבל הבן זה שצריך להתקשר ולשאול מה קורה, לפחות פעם אחת ביום.. הוא מצד אחד מזכיר לי שאני נעלמת לו, מצד שני הוא מדבר איתי פעם בשבוע בלחץ אם אני לא מתקשרת ... מה יש לכם להגיד על זה? :/

היה לי בדיוק מקרה הפוך..

הייתי מתקשר/שולח SMS כמעט כל יום.. וכשלא דיברנו איזה 4 ימים-שבוע , אז היא הייתה שולחת הודעה "שכחת אותי?" ככה שאני יודע כמה זה מעצבן כאילו, "אני מתקשר כמעט כל יום, את בכלל לא אז כשכמה ימים אני לא מתקשר את אומרת שאני! שכחתי?!" קיצר תדברי איתו על זה.. נ.ב.: יפה שאת זו שבצד שלי.. ולא הוא, זה נדיר בהצלחה

את חיה בסרט !

אומנם אני לא בן .... אבל מה את מצפה ? שהוא יתקשר אלייך באמת כל יום ?!?! למה..? אם עוברים יומיים וחשוב לך לדבר איתו - תתקשרי . אל תהיי מהבנות נידי האלו שכל הזמן מתקשרות . אל תציקי- סבבה ... אבל אל תצפי שאת לא תתקשרי והוא יתקשר אלייך כל יום - לוודא מה שלומך . חשבת על זה שהוא משלם על השיחות ...? תתקשרי גם את מדי פעם , ושהוא מתקשר תתני לו תחושה שאת שמחה לשמוע ממנו , ואולי אז הוא יבין שאת מעוניינת גם . בנים אוהבים לרדוף , אבל שהם מרגישים שהם רצים סתם , ללא סיבה, הם מפסיקים . בהצלחות לך !

חח צודקת, תודה על העצה ויום טוסט :)

היה לי בדיוק מקרה הפוך..

הייתי מתקשר/שולח SMS כמעט כל יום.. וכשלא דיברנו איזה 4 ימים-שבוע , אז היא הייתה שולחת הודעה "שכחת אותי?" ככה שאני יודע כמה זה מעצבן כאילו, "אני מתקשר כמעט כל יום, את בכלל לא אז כשכמה ימים אני לא מתקשר את אומרת שאני! שכחתי?!" קיצר תדברי איתו על זה.. נ.ב.: יפה שאת זו שבצד שלי.. ולא הוא, זה נדיר בהצלחה

באמת נדיר, כי האקס שלי היה כ"כ ההיפך, בכל מקרה תודה :)

אסף גם לי היה בדיוק אותו מקרה...

אם הוא כבר אקס אפשר אימייל?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר