אני בחו"ל וזין על כוווווווווווווווולם!!!

סתם מה קורה אנשים? אני באירלנד וקר פה פצצות =) השעה ארבע וחצי בבוקר וזה הזמן היחיד שלי על המחשב (שאגב טס מפה עוד עשר שעות חזרה לארץ.) אני לא יודע מתי אני אוכל להתחבר שוב (מקווה שיהיה לי זמן עם כל העבודה) אני נהנה פה המון ומקווה לעשות עוד הרבה כסף. ד"ש לכולם!!! צ'או

אז אני לא היחידה שערה בשעות כאלה? :) אה ועברתי טסטטטטטטטט!!!

תהנהההההההה הלוואי עליי קור!! נו..תודה שאתה פשוט מת מגעגועים .. רק טוב חומד (: תעשה כסף, תבלה, תהנה, תשתה, תשלח לי בלאק לייבל מהדיוטיפרי,(יש לי יומולדת בשבת, להזכירך!) ותחזור בשלום... צ'או במבינו.. נשתמע עוד

אחחחחח הקנאהה!!

שאתה בחו"ל.. ולא סתם חו"ל- אירלנד! ואני פה מתה מחום ומכמות השיעורים שהפילו עליי.. תשמעו.. שבוע ראשון שלי בכיתה יא' וכבר יש לי רושם כללי: זה חראא! העיקר שיש מי שנהנה בשבילנו.. תספר חוויות וזה.. אני אוהבת לשמוע שטויות כאלה אהההההה והילה- מזל"ט על הטסט.. ואני לא רוצה להגיד אמרתי לך על זה- שבפעם הקודמת הבטחתי לך שתעברי ובאמת עברת אבל- אמרתי לךךךךך

תהנהההההההה הלוואי עליי קור!! נו..תודה שאתה פשוט מת מגעגועים .. רק טוב חומד (: תעשה כסף, תבלה, תהנה, תשתה, תשלח לי בלאק לייבל מהדיוטיפרי,(יש לי יומולדת בשבת, להזכירך!) ותחזור בשלום... צ'או במבינו.. נשתמע עוד

מזל"ט על הטסט

אני בחו"ל וזין על כוווווווווווווווולם!!!

סתם מה קורה אנשים? אני באירלנד וקר פה פצצות =) השעה ארבע וחצי בבוקר וזה הזמן היחיד שלי על המחשב (שאגב טס מפה עוד עשר שעות חזרה לארץ.) אני לא יודע מתי אני אוכל להתחבר שוב (מקווה שיהיה לי זמן עם כל העבודה) אני נהנה פה המון ומקווה לעשות עוד הרבה כסף. ד"ש לכולם!!! צ'או

תמשיך להינות ,,, תשתה גם בשבילי !!!!!

happy birthday kid... I'm here.. making money and drinking beer.... yesterday we were in a bar fighting.. that was funny =) anyway I have no time for internet... I'm out... cya kids...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר