היי מקורה?

היי מקורה?

אממ אני חדשה פה :) אני אשמח להכיר את כולם..

שלום נטלי

מה שלומך ? . ספרי קצת על עצמך .

אני בסדר

אני בת 16 מאזור המרכז, בת להורים גרושים. הייתי בקהילות MSN בעבר, גם בתפקיד ניהולי כזה, וגם הייתה לי קהילה משלי על אהבה בגיל ההתבגרות.. אני נוטה להחשיב את עצמי לילדה רגילה כי אני רוב היום עם חברים, במחשב, בטלויזיה ובקניון. אני נורא אוהבת מוזיקה, אומנות בעיקר ציורי שמן וצילומים אני גם במגמת אומנות, ואני מנסה לקרוא כמה שיותר למרות שהתחלתי לקרוא לא מזמן. אני חושבת שאני די אופטימית, ונראלי שדי זהו, לא חפרתי יותר מידי נכון?

וואו..אני יודעת שזה נשמע מוזר אבל..

כל מה שתיארת כאן, זאת ממש אני! (: אני מתכוונת שהתחביבים שלך הם כמו שלי, אני אוהבת מוזיקה,אני מנגנת, אני מציירת, וגם אני במגמת אומנות,אני מאוד אוהבת לצלם ואני אוהבת לקרוא (למרות שאין לי ממש זמן חח) בקיצור, כנראה שאנחנו די דומות חח שיהיה לילה טוב

היי!

ברוכה הבאה לפורום! (אני אומר את זה הרבהבזמן האחרון) אני אסף ב18 וחצי(10.8.1990) שוחה, רוקד ברייקדאנס, אוסף חרבות ונלחם איתן(לומד איך עושים את זה), קורא ספרים, רואה סרטים וכ'ו.. פשוט חפשי בפורום עוד הודעה של "ברוכה הבאה".. רשמתי שם הכל.. ולא, ממש לא חפרת.. צריך ממש להתאמץ כדי שמשהו שתכתבי בפורום הזה יחשב לחפירה.. נ.ב.: מסנ-asaf__tal@walla.com אייסי-273866590 תוסיפי

כול הכבוד

נשמע כמו אורך חיים מעניין ! חחח...

תוסיפי...

מסן: harelshabot2@gmail.com

וואו..אני יודעת שזה נשמע מוזר אבל..

כל מה שתיארת כאן, זאת ממש אני! (: אני מתכוונת שהתחביבים שלך הם כמו שלי, אני אוהבת מוזיקה,אני מנגנת, אני מציירת, וגם אני במגמת אומנות,אני מאוד אוהבת לצלם ואני אוהבת לקרוא (למרות שאין לי ממש זמן חח) בקיצור, כנראה שאנחנו די דומות חח שיהיה לילה טוב

זה ממש מגניב

אז יש מצב שנסתדר טוב :) ו"אני" והחיים שלי לא כאלה מעניינים..מצטערת לאכזב ואסף אני יודעת שזה ממש מבאס לכתוב כל הזמן ברוכה הבאה אז יש לי דרך יותר מעניינת בשבילך, תעלה כל פעם תמונה חמודה אחרת שאומרת ברוכה הבאה, זה ממש חמוד ^^ (טוב נו גם אני יכולה לעלות) אממ אני אוסיף את המסנג'רים של כולם, אתם מוזמנים לתת אני פשוט מעדיפה לא לפרסם בפורום פתוח את המספר (ניסיון רע) אה ובוקר טוב

אממ..

האמת שגם אני מעדיפה לא למסור פרטים כאלה.. אולי אחרי שאני אוסיף את אסף, הוא יתן לך את המסן שלי או משו

אין בעיה

אין כאן קטע של הודעות פרטיות או משהו כזה?

אין לי בעיה לקשר בינכן... אבל אני לא יכול לעשות את זה אם לא הוספתן אותי.. תזכורת: מסנ: asaf__tal@walla.com אייסי: 273866590 הבהרה - במסנ, זה עם שני קו תחתון(_) לא אחד! 2! מחכה לכן

אני חושבת שעשיתי העתק הדבק אז זה תלוי באיך אתה כתבת

מוזר..

אני לא רואה כלום.. תשלחי הודעה ליתר בטחון

טוב שלחתי לך הודעה

אני מקווה שזה יסתדר

אוף!

גם כן המסנ הדפוק שלי!.. לא קיבלתי כלום.. אבל הוספתי את הראל.. אז הוא ייתן לי את שלכן.. את יכולה גם לנסות באייסי סתם ככה..
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר