פיייי שניםםםםםםםם

מה קורה אנשים?? שנים לא הייתי פה... כיתה י"א זאת חרא שנה.. אני מתה שייגמר כבר =[ מה חדש אצלכם?? מה עושים בחופש??

י"א זה קקי!!

תיכון זה הדבר הכי כייפי בעולם אבל אין ספק שי"א זה פשוט קקי!! יאללה בקטנה זה עובר מהר (מדיי) ועוד שניה את בי"ב ואז זה פשוט כיףףףףףףףףףףףףףף אני רוצה לחזור לתיכון..=\

בהחלט....

יא' זה בהחלט מעצבן , אבל תמיד נהנים אחרי, שזה עובר , בדיעבד, למבט לאחור ... לומדים להעריך דברים אחרי שמאבדים אותם . יש יותר מדי דברים שאני מתגעגעת אליהם ... שבוע מצוציין לנו וחג שמייח !

י"א זה קקי!!

תיכון זה הדבר הכי כייפי בעולם אבל אין ספק שי"א זה פשוט קקי!! יאללה בקטנה זה עובר מהר (מדיי) ועוד שניה את בי"ב ואז זה פשוט כיףףףףףףףףףףףףףף אני רוצה לחזור לתיכון..=\

נמאס לשמוע מבוגרי תיכון שהם רוצים לחזור אליו!

בתור יא' מסכנה שטוחנים אותה עם 20 מבחנים בשבוע, 30 עבודות ו 100 בחנים אני יודעת שלעולם, אבל לעולם לא ארצה לחזור אחורה. אז תהנו מהתקופה הזאת של הצבא, כי נראה לי שזה הדבר הכי כיף בעולם. שבוע טוב. שני ויערה- לא שמעתי מכן המון זמן בפורום. התגעגתי לתגובות שלכן גם אלמוג

חחחח... אבל ככה זה...

אני גם זוכרת ת'תקופה הזאתי ,היא עוברת- תאמיני לי !!! מה שזוכרים- זה ת'כיף . ותאמיני לי, שצבא זה לא תמיד כיף . יש את ההכשרה, שמה זה כבר תיכון ?! לפעמים מרוב שאתה רץ מתוך שינה , הדבר שהכי בא לך זה שיעור בתוך כיתה ממוזגת עם מורה מפגרת והצחוקים של החבר'ה . תיכון זו תקופה- עוברת כמו כל תקופה . תהני ממנה כמה שאת יכולה ואם את לא יכולה- זה עובר- מבטיחה !! ואתם לא 'שומעים' ממני , כי אני בקושי בבית כרגע.... טפו טפו שיהיה ארון זהב על הכתף , יהיה זמן ! אוהבת! שבוטוב וחג שמייח!

אמת בכל מילה!

חח..

פיייי שניםםםםםםםם

מה קורה אנשים?? שנים לא הייתי פה... כיתה י"א זאת חרא שנה.. אני מתה שייגמר כבר =[ מה חדש אצלכם?? מה עושים בחופש??

יא יב !

אלה ה-שנים !!!על מה את מדברת.... לכאלה שלא לומדים :P.....חח dont WOrry...יעבור טוב (=

באמת שנים

ודווקא שמעתי י"א זאת אחלה כיתה תני לי להיות אופטימית, אצלי שנה הבאה י"א

וואי אתם חיים בסרטטטטטטטט

חחחחחחחחחחחחח על מה אתם מדברים?! אין על התיכון אין מתי תכניסו את זה לראש שלכם מה אתם לא מבינים שהתיכון זה הבית מלון של החיים בערך?! כל אחד ואחד מכם יתגעגע לתיכון אחרי שהוא יעזוב אותו... אתם תגידו לעצמם "וואי איזה כיף היה...איזה שטויות היינו עושים...איך היינו צוחקים על המרוה הזאת ועל המרוה הזה..." תזכרו טוב טוב מה שאמרתי

חחחח... אבל ככה זה...

אני גם זוכרת ת'תקופה הזאתי ,היא עוברת- תאמיני לי !!! מה שזוכרים- זה ת'כיף . ותאמיני לי, שצבא זה לא תמיד כיף . יש את ההכשרה, שמה זה כבר תיכון ?! לפעמים מרוב שאתה רץ מתוך שינה , הדבר שהכי בא לך זה שיעור בתוך כיתה ממוזגת עם מורה מפגרת והצחוקים של החבר'ה . תיכון זו תקופה- עוברת כמו כל תקופה . תהני ממנה כמה שאת יכולה ואם את לא יכולה- זה עובר- מבטיחה !! ואתם לא 'שומעים' ממני , כי אני בקושי בבית כרגע.... טפו טפו שיהיה ארון זהב על הכתף , יהיה זמן ! אוהבת! שבוטוב וחג שמייח!

כן..

ולפעמים מרוב שאתה יושב בכיתה כל מה שאתה רוצה זה לרוץ.. חוץ מזה שאני מסכימה יא זאת חרא שנה אבל יב זה החיים אז תחזיקי את עצמך עוד קצת זה עובר מבטיחההההההההה עוד שבועיים וחצי לשרוךךך שיגמר כבר הקורס הזההההה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר