מה דעתכם ש...

מה דעתכם ש...

יהיו פה קצת משחקים כאלה..יהיה נחמד לא?

כגון....?

בזמנו שיחקו בפורום משחק האסוציאציות... הכוונה לזה<? אם כן- יאללה תתחילי , אני זורמת... אגב, וולקאם לפורום אני יערה המנהלת , בת 20 (אני לא מאמינה שזה אשכרה נכון... ) מכרתי את נשמתי לצה"ל ... שנה וחצי קבע- יאיי ! ו... זהו... יאללה בזרימה...

שלום יערה

כול הכבוד לך שאת קצינה בקבע , חבל שאני לא יצאתי לקצונה !

מה דעתכם ש...

יהיו פה קצת משחקים כאלה..יהיה נחמד לא?

מתחילה משחק, כולם מוזמנים

משחק אסוציאציות: כל אחד כותב מילה שמזכירה לו את המילה שנאמרה לפניו. קדימה: המילה הראשונה היא- תפוח

תפוז

כתום

כגון....?

בזמנו שיחקו בפורום משחק האסוציאציות... הכוונה לזה<? אם כן- יאללה תתחילי , אני זורמת... אגב, וולקאם לפורום אני יערה המנהלת , בת 20 (אני לא מאמינה שזה אשכרה נכון... ) מכרתי את נשמתי לצה"ל ... שנה וחצי קבע- יאיי ! ו... זהו... יאללה בזרימה...

שמעתם פעם על...

האיש שמתחתי, מעלי וכאלה?

אגב..

ברוכה הנמצאת :) ונעים מאוד להכיר

שמעתם פעם על...

האיש שמתחתי, מעלי וכאלה?

לא שמעתי.....

שלום יערה

כול הכבוד לך שאת קצינה בקבע , חבל שאני לא יצאתי לקצונה !

שלום שלום

תודה.... תאמינו לי שאף-פעם לא מאוחר לצאת....

אגב..

ברוכה הנמצאת :) ונעים מאוד להכיר

מתחילה משחק, כולם מוזמנים

משחק אסוציאציות: כל אחד כותב מילה שמזכירה לו את המילה שנאמרה לפניו. קדימה: המילה הראשונה היא- תפוח

בשביל משחק- כדאי להתחיל שירשור חדש.....

צר לי לקטוע ת'שירשור.... אבל להבא כדאי לעשות את זה מסודר - בשירשור נפרד , יותר נוח . שבוע מופלא...

כתום

פלאפון

לא שמעתי.....

זה דווקא די נחמד

האיש שמתחתי זה משחק שכל מי שכותב חייב לכתוב "האיש שמתחתי ...." ומשהו עליו כל דבר, כמו אוהב לרקוד, שונא טלנובלות וכד' ומי שעונה אחריו צריך לכתוב אם זה נכון לגביו או לא ומשהו על מי שמתחתיו וכן הלאה. האיש שמעלי זה בעיקרון נורא דומה, אבל צריך להכיר את האנשים טיפה, נניך אני התחלתי את המשחק אז מי שכותב אחרי צריך לכתוב "האישה שמעלי ...." ומשהו שהוא יודע עלי, וכן הלאה. כמובן שני המשחקים בגבול הטעם הטוב :)

פלאפון

קרינה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר