לא הולך לי עם בנות

היי אני בן 15 וחצי ולא ממש הולך לי עם בנות אני נראה מאוד טוב (אני מדגמן) ויש לי אופי טוב אבל כל בחורה שאי מתחיל איתה לא הולך לי ואנלא יודע למה הן רואות בי כידיד לפעמים ולפעמים אורות לי עוד לפני שדיברתי על רגשות אני לא מאוהבת בך עזרה?

תביא ביד.

הכי טוב

:]

אולי אתה גורם להן להרגיש ככה תנסה דרכים אחרות יש תיפושיים שתמיד יראו כמו ידידים ובשביל שהם לא יראו כמו ידידים הם צכים להתנהג אחרת ולא להיות נואש מידי תנסה להתחיל בדרך שונה וכשאתה מדברם איתם אל תדבר כמו שאתה מדבר עם הידידות תגרום להן לראות שאתה בקטע להיות יותר חבר מאשר ידיד והם הן אומרות אני לא אוהבת אותך אתה יכול להגיד שאפשר לנסות ועם ילך ילך ועם לא נוותר היא אפשר לדעת!!! וזה ממש לא חובה לאהוב מהתחלה זה יכול לקראות בהמשך... :]:]:]

ככככממממממהההה ששגגגגייייייאאאאאוותתתתתתתתתת רבאק.

אם יילך. לא עם!!!! אם!!! ואי אפשר לדעת!! לא "היא אפשר לדעת!!""" כוסאמקקקקקקקקק תלמדו עברית כבר.... היום אני נחמד.

לא הולך לי עם בנות

היי אני בן 15 וחצי ולא ממש הולך לי עם בנות אני נראה מאוד טוב (אני מדגמן) ויש לי אופי טוב אבל כל בחורה שאי מתחיל איתה לא הולך לי ואנלא יודע למה הן רואות בי כידיד לפעמים ולפעמים אורות לי עוד לפני שדיברתי על רגשות אני לא מאוהבת בך עזרה?

אהלן ירין

תשמע היו פה הרבה עם בעיות כמוך אתה צריך להיות קצת יותר פרטני ולדבר מה בדיוק לא הולך לך, למה אתה חושב שלא הולך לך ואיך אתה בכלל שזה לא הולך לך? דבר כפרה נוכל לעזור לך

....

ירין מאיפה אתה בארץ ?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר