הנוער של היום??

הנוער של היום??

מה זה שאומרים כל הזמן "הנוער של היום" ובצורה מזלזלת כזאתי? מה הקטע? מה יש לאנשים שהם כאלו אנטי שאנחנו יותר פתוחים, משחוררים מהדור הקדום? מה רע בזה מההה???

שיש גבול..

זה לא נקרא 'להיות משוחרר',

זה נקרא להיות ג'יפה. לדעתי בכל מקרה. פעם היו הולכים עם מכנסי דפוק-אותי בלי שזה הביע משהו מסויים, אלא פשוט כי ככה הסתובבו ויבשו את הביצות ורקדו הורה. לא עשו מזה עניין כי זה לא היה עניין. זה לא היה על-מנת להרשים מישהו, אלא זה בא מתוך פ-ש-ט-ו-ת שזאת מילה שכבר עפה מהעולם לעולמות אחרים. כבר אין פשטות. וזה עצוב. היום לובשים דפוק-אותי כדי להיות הכי כוסית באיזה מסיבה זולה שכל מה שיש בה זה סקס וסמים. אפילו רוקנרול כבר אין. ויש עוד דוגמאות...אם את חפצה בהן. שבת שלום.

זה לא בדיוק נכון

כי זה הכללה מאוד גדולה, אז יש כאלה שעושים סמים ומשתכרים זה לא אומר שזה כולם, גם ההורים שלנו היו ככה. והסמים אז הלכו יותר מאשר היום אז זאת בכלל לא דוגמא. גם אני הולכת עם מכנסיים קצרים, אולי לא נורא קצרים, אבל כן קצרים וזה לא כדי להיות כוסית או לא יודעת למה, זה כי חם וכן זה יפה. ואם את חושבת שהנוער הלכו אז עם זה כי זה מה שהיה זה לא ממש נכון, אם הם לא היו חושבים שזה יפה תסמכי עליהם שהם היו מוצאים משהו אחר. עכשיו לשאלה עצמה לדעתי זה יותר קשור ליחס להורים, לזה שהדור הוא שונה לגמרי, אין כמעט כבוד להורים כל אחד עושה מה שבראש שלו, ובין היתר ההורים היום לעומת בעבר יודעים כמעט כלום על הילדים שלהם, כי הילדים רוצים יותר עצמאות וההורים דואגים יותר כי יותר מסוכן, למשל כשאמא שלי הייתה ילדה הם היום נוסעים כל הזמן בטרמפים, אבל היום זה לא מקובל בכלל כי מה הם יקרה משהו, והם צודקים. בכך מקרה לדעתי זה מקור המשפט, שאין כבוד והקשבה ואצלהם זה היה שונה, זה לא אומר שזה לא בסדר זה פשוט שונה. גם אם יש כאלה מהדור הקודם שחושבים שזה לא בסדר כי הם לא מכירים את הדרך הזאת והם גדלו בדרך אחרת, שוב זה לא אומר שמשהו לא בסדר בנו :)

שמעי

אין לי מושג איפה את גרה אבל ירושלים הפכה להיות מזבלה של זנות , קפצי לביקור ואז תגידי לי שהנוער שלנו משובח. לא אמרתי שפעם הם היו תמימים, אבל היו להם ערכים מסויימים שהם חיו איתם בשלום ושלווה, היום להגיד 'ערכים' זאת מילה גסה. ושוב, אניל א יודעת איפה את גרה, אבל טרמפים זה מקובל גם בימינו :) ולגבי המשפט האחרון- אני מהדור שלך,אני מכירה את הדרך הזאת ואולי גם קצת שותפה לה (במודע או שלא במודע) אבל זה לא הופך את זה ללגיטימי בעיניי.

ממ...

כשמדברים על חברה מסוימת איפשר להכליל, אבל זה מה שיוצא בצורה טיבעית. (צודקת או לא..) בהגדרה "הנוער של היום" ברור שלא כולם ככה, אבל מסתכלים על אווירה כללית. כמו שאת אומרת "הכיתה הזאת כיתה של דפוקים!" אז יש תיוצאי דופן אבל זאת האווירה הכללית שיוצאת מהכיתה. בנוגע לטרמפים את טועה. אולי זה תלוי באזור שאת גרה בו, אבל באזור שלי ובאזור של הילה זה הכי נומראלי לנסוע בטרמפים. "איך נוסעים!? בטרמפים..זאת אפילו לא שאלה.." בקשר לסמים, פעם הסתכלו על הסמים בהרבה יותר נורמאליות, והיה הרבה יותר קשה להשיג. היום זה לא נורמאלי לעשות סמים, אבל הרבה יותר קל להשיג אותם. הנוער של היום בכללי, שזה אומר בעצם אנחו, פשוט חבורה של זונות, פאקצות ודפוקים במוח שאין לנו שום טיפת כבוד.

שמעי

אין לי מושג איפה את גרה אבל ירושלים הפכה להיות מזבלה של זנות , קפצי לביקור ואז תגידי לי שהנוער שלנו משובח. לא אמרתי שפעם הם היו תמימים, אבל היו להם ערכים מסויימים שהם חיו איתם בשלום ושלווה, היום להגיד 'ערכים' זאת מילה גסה. ושוב, אניל א יודעת איפה את גרה, אבל טרמפים זה מקובל גם בימינו :) ולגבי המשפט האחרון- אני מהדור שלך,אני מכירה את הדרך הזאת ואולי גם קצת שותפה לה (במודע או שלא במודע) אבל זה לא הופך את זה ללגיטימי בעיניי.

לא אמרתי שאת לא מהדור שלי

ונכון אני לא גרה בירושלים, אני לא יודעת איך זה שם. אני כן יודעת שההורים שלי גידלו אותי על זה שאסור לקחת טרמפים. נכון יש המון בעיות עם הנוער של היום לא אמרתי שאין, אבל אנח חושבת שזה גם אחלה חברה ולא הכל רק רע. מה שניסיתי להסביר זה שכמו שעכשיו לא הכול טוב גם אז לא היה הכול טוב.

הנוער של היום??

מה זה שאומרים כל הזמן "הנוער של היום" ובצורה מזלזלת כזאתי? מה הקטע? מה יש לאנשים שהם כאלו אנטי שאנחנו יותר פתוחים, משחוררים מהדור הקדום? מה רע בזה מההה???

ירידת הדורות...

ככה זה, ירידת הדורות. היום אין את הערכים של פעם ואין את הכבוד והמוסר שהיה פעם, דברים שהיו ברורים מאליהם בדור הקודם משמשים חוצפה כיום. פעם הרבה דברים נעשו עם רגש, עם ערך סנטימנטלי, היום דברים נעשים מתוך זילזול ומחשבה קלה. לפני כשבועיים הייתי ביום חמישי,שעת לילה מאוחרת, בתל אביב. אם תלכי להסתובב ברחובות תל אביב לא תאמיני למראה עינייך.בסיבוב קצר עם הרכב אוכל להגיד לך שלא פעם או פעמיים תוכלי להיתקל בבחורה שמתמזמת (וההמשך כבר ידוע לצופים...) עם בחור שהכירה זה הרגע במועדון הקרוב לסימטה. זה מהנאה רגעית של איש ואישה מגיע ילד לעולם ולפניו חיים שלמים! הילד הזה הולך להיות מסכן כי חיים תקינים ובריאים כבר לא יהיו לו. הילד הזה לא בא ממקום עמוק ומחושב, בטח לא מתוך נישואין. אנשים רואים את המדינה כברור מאליו, באים לקב"ן ממציאים בעיה נפשית ועפים לאזרחות, לא יודעים שאם ישאלו את סבא שלהם הוא יגיד להם כי המדינה היא לא דבר שהוא ברור מאליו וכל שנה אנחנו עומדים בצפירה וחושבים על כך שהמדינה הזאת נקנית בעיקר בדם. אפרופו סבא חח, זה גם מזכיר לי בדיוק אתמול שדיברתי עם סבא שלי, הוא סיפר לי שפעם, בתימן, החינה היה לילה לפני החתונה. שלא כמו היום, שמי שעושה חינה עושה אותה שבוע לפני החתונה. ופעם, בחינה, החתן לא ראה כלל את הכלה. ישנו פירוש מעניין לפסוק שהפך לאימרה "פני הדור כפני הכלב" - כשהכלב הולך לפני הבעלים הוא הולך בהתלהבות משהו ורץ קדימה כיודע הכל, אך כשיגיע לצומת דרכים, יסתובב הכלב ויסתכל אל בעליו לדעת לאן לפנות.ל ככה הדברים נראים בשטח,הדור הבא המתנהג כאילו הכל יודע וחכם על כולם, אך כשמגיעה הבעיה שואל הדור העכשווי לדור הקודם. שבוע מ-צ-ו-י-ן לכולם

שיש גבול..

אולי שחרור גם במובן המיני?

אולי זה שבנות היום כבר מקיימות יחסי מין בגיל 14 (ואפילו פחות) גם לזה הכוונה, כמו הילדונת הזו שיחד עם החבר התינוק שלה בן ה- 13 הביאו תינוקת... חבורת תינוקות, איפה ההורים????
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר