היי מקורה?

אוף!

גם כן המסנ הדפוק שלי!.. לא קיבלתי כלום.. אבל הוספתי את הראל.. אז הוא ייתן לי את שלכן.. את יכולה גם לנסות באייסי סתם ככה..

שתתחבר

תזכיר לי תשלח לי הודעה אני ייתן לך...

אין לי אייסי

אבל סבבה תוסיף אותי דרך הראל

אני בסדר

אני בת 16 מאזור המרכז, בת להורים גרושים. הייתי בקהילות MSN בעבר, גם בתפקיד ניהולי כזה, וגם הייתה לי קהילה משלי על אהבה בגיל ההתבגרות.. אני נוטה להחשיב את עצמי לילדה רגילה כי אני רוב היום עם חברים, במחשב, בטלויזיה ובקניון. אני נורא אוהבת מוזיקה, אומנות בעיקר ציורי שמן וצילומים אני גם במגמת אומנות, ואני מנסה לקרוא כמה שיותר למרות שהתחלתי לקרוא לא מזמן. אני חושבת שאני די אופטימית, ונראלי שדי זהו, לא חפרתי יותר מידי נכון?

חחחחחחחחחחחחחחחח - את? חופרת????

תריצי איזה שנתיים וחצי אחורה - ותראי מה זה חפירות ... עד עכשיו?! אפחד לא ניצח אותי בזה . לא נראלי שהיו מתחרים...

זה ממש מגניב

אז יש מצב שנסתדר טוב :) ו"אני" והחיים שלי לא כאלה מעניינים..מצטערת לאכזב ואסף אני יודעת שזה ממש מבאס לכתוב כל הזמן ברוכה הבאה אז יש לי דרך יותר מעניינת בשבילך, תעלה כל פעם תמונה חמודה אחרת שאומרת ברוכה הבאה, זה ממש חמוד ^^ (טוב נו גם אני יכולה לעלות) אממ אני אוסיף את המסנג'רים של כולם, אתם מוזמנים לתת אני פשוט מעדיפה לא לפרסם בפורום פתוח את המספר (ניסיון רע) אה ובוקר טוב

אני מאסתי במסן ממזמן ....

חחחחחחחחחחחחחחחח - את? חופרת????

תריצי איזה שנתיים וחצי אחורה - ותראי מה זה חפירות ... עד עכשיו?! אפחד לא ניצח אותי בזה . לא נראלי שהיו מתחרים...

רק בגלל זה,,,

נכנסתי לקישור למעלה , להודעת פרידה שכתבתי פה מלפני שנתיים .... איזו ארוכה ... וזו עוד הייתה חפירה בקטנה , מתגעגעת לתקופה ההיא - שהייתי שופכת פה הכל . אולי אני אחזור לזה, נראה.... שווה בדיקה . למרות שיש כאלו שלא שווים את זה , אבל לכל אחד מגיעה הזדמנות שנייה- לא ?

חכי חכי

את עוד לא יודעת כמה אני יכולה לכתוב P: לא שאני מפקפקת ואני חושבת לשכל אחד מגיע גם הזדמנות שלישית אם הוא מראה שמגיע לו :)

כבר מחכה....

אשמח לקרוא כל מה שתכתבי - תרגישי חופשייה על הבר ! התחרות פתוחה.... שלישית ? ממש מקרי יוצאי דופן

כן כבר אמרו לי שאני סלחנית מידי :)

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר